کاور توالت فرنگی پارچه ای فروش آنلاین

کاور توالت فرنگی پارچه ای و سطل زباله

کد محصول x3179

تومان 12.000

راهنما 09339100544

قیمت 12.000

روکش های توالت فرنگی از جنس های مختلفی تولید میشوند ، مثلا کاور توالت فرنگی پارچه ای یکی از مدل هایی است که بسیار رواج داشته و از استقبال بالای مخاطبین برخوردار شده است . پارچه ای که برای کاور توالت فرنگی استفاده میشود شبیه به طوری نازک است اما توری بسیار فشرده که موجب حفاظت شخص در برابر انتقال میکروب ها و باکتری های موجود در روی سطوح میشود .

پارچه های مخصوص کاور توالت از جنس های مختلفی برخوردار هستند . معمولا کاور توالت فرنگی پارچه ای حل نشونده در آب بوده و باید حتما بعد از استفاده در سطل زباله انداخته شود . البته برخلاف باور عموم این یک مزیت است ، چرا که مدل های قابل حل در آب دیگر از جنس پارچه نبوده و کاغذی هستند ، این موضوع باعث دلچسبی مشتری نیست و مشکلات زیادی نیز در پی دارد .

مشکلاتی از قبیل استفاده زیاد از مدل های قابل حل در آب و انداختن مداوم آن داخل توالت فرنگی ، موجب گرفتگی و گیر کردن خورده کاغذ ها به ضایعات و تیزی های داخل لوله و گلوگاه ها شده و بعد از مدتی نیاز به بنایی و بازکردن چاه میشود . اما با توجیه افرادی که میخواهند از این کاور توالت فرنگی پارچه ای استفاده کنند ، میتوانید آن ها را هدایت به انداختن روکش داخل سطل زباله کنید .

مخصوصا در محیط های عمومی مانند مراکز خرید یا پاساژها ، مجتمع های فرهنگی و گردشگری ، سینماها و پارکها که به سادگی با تابلویی که همکاران ما طراحی کرده اند و نصب آن داخل سرویس بهداشتی روی دیوار ، موجب تاثیر گذاری روی ضمیرناخودآگاه آنها شده و همه کاور های خود را بعد از مصرف داخل سطل زباله می اندازند که این طرح تابلو قابل ارائه میباشد و بسیار آزمون و خطا شده تا به نتیجه مثبت رسیده است .

 

کاور توالت فرنگی پارچه ای را میتوانیم با پیک مقرون به صرفه که قیمت ناچیزی دارد برایتان ارسال کنیم . معمولا مسئولین انباردار برای پیک از نرم افزار های تلفن همراه یا همان اپلیکیشن ها مانند اسنپ و الوپیک بهره میبرند و در ساعات خلوتی که قیمت پایین تری دارد برایتان ارسال میکنند . حتما قبل از ارسال هر دوی این نرم افزار ها را چک میکنند تا قیمت پایین تر را درخواست دهند . کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و آدرس خود را بفرمایید .