پد شیردهی زیکلاسمد تولید آلمان برای چسبیدن زیر لباس مادر

پد شیردهی مادارن نوزاد فروش اینترنتی

کد محصول x2068

تومان 20.000

راهنما 09339100544

قیمت 20.000

این محصول در هر بسته دارای 20 عدد پد شیردهی است ، ابعاد آن 130*125 میلیمتر می باشد و تولید کشور آلمان است و دارای چسب نگهدارنده برای قرار گیری زیر لباس است . که با تماس تلفنی میتوانید آن را سفارش دهید و در محل هر کجای ایران تحویل بگیرید ، امروزه از زمان بدو تولد نوزادان تهیه یکسری وسایل لازم و ضروری می باشد چه برای مادر چه برای کودک به همین دلیل باید اطلاعات لازم را در مورد هر یک از محصولات داشته باشید تا بتوانید محصولات استاندارد ، معتبر و با کیفیت خریداری کنید . از جمله وسیله ی مهمی که برای مادران شیر ده بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، پد شیردهی می باشد .

این محصول اغلب برای مادرانی است که از آغاز تولد نوزاد خود را شیر می دهند و کودک خود را از این موهبت خدادای بهره مند می سازند استفاده از این پد برای زمان هایی می باشد که نوزاد از شیر مادر تغذیه نمی کند شیر مادر به طور طبیعی در بدن در حال تولید می باشد و در این مواقع ترشحات شیر از سینه ی مادر بیش از حد می باشد و باعث مرطوب و لک شدن لباس مادر می شود .

 

ویژگی های پد شیردهی زیکلاس مد

  • 20 عدد در هر بسته
  • ابعاد پد شیردهی 130*125 میلی متر
  • چسب نگهدارنده جهت فیکس کردن پد در زیر لباس
  • ضد حساسیت پوستی
  • محافظت لباس از تراوشات شیر
  • ساخت کشور آلمان
 

برای جلوگیری از این اتفاق به خصوص در چند ماهه اول شیردهی که تراوش های بسیاری دارد از پد مخصوص شیردهی استفاده می شود . پد شیردهی زیکلاس مد به علت قدرت جذب بالا و 2 لایه بودنش مانع رسیدن ترشحات شیر به لباس مادران می شود این پد ضد حساسیت بوده و به علت تماس مستقیمی که با بدن مادر دارد و به علت وجود منافذی که به منظور تنفس پوست تعبیه شده است هیچ گونه حساسیتی پوستی را ایجاد نمی کند .

به دلیل قدرت جذب بالایی که این پد شیردهی دارد مناسب استفاده در طول روز می باشد و استفاده ی یک عدد پد برای یک صبح تاشب کفایت کرده و جوابگو می باشد  . این پد هیچ گونه زبری نداشته و کاملا نرم و لطیف بوده و نحوه ی طراحی این پد به گونه ای است که از پوست حساس نوک سینه به خوبی مراقبت می کند . نحوه ی استفاده از این پد ها بسیار راحت بوده و توسط چسب نگهدارنده ی این پد کاملا فیکس به لباس زیر می شود .

 

وسایل مادر کودک از آن جمله محصولات مهمی است که باید هنگام خرید توجه بسیاری داشته باشید زیرا کیفیت و رعایت استاندارد به خصوص در این نوع محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد پس بیایید با یکبار مراجعه به سایت ما و خریداری از انواع محصولات نوزادان مخصوصا شکم بند های بارداری و گن پس از زایمان ، خودتان شاهد کیفیت و برندهای برتر این مجموعه باشید کافی است با شماره ی راهنما که در همین قسمت ثبت شده است تماس حاصل فرمایید و راهنمایی های لازم را جهت سفارش محصول از پشتیبانان ما بگیرید .