کاربرد رمپ و بالا برنده پله حمام معلولین سالمندان

کاربرد رمپ معلولین سالمندان پله حمام

راهنما 09339100544

امروزه روز به روز ایده های جدیدی وارد بازار می شود چه بسا بسیاری از این ایده ها برای معلولین و کسانی است که دارای توانایی کمتری هستند .در گذشته کسی که دچار معلولیت و یا پیری میشد به دلیل احساس کم توانی دچار افسردگی شده و زندگی برای او و اطرافیانشان بسیار سخت می گذشت اما در زندگی پیشرفته در حال حاظر به هدف عدم احساس معلولین به کم توانیشان و آرامش اطرافیانشان ابزارها و وسایلی طراحی و تولید شده که وجود آنها برای معلولین و افراد کم توان بسیار ضروری بوده و از نظر روانی و احساسی آرامش بیشتری در آنها به وجود می آورد .

بسیاری از این افراد در جاهای مختلف به دلیل کم توانیشان دچار آسیب های جسمی دیگر شده و احساس نا امیدیشان را افزایش داده است . یکی از ضروری ترین ابزار ها رمپ معلولین و بالابرنده ها هستند . تعداد زیادی از معلولین که ناراحت بودند این مشکلات را بیان می کردند که :

  • وقتی آنها را می خواهند سوار آمبولانس کنند به دلیل نبود رمپ هنگام بلند کردن بیمار با ویلچر و قرار دادن در آمبولانس ویلچر از دستشان رها می شود و از پشت می افتند و آسیب های جدی به آنها وارد می شود
  • هنگام رفتن به حمام یا دستشویی نیاز به دو سه نفر دیگر دارند تا ویلچر را از قسمت چهارچوب در که کمی بالا تر از سطح است بلند کنند .
  • آنها ناراحت از این بودند که به دلیل ویلچری بودن آنها و نبود صندلی های بالا برنده معلولین یا رمپ معلولین نمی توانستند به هر جایی که پله دارد و بدون آسانسور است بروند و مجبورند در خانه بمانند و آزادیشان را از دست می دهند و حتی زمانی که پله کم است باز هم به افراد دیگر برای بلند کردن آنها نیاز است و امکان افتادن از دست آنها زیاد بوده و بارها افتاده اند .
  • نمی توانند سوار وسایل نقلیه عمومی مثل اتوبوس شوند چرا که رمپ ندارد و مجبورند هزینه های زیادی به تاکسی دربستی بدهند در این صورت کسی که توانایی مالی نداشته باشد مجبور به ماندن در خانه است و حتی نمی توانند به سر کار بروند و با مردن معاشرت کنند .

این وظیفه ی ما است که برای رفاه حال معلولین و مناسب سازی مکان ها برای تردد معلولان جهت از بین بردن احساس ناتوانی در آنها ابزار و وسایلی طراحی و تهیه کنیم تا آنها نیز مانند مردم دیگر از زندگی خود لذت ببرند . از این رو مجموعه آی طب انواع رمپ و بالابرنده های پله ، حمام را ارائه می دهد . شما می توانید انواع بالا برنده و رمپ های متحرک و هم سطح کننده را با یک تماس با کارشناسان ما از مشاوره رایگان استفاده کرده و رمپ یا بالابرنده معلولین و مناسب افراد سالمند و کم توان را با کاربردی مناسب خودتان را سفارش داده و آن را درب منزل خود دریافت کنید .

desk_کاربرد رمپ معلولین و بالابرنده معلولین و افراد کم توان سالمندبرای بالارفتن از پله و آمبولانس و ماشین و سوار شدن وسایل نقلیه و رفتن به دستشویی و حمام بدون نیاز به کمک فرد دیگر و دور ماندن از آسیب های جدی تماس بگیرید