پنج نکته در استفاده شکمبند پس از عمل سزارین مادران

پنج نكته اصلي سزارين مادران شكم بند

راهنما 09339100544

 

در اینترنت تعداد زیادی مقاله نسبت به نکات مهم درباره عمل سزارین و زایمان مادران به چشم می خورند اما مهمترین مفهوم در این همه اطلاعات پراکنده کمتر دیده می شود که آن هم نکات اصلی درباره استفاده شکمبند پس از سزارین می باشد . اینکه آیا از شکمبند های بارداری نهایت استفاده را داشته باشید را باهم مرور می کنیم و به صورت تخصصی و مختصر امیدواریم مفید واقع شویم .

 

یکی از دغدغه های بانوان مخصوصا اشخاصی که برای بار اول زایمان دارند مهم است ، حفظ فرم شکم بعد از زایمان می باشد . مخصوصا خانمهای ورزشکار در رشته ورزشی بدن سازی بسیار راغب به انجام ترفند های گوناگون جهت محقق شدن این مهم هستند . ما اولین سوالی که باید پاسخ دهیم این است که آیا میتوانیم به سادگی و با خیالی آسوده حالت شکم مادر را به فرم اولیه بازگردانیم؟

اینکه اینطور می شود یا خیر به خیلی پارامتر های بستگی دارد و همه این مشخصه ها دست به دست هم می دهد تا بتوانیم فرم بدن قسمت پهلو ها و مخصوصا خود شکم را به حالت اول بازگردانیم . حال درباره این مشخصه ها بیشتر توضیح خواهم داد که بتوانیم خیلی ساده با رعایت نکاتی این عملیات را با موفقیت به سرانجام برسانیم . لازم به ذکر است کسانی که زایمان طبیعی دارند نیازی به انجام بسیار دقیق این موارد ندارند چرا که احتمال بسیار بالا در دوران بارداری نیز از شکمبند های حاملگی استفاده کردند و فرم شکمشان بهم نمیریزد .

 

پنج نکته در استفاده شکمبند پس از عمل سزارین مادران

  1. مشخصه اول این است که بدانیم برای بعد از زایمان حتما از شکم بند های مخصوص پس از عمل سزارین استفاده کنیم . استفاده شکمبند ها به دلیل محکم نگاه داشتن شکم و موجب جمع شدن پوست اضافه می گردد .
  2. مشاوره با پزشکتان قبل از استفاده شکمبند به شما کمک می کند تا در صورت وجود راه حل های ساده تر برای حفظ فرم شکم مطلع شوید .
  3. خرید گن ها لاغری نیز می تواند به شما کند تا در این فعالیت موفق شوید .
  4. در صورتی که در دوره بارداری نیز از کمربند یا شکم بند استفاده کردید ، احتمال بازگشت فرم شکمتان به حالت اولیه بیشتر است .
  5. اندازه قبل و بعد از دوره بارداری دور کمرتان را با پزشک متخصص در میان بگذارید تا اگر امکان جراحی ویژه در این زمینه وجود دارد ، انجام دهد .
 

بهتر است برای خرید محصول پوشاک مادر و سایر البسه مرتبط به فروشنده ای اعتماد کنید که محصولات با اصالت را بفروش می رساند چرا که بعضی فروشندگان اجناس تقلبی و بدون تاییدیه را با سودهای سرشار به فروش می رسانند . نکته قابل توجه خاصیت طبی بودن پوشاک بارداری است که می توانید با جستجو در سایت توسط باکس سرچ بالای سایت از اطلاعات بروز مطلع شوید و یا با تماس به تلفن پشتیبانی ما از مشاوره رایگان انواع محصولات موجود بهره مند شوید .

خرید تلفنی راه حلی ساده برای همه مردم ایران !

در صورتی که خرید اینترنتی را به فرزندانمان آموزش دهیم ، هوای پاکیزه تری خواهیم داشت ..