پوشینه بی اختیاری ادرار ، سبک نامشخص مدل کارولی پلاس

پوشینه ادرار بی اختیاری سبک کم حجم نامشخص

کد محصول x813

تومان 250.000

راهنما 09339100544

قیمت 250.000

 

پوشینه ادرار کارولی پلاس دارا جنسی نرم و لطیف از ابریشم است که به دلیل کم حجم بودن آن هیچ کس از وجود آن در  بیمار مطلع نخواهد شد و برای بی اختیاری قطره ای مداوم مورد استفاده بزرگسالان قرار می گیرد . قدرت جذب فوق العاده بالا دارد و به دلیل منفض های ریز گردش هوای خوبی دارد و از بروز حساسیت پوستی و تعریق جلوگیری می نماید .

 

پوشینه ادرار هم برای خانم ها و هم برای آقایان انواع و اقسام مختلفی دارد . تفاوت میان مدل های زنانه و مردانه در بیشتر مدل ها این است که برای آقایان حجم پوشینه بزرگ است و کاملا مشخص می شود که چیز زیر لباس بسته شده است اما برای خانم ها مدل هایی است که اصلا کسی متوجه وجود پوشینه نمی شود .

اما این مدل از پوشینه ادرار مردانه طوری ساخته شده که هیچ کس از وجود آن در زیر لباس شما مطلع نخواهد شد و برای جلوگیری از بی اختیاری ادرار قطره ای طراحی شده است . نصب آن بر روی بدن بسیار ساده است و با وجود چسب آن از تکان خوردن و جابجا شدنش جلوگیری می کند .

اما بیماری هایی هستند که برای مدتی بی اختیاری ادرار را موجب می شوند و فرد بدون اطلاع قبلی و ناخواسته به دفع ادرار مشغول می شود . این نوع بیماری به دو گونه مختلف که مقدار زیادی ادرار سرازیر می شود و یا به صورت قطره ای و مداوم این اتفاق می افتد . برای حلوگیزی از خیس شدن لباس ها و همچنین پیشگیری از بروز عفونت در مجاری ادراری و حتی بوی بد ادرار و یا جلوگیری از نجاست ما محصولی با کیفیت و با جذب بسیار بالا را به شما معرفی می کنیم .

 

ویژگی های پوشینه ادرار کارولی پلاس

  • بسته ۱۰ تایی
  • توان گردش هوا و ضد تعریق
  • تکنولوژی پیشگیری از خارج شدن ادرار
  • تولید شده در آلمان
  • پوشک بزرگسال فلکس پرمیوم Flex Premium S3 Abri
 

این پوشینه ادرار یا پوشک بزرگسالان به دلیل بروز ترین تکنولوژی و علم دنیا می تواند علاوه بر جذب بالا به نحوی حرفه ای به گردش هوا و خشک شدن سریع پوشینه کمک کند . این امر باعث می شود هیچگونه حساسیت پوستی یا عفونتی به وجود نیاید و بیمار به دلیل جنس نرم ابریشمی آن احساس راحتی کند ، ضمنا برای اطلاع از سرویس فرنگی ، خودشوراتوماتیک توالت ، صندلی مبله و تاشوی توالت و امثال آن لطفا در منو و جستجوی سایت امتحان کنید .

 

نحوه سفارش این محصول

 شما با تماس تلفنی می توانید هر نوع ملزومات طبی و  کمک درمانی و حتی خدمات پرستاری و مراقبت بیمار در منزل را از ما بخواهید تا در اسرع وقت در هر جای ایران پهناور به شما خدمت رسانی کنیم . کافیست مشاوران وب سایت آی طب را امین خود بدانید و با تماس تلفنی کارشناسان ما را برای یاری رسانی بخواهید .