پالس اکسیمتر انگشتی چینی ارزان قیمت سنجش اکسیژن خون

پالس اکسیمتر انگشتی چینی قیمت ارزان

کد محصول x2882

تومان 220.000

راهنما 09339100544

قیمت 220.000

تومان 220.000

محصول مناسب برای سنجش میزان اکسیژن خون که معمولا قبل از استفاده از کپسول اکسیژن با این محصول سطح وجود اکسیژن در خون بیمار را بررسی میکنند و سپس به مقدار نیاز اکسیژن برای تنفس در اختیار او قرار میدهند . در اپیدمی بیماری هایی مثل کرونا و آنفولانزا اکثر بیماران با مشکلات تنفسی شدید روبرو میشون .

به امید سلامتی تمامی بیماران و شفای کامل همگی برایشان دعا کنیم و از خداوند بخواهیم که بیماری ها را از مردم دور سازند . معمولا پالس اکسیمتر انگشتی دارای یک نمایشگر دیجیتالی رنگی است که نقشه نموداری ضربان قلب را نمایش میدهد ، در کنار آن یک عدد به عنوان تعداد ضربان قلب در هر دقیقه را نمایش میدهد که این سنجش توسط دستگاه کوچکی به نام اکسیمتر صورت میپذیرد .

 

مشخصات و ویژگی های پالس اکسیمتر

  • امکان سنجش دقیق اکسیژن خون در چند ثانیه
  • اتصال به سر انگشت
  • دارای نمایشگر رنگی دیجیتالی
  • نشان دادن ضربان قلب
  • امکان ارسال به سراسر ایران عزیزمان در کوتاه ترین زمان ممکن
 

پالس اکسیمتر با اتصال به نوک انگشت اشاره میتواند خون را رسد نموده و نبض را بگیرد و در صورت وضعیت بحرانی صدای آلارم میدهد که همه متوجه بشوند . این دستگاه کاربردی میتواند مدتی به دست کاربر متصل باشد و او را به صورت مداوم چکاپ نماید ، شما برای ثبت سفارش فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید  .

این مجموعه در کمتر از سه ساعت کاری در تهران و در شهرستان حدود 3 روز به دستتان میرساند . شما میتوانید با ما تماس بگیرید تجزیه مواد حتی در ایام تعطیل رسمی ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم و دعاگوییم که بتوانیم محصولاتی که برای بیمار و سلامتی زانو مناسب هستند را بفروش برسانیم و ان شاالله بیماران شما سلامت کامل بیابند تا ما به هدفمان برسیم .