کاور توالت تفاوت مدل دستی با اتوماتیک مزایای هر یک

کاور توالت تفاوت مدل دستی با اتوماتیک

کد محصول x3167

تومان 12.500

راهنما 09339100544

قیمت 12.500

کاور توالت که به نام های مختلفی معروف شده مانند روکش توالت ، دستمال توالت و غیره که هم به صورت دستی آن موجود می باشد و هم به صورت اتوماتیک که بسیار مقرون به صرفه تر از دستی در مدت زمان طولانی در می آید . مثلا کاور دستی میانگین ۲۰ هزار تومان قیمتش است و برای هر یک بار استفاده حدود هزار تومان مصرف میشود اما برای دستگاه اتوماتیک مبلغ اولیه خرید دستگاه را میدهیم و برای هر یک بار استفاده حدود ۲۰۰ الی ۴۰۰ تومان تک تومنی هزینه میکنیم که برای رعایت بهداشت و جلوگیری از بیماری بسیار مقرون به صرفه تر از مدل های دستی خواهد بود .

کاور توالت های اتوماتیک نیاز به خرید اولیه دستگاه دارد و مبلغ مختصری باید ابتدا برای آن در نظر گرفت . اما کاور های توالت دستی نیازی به آن مبلغ اولیه نداشته و شروع ساده تری برای استفاده دارد . اگر برای یک محیط های مشخصی کاور لازم دارید خب بهتر است از مدل اتوماتیک بهره ببرید . چرا که در طولانی مدت از حیف شدن کاور ها پیشگیری شده و همچنین در طولانی مدت ارزان تر درامدن آن بسیار چشم گیر است .

 

اما اگر شما به سفر میخواهید بروید یا تورهای گردشگری دارید که افراد گوناگون با شما به سفر میروند ، بهتر است برای مسافرانتان از مدل دستی کاور توالت را خریداری کنید . این نکته ای است که بسیار ساده میتوانید آن را در نظر بگیرید . همچنین در مدل های دستی تنوع محصول بالایی در بازار وجود دارد که ما نیز تمامی آن ها را موجود داریم .

چرا که هر یک برای یک نوع شرایط و اندازه سرویس مناسب هستند که با تماس به ما از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید . ما آمادگی ارائه محصولات به شیوه های مختلف را داریم . حتی مدل های اتوماتیک نیز تنوع بالایی دارد مثلا مدلی داریم که چشمی آن روی دیوار نصب میشود ولی مدل دیگری هم داریم که چشمی آن روی خود دستگاه است و نیازی به نصب مجزا ندارد .

 

سفارش کالا به صورت آنلاین به دلیل نوسانات بازار غیر فعال شده است و راهی ساده تر برایتان مهیا نموده ایم . کافیست با شماره تلفن راهنما که در بالای همین صفحه درج شده است تماس بگیرید و قیمت روز محصولات را مطلع شده و به خود کارشناس ما آدرس بدهید تا برایتان محصولات مورد نظرتان را ارسال کنیم . ما به ارسال سریع معروف هستیم و کارشناسان خوش اخلاقی را برای مجموعه برگزیدیم .