پالس اکسیمتر انگشتی چینی ارزان قیمت سنجش اکسیژن خون

پالس اکسیمتر انگشتی چینی قیمت ارزان

کد محصول x2882

تومان 220.000

راهنما 09339100544

قیمت 220.000

محصول مناسب برای سنجش میزان اکسیژن خون که معمولا قبل از استفاده از کپسول اکسیژن با این محصول سطح وجود اکسیژن در خون بیمار را بررسی میکنند و سپس به مقدار نیاز اکسیژن برای تنفس در اختیار او قرار میدهند . در اپیدمی هایی مانند کرونا ویروس و آنفولانزا بیشتر بیماران با مشکلات تنفسی شدید روبرو می شوند .

به امید سلامتی تمامی بیماران و شفای کامل همگی برایشان دعا کنیم و از خداوند بخواهیم که بیماری ها را از مردم دور سازند . معمولا پالس اکسیمتر انگشتی دارای یک نمایشگر دیجیتالی رنگی است که نقشه نموداری ضربان قلب را نمایش میدهد ، در کنار آن یک عدد به عنوان تعداد ضربان قلب در هر دقیقه را نمایش میدهد که این سنجش توسط دستگاه کوچکی به نام اکسیمتر صورت میپذیرد .

 

مشخصات و ویژگی های پالس اکسیمتر

  • امکان سنجیدن دقیق اکسیژن خون در چند ثانیه
  • اتصال به سر انگشت
  • دارای نمایشگر رنگی دیجیتالی
  • نشان دادن ضربان قلب
  • امکان ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان
 

پالس اکسیمتر با اتصال به نوک انگشت اشاره میتواند خون را رسد نموده و نبض را بگیرد و در صورت وضعیت بحرانی صدای آلارم میدهد که همه متوجه بشوند . این دستگاه کاربردی میتواند مدتی به دست کاربر متصل باشد و او را به صورت مداوم چکاپ نماید ، شما میتوانید برای سفارش محصول با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید .

این مجموعه در کمتر از سه ساعت کاری در تهران و در شهرستان حدود 3 روز به دستتان میرساند . شما میتوانید با ما تماس بگیرید حتی در ایام تعطیل رسمی ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم و دعاگوییم که بتوانیم محصولاتی که برای بیمار نیستند را بفروش برسانیم و ان شاالله بیماران شما سلامت کامل بیابند تا ما به هدفمان برسیم .