کافی میکس شیرین کم کالری مخصوص دیابت

کافی میکس بدون قند شیرینی دیابتی

کد محصول x447

تومان 15.500

راهنما 09339100544

قیمت 15.500

پس از معرفی محصول قرص شیرین کننده برای افراد مبتلا به دیابت و یا کسانی که از شکر خوششان نمی آید ، نوبت به معرفی کافی میکس در همین حوزه می رسد . اگر شما توانستید چای را خوش طعم بنوشید و قند خونتان بالا نرود به دلیل این بود که چای به خودی خود در خودش قند یا شکر ندارد و شما با اضافه کردن محصولات تولید شده برای شیرینی آن می توانید به سادگی چای شیرین میل کنید .

اما قهوه و نسکافه های آماده در بازار همگی دارای شکر و مواد قندی غیرمجاز هستند . این بار به معرفی یکی از محصولات دیگر شرکا ماردین می پردازیم که با میل کردن آن شما هم طعم دوست داشتنی قهوه را می چشید و هم کام شیرینی را تجربه می کنید و همچنین قند خنتون تکان نمی خورد . این خاصیت ماده سوکر الوز می باشد .

 

سوکر الوز چیست ؟

یک ماده کلر سه مولکولی که برگرفته شده از شیر ساخته می شود و بدلیل عدم شکنندگی و تجزیه ناپذیری ، با سرعت بالا و درصورت تایید پزشکتان برای شما بدون هیچ عارضه ای و بدون جذب از بدن دفع می شود . این ماده از شکر و قند بسیار شیرینتر می باشد . در سال ۱۹۷۶ دانشمندان توانستند این ماده را کشف کنند و تا سال ۱۹۹۸ سازمان دارو و غذای آمریکا آن را مورد ارزیابی قرار داد و در نهایت مورد تایید شد .

شما میتوانید از این پس یک نوشیدنی گرم و خوش مزه را استفاده کنید که بسیار دلچسب باشد و از بابت قند خونتان خیال آسوده داشته باشید . این ماده ی شیرین کننده که در این کافی میکس استفاده شده از قند و شکر ۶۰۰ مرتبه شیرینتر است ولی عوارض شکر را ندارد . این ماده کاملا خنثی بوده و بدون هرگونه جذب به راحتی از بدن دفع می گردد .

در این قهوه که طعم کافه گلد را دارد از شیر خشک غیر لبنی و گیاهی استفاده شده است . شما میتوانید با حل کردن آن در آب جوش به سرعت از این پودر استفاده کنید . انرژی این بسته بسیار کم کالری است یعنی اگر پودر های معمولی قهوه و کافی میکس شامل ۸۰ کیلو کالری انرژی می باشد ، این بسته حدود دارای ۳۷ کیلوکالری انرژی دارد .

تعداد موجود در هر بسته ۲۴ عدد کافی میکس است که شما در هنگام خرید از آن برخوردا می شوید . ارزش غذایی این محصول شامل چربی یک و نیم گرم ، کربوهیدارت آن پنج و نیم گرم و پروتئین آن دوازده دهم گرم در هر یک بسته ۱۲ گرمی می باشد . استفاده از این محصولات غذایی و خوراکی ایرانی باعث می شود که سلامتی گران بهای خودمان را حفظ کنیم و به چرخه اقتصاد کشور کمک کنیم .

 

شما میتوانید برای تهیه این محصول به سادگی با شماره نوشته شده در همین صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال آن را بفرمایید . حتی سایر تجهیزات پزشکی و غذایی مانند قرص شیرین کننده مخصوص افراد دیابتی را میتوانید درخواست کنید . در حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران و ۱۲ الی ۴۸ ساعت در شهرستان به دستتان می رسانیم .