پد الکلی کیفیت مناسب برای ضدعفونی مصرف خانگی بیمارستانی

پد الکلی ضد عفونی کننده دست

کد محصول x2738

تومان 25.000

راهنما 09339100544

قیمت 25.000

پد های الکلی از جنس پنبه ای تولید شده اند که با کیفیت بالا و بدون پرز میباشند ، این نوع پد ها از منسوجات بی بافت به شمار می آیند . سایز هر یک از پدهای الکلی ۶ در ۸ سانت است که به صورت تاشده و با جذب بالای الکل در بسته های کوچک وکیوم شده است . این پد الکلی حاوی الکل اتانول ۷۰ درصد است و با مدل های آبکی بسیار متفاوت می باشد .

بسته های این پد الکلی صد تایی و حتی ۲۰۰ تایی دارد که به هر یک عدد پد الکلی ساشه گفته میشود ، این پد ها را معمولا به صورت یکبار مصرف برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار میدهند ، مثلا در مصرف خانگی بیمارستانی ها مخصوصا بخش تزریقات بسیار مورد استفاده قرار گرفته و ضروری است ، حتی آزمایشگاه ها برای استریل سازی برخی تجیزات و لوازم به آن نیاز دارند .

 

مشخصات و ویژگی های پد الکلی ۷۰ درصد

  • حاوی و آغشته به الکل اتانول بیش از ۷۰ درصد
  • جنس پنبه ای بدون پرز از منسوجات بیبافت
  • سایز ۶ در ۸ سانت
  • هر بسته صد عدد ساشه
  • مدل های بسته ای ۲۰۰ عدد نیز موجود میباشد
  • مناسب ضدعفونی نمودن پوست ، اجسام ، لوازم و غیره
  • مصرف خانگی بیمارستانی
  • به صورت تک و عمده با تخفیفات ویژه

 

حتی اگر بیماری خاصی در جامعه اپیدمی گردد این پدها میتواند به سادگی نوک انگشتان و دور بینی و دهان ما را تمیز نماید . این پد ها مناسب افراد جوان و جویای زیبایی است چرا که میتوانند روی جوش های بلوغ جوانی بزنند تا به زودی کمتر از نصف روز جوش ها از بین برود ، همچنین برای جلوگیری از خطراتی مانند نیش حشرات میتوانید از آن استفاده نمایید و موارد بسیار دیگر مانند آرایشگاه ها و غیره نیاز به پد الکلی دارند .

این محصول دارای پروانه ساخت در مراجع معتبر مانند وزارت بهداشت و درمان نیز میباشد تا مراکز درمانی در صورت نیاز بتوانند به صورت کارتنی و عمده خریداری نموده و از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه درآید . ااین محصول فقط برای استعمال خارجی است و بهتر است از دسترس کودکان و نوزادان به دور باشد ، چرا که قابل اشتعال نیز می باشد .

 

شما میتوانید برای سفارش از یک عدد تا یک بسته صدتایی یا دویصت تایی و حتی کارتن های بزرگ که به صورت عمده با تخفیفات بسیار ویژه به شما تقدیم میشود ، سفارش دهید . برای این منظور با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا محصول را در تهران کمتر از ۳ ساعت کاری و در شهرستان حدود یک روز کاری برایتان تحویل نمایند .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد