پردیس سالمندان مراقبت مهربان و ارسال نیروی با تجربه

پردیس سالمندان نگهداری پرستاری

راهنما 09339100544

 

ما در این مجموعه پردیس سالمندان خانم ها و آقایان مهربان و با تجربه کاری مناسب را گردهم آوردیم که مراقبت سالمندان در منزل را با اصول صحیح انجام می دهیم و تک تک افراد در کار خود خبره هستند و دارای تجربه می باشند . روحیه افراد تیم نگهداری سالمند در منزل را طوری آموزش داده ایم که شادابی و نشاط از مهمترین نکات عوامل ما می باشد . همچنین در صورت نیاز پردیس های سالمندان در جهت رفاه حال سالمندان و آسودگی خاطر خانواده هایشان طراحی و ساخته شده که می توانند به آنجا منتقل شوند . .

 

سالمندی و مراقبت های این دوره زیبا

بزرگی تعریف می کرد که زمانی جوان بود ، ادعا داشت که انسان ها وقتی ۶۰ ساله شدند باید از دنیا بروند ، که چی بشود که اینهمه مشکلات و فرسودگی را تحمل کنند ؟ اما این بزرگ در سن بالای ۷۰ سالگی به این نتیجه رسیده بود اینطور که من در جوانی ادعا داشتم نیست . حالا متوجه می شوم که اگر خوب جوانی کرده باشیم دیگر در این دوره هم بلدیم خوب پیری کنیم .

این دوره زیبا هم برای کسانی که رضایت دارند از عمرشان و هم برای کسانی که حتی کمی رضایتمند نیستند از کلیت زندگیشان بسیار زیباست . چرا که به تجربه رسیدند . چرا که از خامی به پختگی رسیدند و همین تغییر نگرش درباره انواع شاخه های زندگی دنیایی را به همراه دارد . بسیار از بزرگان در سن های بالا با تمام فرسودگی هایشان اما در عین حال دل جوان و روحیه جوانی دارند .

 

شخصی که سالمند تلقی می شود در همه جای دنیا و همچنین کشورمان ارزش چند برابری دارند ، این شخص سرشار از انواع تجربه و درس زندگیست . می تواند جلدهای زیادی کتاب از درون تک تک سالمندان بیرون آورد و در اختیار همگان قرار داد . من شخصا بارها از داخل پارک ها و بوستان های مختلف گذر کردم که جمعی شاداب از سالمندان را در کنار هم دیده ام .

بعضا با آن ها گفتگویی را آغاز کردم و چند دقیقه ای شاهد و شنونده سخنانشان بودم . بسیار گران بهاست مطالبی که در مدت زمان کوتاه می گویند . از یکی از آن ها پرسیدم شما یه نصیحت کنید منو در حد یک جمله ، می خواهم توصیه شما در این ۷۰ سال زندگی را برای خودم توشه راهم قرار دهم . ما انقدر به صحبت های پدران و مادرانمان گوش نداده این که انگار هدیه ای بزرگ به این سالمند کشورمان داده بودم . با اشتیاق و شور تمام برایم شروع به صحبت های الهام بخش کرد و در نهایت گفت هیچ چیز جای محبت را در زندگی نمی گیرد ، تا می توانی محبت کن !

 

فعالیت های تیم اعزام مراقبت از سالمندان

 • نگهداری سالمند و یا حتی بیمار در منزل به صورت شبانه روزی
 • تعویض پانسمان و زخم بستر
 • بررسی و تعویض سوند
 • اجرای تجویز پزشک
 • سنجش میزان قند خون و فشار خون
 • آماده سازی تغذیه و وعده های غذایی
 • گپ و گفتگوی دوستانه با سالمندان
 • خرید مایحتاج منزل
 • خدمات بصورت بصورت پاره و یا تمام وقت
 • کمک در حمام و دستشویی به سالمند
 

در کنار تیم همیار و نگهداری سالمندان تیم پزشکی قدرتمندی نیز نظارت می کنند که این تیم شامل پزشکان قدرتمندی در حوزه های گوناگون می باشند . به دلیل مجوز گروه مراقبت از سالمند و بیمار از بهزیستی و همچنین وزارت بهداشت و درمان تمامی پرسنل پزشکی نیز دارای مدارک معتبر و تجربه کافی در این زمینه می باشند که شامل شاخه های ذیل هستند :

 • پزشک عمومی
 • پزشک فیزیوتراپ
 • دندان پزشک
 • پزشک اورولوژ
 • متخصص قلب
 • متخصص مغز و اعصاب
 • و سایر شاخه های مورد نیاز
 

شما می توانید با تماس به شماره تلفن مندرج درخواست اعزام تیم پشتیبانی از سالمند و یا حتی بیمارانتان را بفرمایید و همچنین در مورد ملزومات و تجهیزات پزشکی مورد نیازشان مشاوره گرفته و نسبت به آن درخواست ارسال محصول نیز داشته باشید و حتی مشاوره تور تفریحی سالمندان ، دور همی دوستانه و میهمانی های این گروه سنی را از ما بخواهید . تیم ما در کمترین زمان ممکن شرایط و محصولات مورد نیاز شما را در سراسر ایران مهیا می سازند .نگهداری سالمندان منزل روزانه پاره وقت مراقبت

نگهداری و مراقبت سالمندان در منزل .. کمک های طبی پزشکی و سالخوردگی .. خرید روزانه منزل تعویض و کنترل ملزومات اولیه پزشکی مانند فشار خون دیابت .. ..   تخصص تیم های مقرون بصرفه اجرایی ما در سراسر ایران پهناور در زمینه مراقبت از سالمندان بسیار گسترده و پر انشعاب می باشد . انواع فعالیت های مراقبتی ، نگهداری ...ادامه مطلب

پرستاری و پزشکی بیمار در منزل و حتی مشاوره به صورت ماهیانه یا فصلی از جمله فعالیت های گروه های مراقبت ویژه می باشد . چکاپ کامل هر از چند ماهی برای سنین سالمندی بسیار واجب و ضروریست .   نگهداری و مراقبت سالمند در منزل به سه دسته کلی تقسیم می شود : مراقبت و نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی نگهداری و مراقبت سالمند به صورت ساعتی و موردی بررسی و چکاپ تخصصی توسط پزشک متخصص به صورتی موردی یا دوره ای در هر یک از شاخه های بالا فعالیت های متفاوتی صورت می گیرید ، به دلیل تفاوت پرسنل در هر شاخه از انواع نگهداری و مراقبت سالمندان ما از لحاظ علم و تحصیل و همچنین تجربه و روحیه افراد بررسی های جدی و مفصلی را بر روی تک تک افراد تیم داریم و نسبت به مشخصات مختلف و پارامتر های گوناگون آن ها را ارزیابی می کنیم ، فعالیت های آموزش داده شده در شاخه های ذکر شده ، شامل موارد ذیل می باشند : شبانه روزی تهیه مواد مصرفی مورد نیاز منزل تهیه غذا و انواع دارو ها در زمان مقرر کمک به شستشو و سرویس بهداشتی سالمند نظافت منزل و محیط خانه سالمند اعلام انواع ارزیابی به پزشک سالمند گپ و گفتگوی شاداب و روحیه بخش با سالمند سنجش فشار خون سالمند به صورت منظم تست قند خون سالمند به صورت منظم ساعتی و موردی تعویض سوند سالمند کاردرمانی تخصصی تعویض سرم تعویض انواع پانسمان رسیدگی به زخم بستر تزریق انواع آمپول های تجویز شده توسط پزشک سالمند خونگیری برای انواع آزمایشات   در صورتی که از خدمات تیم تخصصی مراقبت ویژه ما استفاده کنید ، می توانید در خواست پزشک متخصص در زمینه بیماری یا توانبخشی بیشتر سالمندتان را به صورت تلفنی بدهید و ما در اسرع وقت از بهترین پزشکان ماهر منطقه شما درخواست می کنیم تا با حضور در منزل شما به بررسی شرایط و اوضاع شما بپردازیند ، پزشکان متخصص در حوزه های ذیل به صورت حضوری در منزل سالمند ارائه خدمات می دهند : پزشک متخصص اورولوژی دندان پزشک متخصص جراحی پزشک قلب و عروق متخصص مغز و اعصاب پزشک اورتوپد متخصص بینایی و چشم پزشک عمومی متخصص پوست و زیبایی امیدورایم با این خدمات بتوانیم باری از دوش خانواده و عزیزان سالمندان برداریم و در ارائه خدمات مانند تور مسافرتی کمک در یافتن دوست جدید روز به روز توسعه ویژگی های مثبت شما با درخواست به صورت تلفنی در هر نقطه از ایران می توانید از خدمات تیم های حرفه ای مراقبت و نگهداری ویژه از سالمندتان در منزل بهره مند شوید و حتی در صورت تمایل از دورهمی های سالمندان تحت مراقبت ما مطلع شوید و در جلسات شاد و مفرح هم سن و سالانتان شرکت کنید ، به امید روزگاری بدون افسردگی و کاستی ها  . نیت خیر در هر کاری عاقبت آن کار را خیر می کند . نیتمان خیر است !

سالمندان امنیت اطمینان استقلال نگهداری

امنیت و اطمینان سالمندان عزیز در مقابل افراد خانواده و فامیل و حتی یافتن فرد مطمئن و کارآزموده برای نگهداری سالمندان در منزل از نکات قابل تامل میباشد .. ..    بسیاری از کشور های دنیا هنوز به قدرت از حمایت های گوناگون از سالمندان نرسیده اند ، برخلاف آن بعضی کشور ها را می توان یافت که بستر بسیار ...ادامه مطلب

برای سالمندان در نظر گرفته اند و سالمندان کشورشان در رفاه کامل زندگی می کنند . ما نیز در ایران بستر زندگی برای سالمندانمان در حال توسعه و بهبود است . در این مطلب به توضیح و شرح اجمالی انواع مختلف امنیت و اطمینان حال و اوضاع سالمندانمان می پردازیم . سالمندان در ایران از ارزش بالایی برخوردارند ، متاسفانه به دلایلی تعداد زیادی از سالمندان ما در بستر بیماری به سر می برند و مقداری ناخوش احوالند ، همین موضوع مسئولین ما را به فکر برده و برای آینده پر از سالمند کشورمان در حال اقدامات بنیادین در جهت رفاه حال و سلامت بیشتر آنان می باشد .   اطمینان ، استقلال و امنیت سالمندان از ابعاد گوناگون اطمینان سالمندان از فرزندان و خانواده خود امنیت بهداشتی و مراقبتی سالمند اطمینان خاطر سالمند از برنامه غذایی و دارویی امنیت مالی و حاشیه امن درامد آرامش خاطر از روند درمان و بهبود بیماری ها یافتن فرد مطمئن و با تجربه جهت مراقبت از سالمندان در منزل   ما در این وب سایت به تک تک شاخه های بالا می پردازیم و برای هر کدام از آن تحقیقات گسترده ای را آغاز کرده ایم . اینکه شما چگونه در سن و سال بالا خیالتان از هرگونه درامد مالی و پول راحت باشد و یا اینکه چگونه خلوت زمان خود را پر کنید و همچنین چگونه از مشغله بالای فرزندانتان آسوده خاطر باشید و هرگونه نیاز دیگر را چه از لحاظ روحی و روانی و چه از لحاظ فیزکی و مادی احساس نکنید . در خیلی از موارد ذکر شده تیم های پشتیبانی بسیار خوبی طراحی و تعبیه شده که از انواع تجهیزات پزشکی تا انواع خدمات مراقبتی و درمانی و همچنین فعالیت های جمعی سالمندان از جمله گردهمایی ها و گردشگری های داخلی و خارجی می باشد . شما کافیست نام و نام خانوادگی خود را با مشاوران ما توسط شماره تلفن درج شده در این صفحه به ما اطلاع دهید تا نیرو های مورد نیازتان اعزام شوند . در ضمن برای یافتن تجهیزات و اطلاعات میتوانید از قسمت جستجو در بالای سایت نیز سود ببرید مانند تور سالمندان و خودباوری دستگاه دیجیتال فشار و دیابت خدمات پاره وقت و شبانه روزی . آسوده خاطر باشید ، عشق هست ، خوبی هست ، خدا هست !

سالمندان تجهیزات طبی لوازم پزشکی تهران

سالمند گرامی تشکر که به سایت ما قدم رنجه کردید .. برای زندگی راحت و نیز برای گذرادن دوران بیماری خوب است از لوازم طبی سالمند کمک درمانی و سهولت زندگی بهره ببرید .. واکر فشارسنج کیسه یخ و .. ..    سالمندان عزیز برای روند درمان و یا زندگی راحت تر از تجهیزات و ملزومات طبی سالمند پزشکی نیز ...ادامه مطلب

می کنند . این تجهیزات در شاخه ها و دسته بندی های گوناگون در بازار ارائه می گردند . ما در این وب سابت به تشریح و توضیح انواع این محصولات می پردازیم و شما می توانید از اطلاعات هر محصول به رایگان استفاده نمائید .   انواع دسته بندی ملزومات پزشکی طبی سالمند تجهیزات سنجش و کنترل سلامت انواع گوناگون فشارسنج دیجیتال و آنالوگ انواع مختلف دستگاه و نوار تست قند خون مواد غذایی و مصرفی افراد مبتلا به دیابت انواع دستگاه تب سنج دیجیتال و آنالوگ دستگاه های سنجش ضربان قلب و نوار قلب تجیزات کمک درمانی انواع تجهیزات تنفسی از قبیل دستگاه های بخور و اکسیژن ساز انواع دستگاه های تصفیه هوا انواع سمعک و ملزومات جانبی تجهیزات و لوازم پزشکی مراقبت در منزل انواع تشک مواج / ضد زخم بستر پوشینه های بی اختیاری انواع تخت استراحت سالمند لوازم مصرفی سالمندان تجهیزات طبی ارتوپدی انواع واکر انواع ویلچر انواع گوناگون عصا توالت فرنگی و ملزومات سهل کننده کیسه آب گرم و سرد پوشاک و محافظ ارتوپدی تجهیزات ورزشی و فیزیوتراپی انواع مختلف ماساژور سالمند تشک و پتوی برقی بالش های طبی انواع تردمیل خانگی و حرفه ای انواع گوناگون اسکی فضایی دچرخه های ثابت لباس و پوشاک ورزشی   تمامی تجهیزات و ملزومات طبی سالمند پزشکی بالا در زمینه کمک درمانی و همچنین راحت نمودن فعالیت های روزانه سالمند کاربرد های فراوانی دارند . به دلیل وجود برند ها و مدل های بسیار گوناگون در بازار و همچنین وجود محصولات تقلبی و غیر اصل بهتر است که از منبع معتبر تهیه کنید و از خرج کردن هزینه در برابر اجناس غیر اصیل جلوگیری کنید . شما می توانید با تماس تلفنی به شماره درج شده در همین صفحه با پشتیبان سایت صحبت کرده و به دلیل کارشناس بودنشان مشاوره تخصصی لازم در مورد انتخاب نوع محصول را دریافت کنید . محصولات در سراسر ایران عزیزمان در کمترین زمان ممکن برایتان ارسال خواهد شد و یا می توانید در تهران از فروشگاه مرکز شهر ما بازدید و در صورت تمایل خرید نمائید . علم مهندسی پزشکی روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است !

کمک درمانی سالمندان روحی چشم گوش ارتوپدی

کمک های درمانی سالمندان .. همنشینی و صحبت درمانی جهت درمان افسردگی .. فیزیوتراپی برای شکستگی و آسیب دیدگی ها .. ارسال نیروی متعهد و باتجربه برای نگهداری و مراقبت از سالمندان عزیز .. ..    در این مطلب می خواهیم به خدمات آی طب در زمینه درمان و مراقبت از سالمندان اشاره کنیم . سالمندان کشور ما بسیار پر ارزش و ...ادامه مطلب

انرژی هستند . ما برای این دوره زیبای زندگیشان فرایند ها و راهکارهای ویژه ای طراحی کردیم و روز به روز در حال توسعه آنها نیز هستیم . تمام تلاشمان حل مشکلات آنان و یاری رسانی می باشد .   درمان سالمند در زیرشاخه های مربوطه درمان افسردگی در سالمندان طبق آمار به دست آمده در میان افراد سالمند که سلامتی خوبی دارند افسردگی بسیار کمتر از افراد سالم غیر سالمند می باشد ، از همین رو این خبر بسیار خوشایند و خوب است و امید بخش برای نسل های آینده که به جمعیت سالمند کشورمان اضافه می شوند . چرا که روز به روز فرهنگ ورزش و سایر احتیاط های دوران جوانی بهتر و بیشتر می شود و در نتیجه در دوران سالمندی از آرامش و سلامتی بیشتری در میان سالمندان برخوردار خواهیم بود . متخصصین صحبت درمانی نیز در تیم پرستاری و مراقبت از سالمندان ما وجود دارند که در این امر بسیار کارامد و مفید بوده و رضایت بسیاری از خانواده ها را جلب کرده اند . درمان ارتوپدی و شکستگی این نوع درمان و رسیدگی در دوران سالمندی نسبتا بیشتر است زیرا به دلیل مشکل پوسیدگی استخوان شاهد بروز شکستی استخوان و یا مشکلات مفاصل که معمولا با درد می باشد هستیم . البته جای نگرانی نیست زیرا در این دوره پزشکان بسیار متخصص و حرفه ای را شاهدیم که بسیار صبورانه با حضور در منزل سالمند به مداوای آن می پردازد . علم فیزیوتراپی نیز در تقویت توانبخشی سالمندان بسیار مفید واقع شده است . درمان بینایی و چشم بسیاری از معضلات در سنین بین ۶۵ تا ۸۰ سالگی برای قدرت بینایی مشاهده شده اعم از آب سیاه چشم ، آب مروارید و غیره که باعث انواع اختلال در سیستم بینایی شده است ، البته در این مورد علم مهندسی پزشکی و چشم پزشکی بسیار پیشرفت داشته و شما را با انواع عمل های ساده مانند لیزیک و غیره به بینایی عالی خواهند رساند . سایر بیماری های دیگر بیشتر افراد سالمند در سه موضوع بالا مشکلاتی دارند و تعداد اندکی به دلایل مختلف اعم از باور های غلط و یا عدم احتیاط لازم در جوانی و همچنین زیاده روی در مصرف دخانیات و برنامه نامناسب غذای به مشکلات و بیماری های مختلفی مبتلا شدند که باز هم جای نگرانی نیست . تیم های بسیار حرفه از متخصصین نام برده در ذیل این مطلب به روند درمان شما در منزل کمک خواهند نمود . متخصصین اورولوژ دندان پزشکان ماهر متخصص مغز و اعصاب پزشک متخصص قلب و عروق   سایر آمار ارائه شده توسط منابع معتبر نشان دهنده این است که تا حدود ۴۰ سال آینده یک چهارم جمعیت کشورمان سالمند خواهند بود و مسئولین هر چه بیشتر نسبت به گذشته در حال فراهم آوردن امکانات و زیرساخت های بهتر برای این تعداد سالمند از حال حاضر هستند و قطعا در آینده با وجود بیمه عمر که از شرکت های مختلف در حال ارائه می باشد ، جامعه ای سالم ، هوشیار ، پر انرژی و تاثیر گذار در پیشرفت کشور را میان سالمندان شاهد خواهیم بود . در صورت نیاز به مشاوره در مورد انواع درمان ها و مراقبت های منزل و یا تجهیزات پزشکی مورد نیاز سالمندانتان می توانید با شماره مندرج در همین صفحه از سایت تماس گرفته تا کارشناسان آی طب شما را راهنمایی کنند . خدمات و محصولات ما تنها برای تهران نیست بلکه در سایر شهرستان ها نیز ارائه خدمات می دهیم . آنچه نباید دلبستگی را نشاید (  حکیم سعدی )  نگران دوره سالمندی نباشیم . جوانان کمکمان می کنند .

دوست جدید سالمند آشنایان تازه دورهمی تهران

دوستی تازه میان سالمندان عزیز .. با یافتن دوستان و آشنایان جدید روحیه ای تازه و افکاری نو در شما دمیده شده و از بیحوصلی رها میگردید .. دوستان تازه یعنی اطلاع از امکانات و تجهزات سلامتی که خبر نداشتید .. ..   از بهترین دوران زندگی می توان دوره سالمندی را نام برد . این دوره به فرصت های زمانی ...ادامه مطلب

باعث می شود تا افراد به دنبال دورهمی های هم سن و سال خود بگردد و به گپ و گفتگو بپردازد . همچنین دیده ایم که سالمندانی دور هم جمع شدند و به تعریف خاطرات خوش و طنز زندگی خود پرداخته اند . این دورهمی ها انقدر جذاب هستند که اکثرا جوان ها را نیز به خود جذب می کند . ما در وب سایت آی طب می توانیم به جمع های سالمندان و یا افراد سالمند کمک کنیم تا یکدیگر را پیدا کنند و در هر نقطه از ایران پهناور که هستند بتوانند با هم سن و سالان خود به گردش و تفریح بپردازند . در این زمینه یکی از تدابیری که طراحی شده این است که شما می توانید با ارسال عکس از منطقه زیبا و خوش آب و هوای نزدیک به محل خودتان برای ما و ذکر آدرس آن این امکان را داشته باشید که ما با انتشار آن عکس و آدرس از سایر سالمندان آن منطقه و محله دعوت به حضور در آن محل را انجام دهیم .   این سایت پل خیری برای ایجاد حس خوب و شادابی و سرگرمی میان سالمندان می شود و این یکی از افتخارات ماست . همچنین از دورهمی های خود می توانید عکس گرفته و گزارشی مختصر تهیه کنید و برای ما ارسال کنید تا با انتشار آن به سایر سالمندان دیگر در کشور روحیه و انگیزه کافی را بدهیم و این اتفاق زیبا را گسترش دهیم .   عوامل انگیزه بخش برای ایجاد دورهمی میان سالمندان خروج از بی حوصلگی و یا افسردگی ایجاد اتفاقات خیر میان سالمندان استفاده از خدماتی که سایر سالمندان از آن اطلاع ندارند هم افزایی گذر خوش از زمان یافتن راهکار های تازه برای درمان ورزش و نرمش دست جمعی دعای خیر برای یکدیگر رفتن به تور های گردشگری مخصوص سالمندان   ما در این وب سایت هرگونه خدمات مخصوص به سالمندان چه در منزل و چه در پردیس های مجلل سالمندان را ارائه می کنیم ، نگهداری در منزل پرستار خانم خرید روزانه بصورت پاره وقت یا شبانه روزی و از این دست . حتی در مورد تجهیزات مورد استفاده و مورد نیازتان مشاوره می دهیم و در صورت نیاز برایتان ارسال می کنیم . فرقی نمی کند که در تهران هستید یا شهرستان ، ما منتظر صدای گرمتان از طریق شماره تماس درج شده در این صفحه هستیم . به امید دیدن تصاویر انرژی بخشتان در این وب سایت

تفریح سالمندان مسافرت تور گردش تهران ایران

تفریحات سالمندان سرگرمی دورهمی و نیز تورهای مسافرتی به شهرهای زیبای ایران و جهان .. همراه با متخصصین و نیروهای با تجربه .. ..   سالمندان نیز دارای کودک درون هستند . کودک درون ، والد درون و بالغ درون سه شخصیت کاملا متفاوتی است که در علم روانشناسی توصیه شده که هر سه آنها را باید تقویت کنیم و ...ادامه مطلب

تعادل رسانیم . در صورتی که یکی از این ها بیش از دیگری تقویت شوند مشکلات روحی و روانی ایجاد خواهد شد . پدران و مادران ما که الان سالمند تلقی می شوند ، برای تربیت ما بیشتر والد درون خود را تقویت کردند . وظیفه ماست که با ارائه راهکار های مناسب در این زمینه بتوانیم بالغ درون آن ها و مخصوصا کودک درونشان را تقویت سازیم . ما در وب سایت آی طب به پژوهش و تحقیق در رابطه با این موضوع پرداختیم و همچنان در حال توسعه و تحقیقات فراوان در این زمینه هستیم . شما می توانید هر هفته از نتایج پژوهشی تیم ما در همین وب سایت مطلع شوید .   فواید تقویت فعالیت های تفریح ، سرگرمی و  تفریحی گردشگری سالمندان افزایش روحیه سالمند شادابی و نشاط بیشتر سالمندان تقویت سیستم فیزیکی بدنشان تقویت اعصاب و روان پدران و مادران افزایش ضریب هوشی و حافظه میل بیشتر به ادامه زندگی یادآوری احساس عاشقی دوران جوانی جوان سازی پوست و سایر بخش های بدن   در یکی از کشورهای غربی در معتبر ترین دانشگاه دنیا تحقیقاتی برای سالمندان صورت گرفت . به اینصورت که این دانشگاه با هزینه بسیار بالا در مدت زمان طولانی شروع به ساخت یک شهرک بزرگ کرد که این شهرک دقیقا مشابه دوران نیم قرن قبل آن کشور بود . آنها از روی عکس ها و فیلم ها و آثار تاریخی و حتی خاطرات سالمندان شهرک را بسیار ماهرانه شبیه آن زمان ساختند .   سپس در یک شب با افزودن داروی خواب آور به غذای سالمندان آن ها را به خواب بسیار عمیق بردند و توسط تیم مجرب بدون اینکه آنها متوجه شوند شبانه از خانه سالمندان به آن شهرک انتقالشان دادند . تمامی پرسنل خانه سالمندان لباس های آن زمان از تاریخ را پوشیدند و با آموزش های طولانی که دیده بودند از لحاظ لهجه و زبان و فرهنگ به آن دوره شباهت پیدا کردند . آنها دیگر در آن شهرک خود صاحب خانه و کسب و کار بودند و پرستاری نمی کردند . زمانی که صبح شد و هر یک از سالمندان از خواب بیدار شدند ، شاهد این بودند که انگار زمان به ۵۰ سال گذشته بازگشته است و آن ها در خانه قدیمی خود هستند . ابتدا به دنبال پرستار خود می گشتند و بعد پزشک را صدا زدند اما هر چه گشتند هیچ یک را پیدا نکردند . ول وله ای میان سالمندان به پا شده بود که چه شده چرا اینطور شده ؟   بعد از مدت چند روز آرام آرام باور کردند که انگار واقعا در زمان سفر کردند و به ۴۰ - ۵۰ سال قبل آمده اند . به دلیل مدیریت قوی متخصصین بر روی این شهرک هیچ جای شک و شبهه برای آنان باقی نگذاشته بودند . بعد از چند ماه نتیجه این تحقیق عظیم این بود که احساس جوانی در سالمندان رخنه کرد و روز به روز سلامتیشان بهتر می شد . هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ فیزیکی تمامی آنها بالای ۹۰ ٪ بهبود و درمان شدند و در بسیاری از آنها دیده شد که رنگ سفید موهایشان آرام آرم به مشکی تبدیل شد . پوست آنها شفاف شد و آن شهرک واقعا مثل یک شهر واقعی رشد کرد . زندگی در آن شهر موج می زد و همه از کنار هم بودن لذت می بردند . دوران گذرای کهنسالی یاد و باور جوانی را جدی بگیریم . این مهم در اختیار ماست !

سالمند آرامش درون موسیقی مدیتیشن

آرامش سالمندان و موسیقی درمانی و مدیتیشن مناسب برای روحیات خوب و حفظ انسجام فکری و روحی در افراد سالمند .. تقویت حافظه یادآوری خاطرات خوب جوانی .. ..   تقویت حافظه و افزایش روحیه در پدران و مادران سالمند توسط موسیقی درمانی و انواع مدیتیشن و آروما تراپی امکان پذیر است . موسقی درمانی به دلیل استفاده از ریتم ...ادامه مطلب

در موسیقی و همراه کردن سالمند به صورت فیزیکی با این ریتم به گونه ای که در هر ریتم دست بزنند و یا بشکن بزنند بسیار برای حافظه آن ها مفید در روند آرامش سالمندان است .   فواید موسیقی درمانی ، آروماتراپی و مدیتیشن افزایش ظرفیت مغز تقویت حافظه توانبخشی حرکتی یادآوری احساسات خوش جوانی افزایش روحیه آرامش توامان و درونی سالمند   استفاده از ظرفیت های مغز که به دلیل وجود پیری از عادت آن ها دور شده است بسیار حائز اهمیت می باشد . پدران و مادران ما در جوانی با انواع موسیقی ریتم در خود به وجود می آوردند و حتی می رقصیدند اما الان به دلیل فرسودگی این فعالیت ها از خاطرشان رفته و غافل از اینکه بسیار مفید و دارای اثر خواهد بود . همچنین مدیتیشن و آرامش سالمندان توسط علم آروماتراپی توسط موزیک های لایت و آرام بسیار در خالی شدن ذهن ، ایجاد آرامش بیشتر و همچنین رفع خستگی و سرحال شدن به همراه شادابی و نشاط دارای اهمیت است . مخصوصا اگر این فعالیت ها در کنار سایر سالمندان به صورت جمعی صورت گیرد بسیار مفید تر عمل خواهد کرد .   این هم افزایی و سینرژی باعث چند برابر شدن فعالیت سلولهای مغز شده و از رکود و سوختن آن ها جلوگیری می نماید . حتی در تحقیقاتی نفس عمیق صحیح طبق توصیه پزشک باعث بازیابی سلول های سوخته مغز شده و مجددا آن سلول ها شروع به فعالیت می کنند که باز هم در نهایت شاهد بهبود بیماری ها و جوان شدن و افزایش روحیه سالمندان از این طریق می شویم . بسیار خرسندیم که در محیط های شاداب می توانیم سالمندان محترم را دور هم جمع کرده و علاوه بر تفریحات و حتی قدرت دادن به کودک درون آنها نظیر انواع تمرین ها و یا نقاشی و حتی خمیربازی و سایر بازی ها را برای سالمندان فراهم کرده ایم . شما می توانیم با تماس به ما از خدمات ویژه سالمندان برخوردار شوید و همچنین درخواست اعزام نیروی حرفه ای در این زمینه به منزل خود را داشته باشید . موسیقی شاداب ، مثبت و امید بخش سلامتی و طول عمر را افزایش می دهد !