پد جاذب عرق مدل Zyklus med مخصوص بانوان

پد ضد عرق بانوان آنتی باکتری زردی

کد محصول x595

تومان 23.000

راهنما 09339100544

قیمت 23.000

جلوگیری از زردی لباس ها توسط این پد جاذب که بسیار قدرت بالایی در این امر دارد و همچنین باعث جلوگیری از گرفتن بوی بد عرق می شود . حتی از بروز حساسیت نیز پیشگیری می کند و در عین حال رایحه و عطر خوبی نیز دارد . این پد دارای امکان آنتی باکتریال کردن نواحی مختلف بدن را دارد و از استاندارد های پوستی ایران و اروپا بهره می برد .

 

 یکی از زیر شاخه های علم مهندسی پزشکی شاخه ای به نام بهداشت فردی می باشد . در این شاخه محصولات بسیار خاص و گسترده ای وجود دارد که در برند ها و گونه های متفاوتی از یکدیگر به فروش می رسند . بسیار دیده ایم که با فروش محصولات کم ارزش به قیمت ارزنده و همچنین محصولات تقلبی و تاریخ مصرف گذشته چه مشکلاتی را برای مردم ما ایجاد کرده اند .

پس یکی از مهمترین نکات حائز اهمیت در خرید اینگونه محصولات منبع معتبر آن می باشد . در این مطلب به معرفی و شرح یکی از محصولات پر کاربرد می پردازیم . پد ضد عرق یا پد جذب کننده عرق مخصوص بانوان در این روز ها با وجود گرمای تابستان و همچنین فعالیت های روزانه زیاد باعث شده تا از بوی تند عرق جلوگیری نمائیم .

 

ویژگی های پد جاذب عرق زیکلوس مد بانوان

  • سبک وزن و بسیار نازک برای استفاده راحت
  • قدرت جذب بسیار بالا
  • ضد بو و همچنین ضد حساسیت
  • جلوگیری از رنگ گیری لباس ها توسط عرق
  • عدم احساس بد خیسی در هنگام تعریق بدن
  • جلوگیری از شستشوی روزانه لباس ها
  • جلوگیری از انسداد منفض های پوست و خروجی عرق
  • معطر
  • آنتی باکتریال
  • دارای استاندارد های پوستی ایران و اروپا
 

من به شخصه در هنگام استفاده از این محصول بسیار اعتماد به نفس بالاتری را احساس می کنم و همچنین کمتر احتیاج به شستشوی لباس ها پیدا می کنم . به این دلیل که در این برهه از زمان صرفه جویی در مصرف آب نیز بسیار دارای اهمیت می باشد ، برای همین می توانم در این اتفاق با استفاده از پد جاذب عرق سهم هرچند کوچک اما تاثیر گذاری داشته باشم .

 

دلایل بوی بد عرق چیست ؟

مهمترین نکته این است که دلایل بسیار برای بوی تند عرق وجود دارد اما اگر ما بخواهیم برای تک تک آن ها چاره ای بی اندیشیم ممکن است سیستم مکانیز بدن خود را به هم بریزیم . هر فرد نسبت به ژنتیک و عوامل محیطی بوی عرق متفاوتی دارد که برای بعضی ها تند و برای بعضی ها اصلا بدون بو می باشد .

بهتر از برای جذب بوی بد عرق و همچنین جلوگیری از کثیف شدن و رنگ گرفتن لباس زیرمان از پد جاذب عرق استفاده کنیم تا در محیط های عمومی مورد ترد افراد قرار نگیریم و همچنین با اعتماد به نفس بیشتری به فعالیت های روزانه خود بپردازیم . بعضی از دوستان می پرسند آیا این پد های ضد عرق بهتر از دئودارنت هست ؟ 

 

دئودرانت یا پد جذب کننده عرق کدام بهتر است ؟

من در پاسخ می گویم بله همینطور می باشد ، پد جاذب عرق بهتر است . زیرا هم از لحاظ مالی به صرفه تر است و هم این پد ها باعث بسته شدن منفض های خروج عرق ما نمی شود و به آسانی باعث دفع آن نیز می شود اما دقیقا برخلاف دئودرانت که باعث انسداد منافض خروج عرق از ما می شوند و در نهایت احتمال صدماتی را برای سیستم مکانیز بدن ما دارد ، شما مشترک گرامی برای مشاهده تصاویر پوشاک طبی ، کمربند لاغری ،‌کیف نگهدارنده انسولین ، دستگاه قندخون میتوانید در قسمت جستجوی سایت آزمایش نمایید .

 

شما می توانید با تماس تلفنی به پشتیبان سایت آی طب سفارش خود ثبت کرده و توسط پیک و یا باربری در کمترین زمان ممکن این محصول را در تهران و یا شهرستان ها تحویل بگیرید . شهروندان تهرانی در صورت درخواست این محصول در هزینه پیک تخفیف خواهند گرفت تا محصول را با ارزش بالاتری خریده باشند . چرا که حمل و نقل شهری صرف هزینه بیشتر و انرژي و هدر دادن زمان را برایتان در بر دارد .