پشتی طبی باراد مخصوص نصب روی انواع صندلی ، خرید اینترنتی

پشتي طبي باراد نصب انواع صندلي

کد محصول x1878

تومان 79.000

راهنما 09339100544

قیمت 79.000

پشتی طبی ایرانی به نام باراد که سال هاست بسیاری از مشتریان را از آن خود نموده است ، دارای مزایای ویژه مانند تخفیف ویژه برای سازمان ها ، ارگان ها ، مدارس ، شرکت ها و کارخانه جات می شود که به فکر سلامتی پرسنل خود هستند و همچنین می توانید برای خرید از همین شماره راهنمای سایت ارتباط بگیرید و در محل مورد نظر تحویل بگیرید . این محصول با قابلیت طبی و ضد تعریق باعث قرار گرفتن صحیح فرم ستون فقرات می شود ، جلوگیری از آرتروز و دیسک کمر از دیگر خصوصیات آن است .

 

محصولات طبی از قبیل انواع پشتی ، زیر نشیمنی ، بالش طبی و همچنین پتو بسیار کاربردی است ، چند سالی است که محصول ایرانی پشتیهای طبی باراد آوازه خوبی را در میان افرادی که مداوما پشت میز هستند یا برای درس خواندن و مطالعه یا برای فعالیت های کاری روزمره ، این محصول با تبلیغات وسیع بسیار هوشمندانه می تواند در مسیر درست ستون مهره افراد جامعه و هدایت آنان کمک رسان گردد .

برای مثال خود من صندلی گران قیمتی برای میز کارم خریده ام و به محل کار آورده ام ، چرا که میخواستم این زمان که به انجام وظیفه می پردازم ، از لحاظ فرم اورگونومیک و طبی ستون فقرات دچار مشکل نشوم . اما پس از چند ماه استفاده از این صندلی گران قیمت متوجه احساس خستگی عمیقی در قسمت پایین ستون مهره ها و کمرم شدم که به پیشنهاد مدیر فروشمان یکی از همین پشتی ها را تهیه کردم .

 

قیمت مناسب و همچنین طراحی جالب این محصول من را به وجد آورد . در حال حاضر در این چند ماه که این محصول را خریداری کردم و روی صندلی قیمت بالا نصب کردم ، متوجه شدم که این صندلی اصلا طبی و ارگونومیک نبوده و چقدر این پشتی برای کمر من مفید بوده و راحتی خاصی برایم ایجاد کرده ، از این رو به تمامی همکارانم نیز توصیه کردم تا برای حفظ سلامت ناحیه کمر و عدم احساس خستگی حتما از این محصول ایرانی خریداری کنند .

ویژگی پشتی های طبی باراد مخصوص نصب بروی انواع و اقسام صندلی ، خرید اینترنتی

  • امکان استفاده در صندلی اتومبیل
  • دارای سیستم تهویه هوای پیشرفته
  • پیشگیری کننده از کمر درد های منجر شده از نشستن طولانی بالای صندلی
  • عدم به وجود آمدن ناراحتی ها و مشکلات ستون فقرات و اعصاب
  • بهبود درد های ناشی از آرتروز گردن و دیسک کمر
  • ضد تعریق
  • دارنده بند کشی مخصوص نصب برای هر نوع صندلی
  • باعث ایجاد گردش خون بیشتر و رسیدن اکسیژن به مغز
  • ایجاد ظاهر زیبا برای بدن در هنگام نشستن
  • جلوگیری از صرف هزینه های بیهوده برای خرید صندلیهای طبی
 

یکی از قابلیت های دیگر این پشتی طبی امکان تنظیم شدن و انعطاف پذیری آن است که نسبت به فشار کمر به آن و همچنین زاویه نشستنتان مثل شما فرم می گیرد و حالت ستون مهره ها را با سر و گردن در یک راستای صحیح قرار می دهد . این پشتی برای کسانی که در شرکت ها و سازمان های دولتی کار می کنند بسیار مناسب می باشد ، چرا که 30 سال فعالیت بدون پشتی ممکن است صدمات جدی به کمر و عضلات پشت کمر وارد نماید .

بسیاری از ارگان ها چه خصوصی و چه دولتی و همچنین مدارس ، شرکت ها ، ادارات ، سازمان ها و کارخانه ها برای کادر پرسنل خود از این پشتی تهیه می نمایند ، این کار باعث می شود که هم از تولید ملی حمایت گردد و هم سلامتی پرسنلشان تضمین گردد . علاوه بر این وقتی پرسنل یک سازمان روی صندلی هایشان از این پشتی ها نصب باشد ، حال بهتری خواهند داشت و در نتیجه بازدهی کار بیشتر و بهتر خواهد بود .

ما برای سازمان ها و مراکزی که تعداد بیش از دو عدد از این پشتی خریداری نمایند تخفیف در نظر گرفته ایم و اگر تعداد خرید از 10 ، 20 ، 50 و 100 عدد بیشتر بشود ، به مراتب تخفیفات بیشتر و بیشتر خواهد شد ، خرید عمده برای همکاران نیز در صورت نیاز با قیمت بسیار رقابتی قابل ارائه می باشد . هموطنان شهرستانی در صورت در خواست یک عدد از این محصول امکان ارسال توسط پست ویژه و ارزان قیمت به کل ایران و تهران میسر شده است . فقط کافیست با ما تماس بگیرید .