ویلچرحمام سیار مخزن دار قابل تبدیل مدل مد اسکای Med Sky

ويلچر حمام مخزن-دار سيار تبدیل فروش تهران

کد محصول x536

تومان 2.800.000

راهنما 09339100544

قیمت 2.800.000

تومان 2.800.000

صندلی توالت ممکن است به تنهایی برای رفع نیازهای شما کافی نباشد بلکه  اگر چرخدار باشد یعنی مثل این محصول به صورت ویلچر چرخ داشتخ باشد و همچنین به مخزن مجهز باشد برای زمان هایی که سرویس بهداشتی در دسترس نیست، کاربرد بیشتری خواهد داشت . ویلچرحمام سیار مدل مد اسکای دارای چرخ های قفل دار است و از تکنولوژی ضد زنگ زدگی بهره مند است و هر زمان که به ویلچر حمام سیار مخزن دار نیاز داشته باشید، به عنوان توالت فرنگی سیار و مخزن دار قابل استفاده است .

ابزارالات کاربردی توسط علم مهندسی پزشکی و همت پزشکان و مهندسان تولید شده است تا از بیماران در منزل مراقبت شود . مواظبت و پذیرایی از بیماران آن هم در منازل برای عزیزانشان بسیار دارای اهمیت است . اینکه ما در وب سایت آی طب انواع محصولات ارتوپدی مانند واکر یا ویلچر را معرفی می کنیم ، خود به نوعی خدمت رسانی به این قشر عزیز و قابل احترام جامعه می باشد .

در این مطلب به معرفی ویلچرحمام سیارمدل مد اسکای می پردازیم . این ویلچر علاوه بر اینکه در حمام کاربرد بسیاری برای افراد سالمند، بیمار، باردار یا کم توان و معلول دارا می باشد شما میتوانید برای جابجایی بیمار در منزل و یا خارج از منزل نیز از آن استفاده کنید . بسیاری از خانواده ها این فرهنگ را برای خود جا انداخته اند که ویلچر خارج از منزل به داخل منزل راه پیدا نکند و همین طور ویلچر داخل منزل به دلیل رعایت موارد بهداشتی به خارج از منزل نرود .

 

شلوغی جوامع امروزی موجب شده است که بهداشت رعایت نگردد و بسیاری از بیماری ها از رعایت نکردن موارد بهداشتی نشات بگیرند فرهنگ شستشو و ابکشی برای رعایت نکات بهداشتی بسیار ضروری و صحیح است . البته خدا رو شکر با اینکه پیشرفت کند و آرامی در زمینه بهداشت در کشورمان داریم اما اوضاع خیلی بهتر از گذشته شده است . امیدواریم این سرعت نیز رو به افزایش برود و ما شاهد بیماری های کمتری در مملکتمان باشیم .

 

امکانات ویلچرحمام سیار  مخزن دار مد اسکای Med Sky

  • چرخ های این ویلچر دارای تکنولوژی جدید قفل شدن خودکار می باشد و شما برای ثابت ماندن این ویلچر سیار به سادگی می توانید اقدام کنید .
  • این ویلچر به دلیل روکش ابکاری و جنس استیل ممتاز خود، قابلیت ضد زنگ زدگی دارد
  • قابلیت تبدیل شدن به توالت فرنگی و استفاده بیمار در جهت سرویس بهداشتی
  • امکان استفاده از لگن مخصوص در زیر صندلی برای زمان هایی که امکان رفتن به حمام یا دستشویی مقدور نمی باشد .
 

ویلچرحمام سیار مدل مد اسکای معروف به ویلچر سه کاره نیز می باشد که تمامی نیاز های بیمار را می تواند براورده سازد . از نظر مقاوت به رطوبت و آب نیز بسیار قدرتمند است به صورتی که پس از آنکه قسمت صندلی فومی آن را بر می دارید زیر آن سطح محکم از جنس فایبر گلاس وجود دارد و در آن سوراخی تعبیه شده که در هنگام شستشو آب در یک جا جمع نشود .

مفتخریم به ارائه خدمات به شما عزیزان در زمینه تجهیزات پزشکی و محصولات و لوازم ارتوپدی ، شما با تماس تلفنی با کارشناسان آی طب می توانید به سادگی سفارش محصول مورد نیاز خودتان نظیر محصول توالت همراه خودرو را بدهید و در اسرع وقت آن ها را در محل خود تحویل بگیرید . تیم ارسالی ما در سراسر ایران فعالیت می کند و شما با کمترین هزینه می توانید از محصولات مورد نیاز خود استفاده نمائید .