کتونی ورزشی پیاده روی مردانه مدل Mooda سلامت استخوان پا

کتونی پیاده روی طبی راحتی مردانه

کد محصول x389

تومان 140.000

راهنما 09339100544

قیمت 140.000

 

کیفیت کتونی و کفش در سلامتی عضلات و استخوان پا و حتی ستون فقرات شما بسیار حائز اهمیت می باشد . همانطور که بالش طبی بسیار بر حالت بدنی ما و استایل استخوان های ما تاثیر می گذارد باید بدانیم که کفش هم مانند آنها تاثیر گذار است . در این مطلب میخواهم به معرفی کفش کتونی مردانه ای بپردازم که از همه جهات بر روی آن کار شده و کاملا مهندسی شده و طبی می باشد .

این کتونی ورزشی تولید کمپانی پرفکت اتپس است که در دنیا بسیار معروف و شناخته شده می باشد . از نظر کیفی نیز این کفش از طرف پزشکان و ورزشکاران حرفه ای تایید شده و توصیه می شود . این کفش هم برای فصل های گرم بسیار کاربری است و هم برای فصل هایی که هوا سرد است . به این دلیل که بسیار سبک است و گردش هوا بسیار در آن صحیح انجام می شود . جنس روی این کفش بسیار محکم و با استحکام طراحی و ساخته شده است و در مقابل پارگی و حتی ساییدگی دوام می آورد . این جنس از الیاف مصنوعی شکل گرفته است . فواید این جنس جلوگیری از عرق کردن پا و همچنین در زمستان حفظ گرمای پا می باشد .

پیاده و راه رفتن با کفش و کتونی ورزشی خوب و حرفه ای باعث می شود احساس فوق العاده خوبی به ما می دهد و باعث می شود در مسیر های طولانی هم احساس خستگی نمیکنید به این دلیل که نسبت به فشار وارد شده به قسمت های مختلف پا و بدن شما توسط این کفش مدیریت شده و از بروز خستگی در ورزش و پیاده رفتن جلوگیری می نماید .

جنس این کفش با تکنولوژی مدرن و به روز دنیا تطبیق یافته و باعث شده از بروز رایحه بد و نامطبوع جلوگیری کند و دیگر امکانی که در اختیار ما می گذارد این است که به سادگی شسته می شود و تمیز شدن آن بسیار ساده است . جنس کف و زیر کفش هم از بروز ترین تکنولوژی دنیا به نام ای وی ای E-V-A استفاده شده که در کفش های ورزشی بسیار اهمیت بالایی دارد . این تکنولوژی در کف کفش به ما کمک می کند تا از شوک ها و ضربه های وارده در هنگام راه رفتن و حتی دوی میدانی جلوگیری کند .

به دلیل ارگونومیک بودن کف کفش هیچ تغییر شکل و فرمی را نمی پذیرد و استایل خود را به صورت کامل حفظ می کند . در انتهای عقب کتونی ورزشی ناحیه پاشنه ، قسمتی طراحی و تعبیه شده که از جنس پلاستیک سبک می باشد و باعث می شود علاوه بر زیاد نشدن وزن کفش به استحکام مرکز ثقل بدن شما بپردازد و شمارا در تمرینات و زمان هایی که ثابت می ایستید دچار مشکل خواهد کرد .

یکی از امکانات دیگر این کفش بند کشی آن می باشد که باعث می شود زمانی که نسبت به سایز پای خود برای یک بار آن را می بندید و پس از فیکس شدن بدون باز کردن و بستن بند موقعیت و حالت خود را حفظ می کند و شما با استفاده از کش آن میتوانید به راحتی کفش را از پا در بیاورید و یا بپوشید . در هر بار پا کردن و از پا درآوردن هیچ تغییری در سایز و محکمی بسته شدن آن نخواهید دید .

 

سایز های کفش کتونی ورزشی و پیاده روی :

  • ۴۰چهل
  • ۴۱چهل و یک
  • ۴۲چهل و دو
  • ۴۳چهل و سه
  • ۴۴ چهل و چهار
  • ۴۵ چهل و پنج
 

این کفش در دو رنگ مشکی و سورمه ای قابل انتخاب است که در عکس ها میتوانید مشاهده کنید . در کف داخلی کفش برجستگی هایی تعبیه شده که علاوه بر ماساژ پا این امکان را به شما میدهد تا برای قوس و گودی کف پای شما مشکلی پیش نیاید و به صورت کاملا طبی آنها را پوشش می دهند و در ورزش و راه رفتن های طولانی مدت کف پای شما احساس سوزش و یا درد نخواهد نمود .

برای سفارش این محصول و سایر لوازم های ورزشی و پزشکی می توانید به سادگی با تماس به شماره تلفن های درج شده در این صفحه ، درخواست کنید تا محصول در تهران کمتر از ۱۲ ساعت کاری و در شهرستان حدود ۴۸ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری به دست شما برسد . امید است با پیشگیری های ساده از بروز کمر درد و یا حالت گیری اشتباه بدن خود و هزینه های بالای درمان جلوگیری کنیم .