کاور توالت فرنگی مناسب سرویس فرنگی و تبدیل ایرانی

کاور توالت فرنگی مناسب سرویس فرنگی

کد محصول x3168

تومان 11.000

راهنما 09339100544

قیمت 11.000

کاور توالت فرنگی در برند های گوناگون که به صورت دستی وجود دارد مانند آفتابگردان ، پرسان ، ثمین ، سلامت ، طاهاطب و غیره که میتوانیم برای مشتریان در هر کجای ایران یا کشور های همسایه ارسال نماییم . این مجموعه به دلیل داشتن مشتریان متعدد در این زمینه تجربیات فراوانی در زمینه نوع انتخاب برند کاور نسبت به سایز و فرم توالت فرنگی شما را دارد که بتوانید بهترین کاربری را از آن ها داشته باشید و از خرج های اضافه و حیف شدن آن ها جلوگیری کنید

 

خرید اینترنتی کاور توالت فرنگی بسیار ساده تر از خرید حضوری در فروشگاه ها است ، چرا که شما با انداختن یک عکس از سرویس بهداشتی و ارسال آن برای پشتیبان های ما میتوانید متوجه شوید از میان اینهمه برند موجود در بازار کدام برای سرویس فرنگی شما مناسب تر است . ما در تهران همان روز و در سایر شهر ها فردای آن روز محصولات را به دستتان میرسانیم .

برای مدل های اتوماتیک نیز به دلیل اینکه هر دستگاه به هر سرویس فرنگی نمیخورد ، نیاز است تا عکس از توالت فرنگی خود بیاندازید و برای ما ارسال کنید . برخی مدل های قدیمی هیچ کدام از کاورهای توالت سیستم فرنگی اتوماتیک برایش مناسب نیستند لذا ما توالت فرنگی سرامیکی درجه یک با قیمت های مناسب و همینطور مدل های لوکس نیز موجود دارد که برایتان ارسال میکنیم .

برند های مختلف کاورهای توالت سیستم فرنگی اتوماتیک مانند ، تراویت ( محصول ترکیه ) ، آی تولت ، بومرنگ ، توتولت و برخی برند های چینی درجه دو که در بازار وجود دارند ، همگی در جهت حفاظت از سیستم سلامت انسان ها فعال هستند ، لذا میتوان خرید آن ها را مناسب و درجهت بودجه و کاربریتان در نظر گرفت . آیا تعداد نفراتی که از سرویس فرنگی استفاده میکنند زیاد و پر تعدد می باشند یا محدود و کم است ؟

 

خرید کاور توالت فرنگی روش های گوناگونی دارد که توضیح دادیم خرید اینترنتی بسیار ساده است اما قبل از آن با مشاوران ما سلام مشورت نمایید و بعد به خودشان آدرس دهید تا سفارشتان را ثبت نمایند . شماره آنها در بالای همین صفحه وجود دارد ، آنها بسیار خبره و با رویی خوش پاسخگوی شما عزیزان هستند و حوصله به خرج میدهند .