ویلچرحمام سیار مخزن دار قابل تبدیل مدل مد اسکای Med Sky

ويلچر حمام مخزن-دار سيار تبدیل فروش تهران

کد محصول x536

تومان 575.000

راهنما 09339100544

قیمت 575.000

صندلی توالت همیشه به تنهایی کاربردی نیست بلکه اگر چرخدار باشد و یا مثل این محصول ویلچری باشد و همچنین دارای مخزن برای زمان هایی که سرویس بهداشتی در دسترس نیست باشد بسیار کاربردی می شود . ویلچرحمام سیار مدل مد اسکای دارای چرخ های قفل دار است و از تکنولوژی ضد زنگ زدگی بهره مند است و هر زمان بخواید به توالت فرنگی سیار و مخزن دار تبدیل می شود .

ابزارالاتی کاربردی توسط مهندسین علم پزشکی فراهم آمده است تا از بیماران در منزل مراقبت شود . مواظبت و پذیرایی از بیماران آن هم در منازل برای عزیزانشان بسیار دارای اهمیت است . اینکه ما در وب سایت آی طب انواع محصولات ارتوپدی مانند واکر یا ویلچر را معرفی می کنیم ، خود به نوعی خدمت رسانی به این قشر عزیز و قابل احترام جامعه می باشد .

در این مطلب به معرفی ویلچرحمام سیارمدل مد اسکای می پردازیم . این ولیچر علاوه بر اینکه قابل استفاده در حمام می باشد شما میتوانید برای جابجایی بیمار در منزل و یا خارج از منزل نیز از آن استفاده کنید . بسیاری از خانواده ها این فرهنگ را برای خود جا انداخته اند که ویلچر خارج از منزل به داخل منزل راه پیدا نکند و همین طور ویلچر داخل منزل به دلیل رعایت موارد بهداشتی به خارج از منزل نرود .

 

در این اوضاع بهداشتی که بسیاری از بیماری ها از آن نشات می گیرد این فرهنگ بسیار کاربردی و صحیح است . البته خدا رو شکر با اینکه پیشرفت کند و آرامی در زمینه بهداشت در کشورمان داریم اما اوضاع خیلی بهتر از گذشته شده است . امیدواریم این سرعت نیز رو به افزایش برود و ما شاهد بیماری های کمتری در مملکتمان باشیم .

 

امکانات ویلچرحمام سیار  مخزن دار مد اسکای Med Sky

  • چرخ های این ویلچر دارای تکنولوژی جدید قفل می باشد و شما برای ثابت ماندن آن به سادگی می توانید اقدام کنید .
  • این ویلچر قابلیت ضد زنگ زدگی دارد به دلیل جنس استیل و روکش آبکاری کروم آن
  • قابلیت تبدیل شدن به توالت فرنگی و استفاده بیمار در جهت سرویس بهداشتی
  • امکان استفاده از لگن مخصوص در زیر صندلی برای زمان هایی که امکان رفتن به حمام یا دستشویی مقدور نمی باشد .
 

ویلچرحمام سیار مدل مد اسکای معروف به ویلچر سه کاره نیز می باشد که تمامی نیاز های بیمار را می تواند براورده سازد . از نظر مقاوت به رطوبت و آب نیز بسیار قدرتمند است به صورتی که پس از آنکه قسمت صندلی فومی آن را بر می دارید زیر آن سطح محکم از جنس فایبر گلاس وجود دارد و در آن سوراخی تعبیه شده که در هنگام شستشو آب در یک جا جمع نشود .

مفتخریم به ارائه خدمات به شما عزیزان در زمینه تجهیزات پزشکی و محصولات و لوازم ارتوپدی ، شما با تماس تلفنی با کارشناسان آی طب می توانید به سادگی سفارش محصول مورد نیاز خودتان را بدهید و در اسرع وقت آن ها را در محل خود تحویل بگیرید . تیم ارسالی ما در سراسر ایران فعالیت می کند و شما با کمترین هزینه می توانید از محصولات مورد نیاز خود استفاده نمائید .