چهار چوب دارای دستگیره اختصاصی برای سرویس فرنگی مدل والی

چهار چوب دستگیره سرویس فرنگی تهران

کد محصول x1774

تومان 330.000

راهنما 09339100544

قیمت 330.000

 

این چهار چوب فلزی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد که توسط پیچ های کنار آن امکان پذیر است ، همچنین نیازی به نصب و فعالیت های سخت فنی ندارد . به سادگی روی همه دستشوئی فرنگیها قرار می گیرد . برای حفظ تعادل بسیار مناسب است . دستگیره نرم لاستیک مانند دارد . از جنس ضد باکتری یا آنتی با کتریال برخوردار است . دارای تکنولوژی پایه های قابل تعویض در جهت عدم لغزش است .

 

خرید لوازم پزشکی الاخصوص دستگیره های کمکی برای افراد گوناگون مخصوصا بیماران کم توان و یا جانبازان و معلولین بسیار ضروریت که از طریق این سایت امکان پذیر شده است . هجوم زیاد مشتریان به صورت تلفنی برای خرید دستگیره های کمکی بسیار چشم گیر است . ما در این مطلب به معرفی یکی دیگر از سایر محصولات دستگیره دیواری حمام و سرویس بهداشتی می پردازیم .

کافیست از مشاوران پشت سایت که به صورت تلفنی آماده خدمت رسانی به شما هستند بخواهید تا تمام مدل های دستگیره کمکی را برایتان بفرستند و شما به سادگی در شبکه اجتماعی مجازی از انواع گوناگون آن مطلع شوید تا پس از ارسال آدرس خود به هر تعداد که لازم داشتید برایتان در سراسر ایران ارسال گردد . لازم به ذکر است به خرید های بیش از دو عدد تخفیف داده می شود و در صورتی که خرید ها بالای 10 عدد برود و مراکز درمانی و بیمارستانی به صورت عمده خرید کنند قیمت همکاری برایشان در نظر می گیریم .

 

ویژگی های چهار چوب با دستگیره اختصاصی برای دستشوئی فرنگی مارک والی

 • دارای مزایای استفاده معلولین ، افراد کم توان جسمی حرکتی و بیماران
 • بدون احتیاج به هرگونه نصب
 • دارای قابلیت آسان برای جابجایی
 • امکان تعویض لاستیک هر پایه
 • مجهیز به تکنولوژی ضد لغزش
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • دارای پوشش الکترواستاتیک برای فناوری آنتی باکتریال
 • دارای دستگیره نرم لاستیک مانند
 • طراحی طبی و اورگونامیک
 • امکان تحمل وزن تا 145 کیلوگرم
 • ایجاد کننده تعادل برای سالمندان
 

این چهار چوب کمکی در بیمارستان ها راهروهای طولانی بسیار وجود دارد که بیماران و افراد سالخورده نیازمند مراقبت در هنگام رفت و آمد تا سرویس بهداشتی هستند ، در صورتی که همراه بیمار و یا پرستار در آن لحظه نباشد ، شخص بیمار ممکن است احساس وابستگی کند و نتواند به تنهایی به سمت سرویس برود . از این رو مدل های دستگیره سفید استاتیک برای راه رو و پله در بیمارستان ها نصب می کنیم تا بیمار با حس استقلال این مسیر را به تنهایی برود و وزن خود را به این میله ها بسپارد . برای داخل دستشویی مدل های استیل براق وجود دارد که بسیار مناسب مناطق مرطوب می باشد ، قبول سفارش و ارسال لوزام طبی منازل ، صندلی طبی دارای پشتی ، عصا و واکر ، نگهداری از بیماران در منزل ..

خرید این چهار چوب فلزی توسط این سایت به صورت تلفنی امکان پذیر است . لطفا با ما تماس گرفته و درخواست کنید تا محصولات به صورت ویژه به دستتان برسد . ارزانی در هزینه ارسال و حداقل سود ممکن در هر محصول باعث شده تا خرید حضوری برای هیچ کس در ایران به صرفه نباشد . البته بسیاری از سایت های اینترنتی با سود های کلانشان این مهم را محقق نمی سازند . در تهران حدود دو ساعت کاری و در شهرستان دوازده ساعته محصول به دستتان خواهد رسید .