کتونی ورزشی پیاده روی زنانه مدل Elegant سلامت ستون فقرات

کفش طبی ورزشی زنانه پرفکت اسپیس تهران

کد محصول x399

تومان 127.000

راهنما 09339100544

قیمت 127.000

کفش طبی در بسیاری از کشور های دنیا به صورت یک الزام در فرهنگ مردم آن کشور درامده است . به این دلیل که میتواند حالت زیبایی بدن شما را تحت شعاع قرار دهد و از آسیب های جدی به ستون فقرات و استخوان های شما جلوگیری کند . همیشه توصیه پزشکان به همین دلایل استفاده از بالش طبی ، کفش طبی و تشک خوش خواب طبی بوده است .

ادر این مطلب به معرفی یک کفش طبی بسیار با کیفیت برای خانمها می پردازیم . کمپانی معروف perfect steps توانسته نوعی از بهترین کفش های مهندسی شده و مورد تایید ورزشکاران حرفه ای و همچنین پزشکان را به دنیا معرفی نماید . به دلایل زیادی این کفش هم در تابستان و هم در زمستان قابلیت استفاده دارد و شما در پیاده روی های طولانی مدت هم میتوانید به سادگی از آن استفاده کنید و احساس خوشایندی داشته باشید .

مدیریت در هر چیزی بسیار اهمیت دارد حتی در کنترل فشار کفش

این کفش به دلیل طراحی توسط مهندسین برتر دنیا و استفاده از برترین تکنولوژی های جهان ، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مدت های طولانی با آن پیاده روی کنید و کف پایتان احساس سوزش و یا درد نکند و علاوه بر آن احساس خستگی نیز نکنید . به این دلیل که جنس لژ آن از تکنولوژی E.VU بهره برده است . این لژ به ارتفاع سه سانتی متر طراحی شده و مقداری به قد شما می افزاید .

 

این تکنولوژی باعث جلوگیری از ورود ضربات ناگوار و مختلف به کف پا شده و در هنگام پیاده روی و یا دوی حرفه ای شما احساس ترمز نخواهید کرد . این کفش به دلیل مدیریتی که بر فشار ها دارد نمیگذارد به غیر از ماهیچه های قدرتی شما فشار به جای دیگری وارد شود و مانند بالش طبی نسبت به فرم پای شما واکنش نشان می دهد . جنس لژ به نحوی است که تغییر شکل و فرم نمیدهد و فرم صحیح پا را حفظ خواهد کرد . این خاصیت ارگونومیک نام دارد .

این کفش از بند استفاده نمیکند و نسبت به استایل پای شما شکل می گیرد و به خاطر خاصیت کش بودن آن به پای شما فیکس می شود و استحکام آن هر ورزشی را برای شما مقدور می سازد . رنگ های موجود برای این کفش مشکی و سورمه ای می باشد که از زیبایی بسیار بالایی برخوردار است . در مود پوشاک کفش طرح الگانت بسیار معروف بوده و مورد پذیرش بسیاری از حرفه ای های این زمینه شده است .

اندازه های کفش کتونی ورزشی و پیاده روی زنانه دخترانه پرفکت اسپیس :

  • سی و شش ۳۶
  • سی و هفت ۳۷
  • سی و هشت ۳۸
  • سی و نه ۳۹
  • چهل ۴۰
  • ۴۱ چهل و یک
 

شما میتوانید برای سفارش این محصول ویژه با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و سفارش خود را با مشورت گرفتن از کارشناسان آی طب تکمیل کنید و ظرف مدت ۱۲ ساعت کاری این محصول را در تهران تحویل بگیرید . درصورتی که میخواهید در شهرستان ارسال شود میتوانید با بیان آدرس خود آن را توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل بگیرید .