تور کاخ گردی تهران نیاوران سعدآباد بهمراه سالمندان عزیز

کاخ سعد آباد نیاوران گلستان گشت شهری

کد محصول x2320

تومان 150.000

راهنما 09100049363

تور کاخ گردی مخصوص افراد مسن و کهنسال شامل سه کاخ نیاوران ، سعد آباد ، گلستان ، با همراهی لیدر پر شور و خبره ، بیمه مسافرتی ویژه سالمندان ، اتوبوس راحت ، صبحانه و نهار و به علاوه میان وعده خوشمزه ، با حضور پرستار مجرب با طعام تایید شده توسط مهندس صنایع غذایی و مشاور متخصص در تغدیه که همه اینها برای شما مهیا می باشد .

تاریخ حرکت از 24 مهر 97

بمدت یک روز

خدمات تور :

 کاخ گردی

  ♦  تهران ، ایران  tehran - Iran

ƒ r ē ē   3 گشت سه کاخ نیاوران ، سعد آباد ، گلستان ، همراه داشتن زیر انداز یا صندلی های سبک همراه ، خوراکی یا تنقلات

شرکت اتوبوس رانی سیر و سفر .

 نرخ سفر :

هر نفر  180/000 تومان 150/000 تومان

: سایر توضیحات

 اتوبوس VIP فوق العاده راحت

∞ لیدر حرفه ای

 پرستار حرفه ای

 لباس گرم همراه داشته باشید

 بیمه مسافرتی

  دارای نهار و میان وعده سالم

 

 درمورد کاخ گردی بیشتر بدانید :

 

کاخ ها ، خاطرات خوب و بد زیادی را با خود همراه دارند . کاخ های سعد آباد ، گلستان ، نیاوران برای افراد مسن تر کمی خاص است و لحظات جوانی را زنده می کند یاد قدرت ها ، هیجان ها ، احساسات مختلفی که تجربه شده و شادی ها . اکثر افراد که به میانسالی و کهن سالی می رسند دوست دارند از خاطراتشان ، از روز های خوش جانی از جسارت ها ، عشق و قدرت دوران جوانیشان برای دیگران تعریف کنند .

چه قدر خوب می شود که این خاطرات در میان جمعی از همسالان مرور شود و خاطرات همسالان خود را بشنوند و از دور همی و هم صحبتی با هم لذت ببریند . این سه کاخ علاوه بر خاطرات دیدن نقش ها ، معماری ها ، ظروف و وسایلی که در قدیم  استفاده میشد  احساس جوانی را در آنها زنده خواهد کرد و می توان از دور همی در طبیعت بی نظیر کاخ  لذت برد .

کاخ نیاوران ، کاخ سعد آباد ، کاخ گلستان کاخ اخرین شاه ایران در میان باغی بسیار وسیع قرار دارد که عطر طبیعت و تازگی روح را زنده می کند.  گفتنی های این کاخ و داستان های آن از زبان کسانی که در آن دوران بودندشنیدنی است . بعید می دانم کسی دلش نخواهد آنها را بشنود . این تور همیشه یک تور به یاد ماندنی برای شرکت کنندگان آن بوده .

شما میتوانید با شماره گیری تلفن ما از بهترین تورهای گردشگری ویژه سالمندان ، لوازم مورد طبی در منزل ، دستگیره چوبی ، پوشش کف حمام ضد سر خوردن و طریقه ارسال را مطلع شوید . این تورها نسبت به سلیقه افراد مختلف برگزار میشود . درصورتی که با سفر مذهبی و زیارتی بیشتر ارتباط برقرار می نمایید ، به سادگی آن را از ما درخواست کنید و یا تورهای طبیعت گردی و سایر را بخواهید نیز میتوانیم نام شما را برای آنها ثبت نمائیم .