ویلچر برقی الکترونیکی پیشرفته با دو موتور تایوانی مدل قامت

ویلچر برقی الکترونیکی اتوماتیک پیشرفته

کد محصول x1706

تومان 65.000.000

راهنما 09339100544

قیمت 65.000.000

سیستم برقی و الکترونیکی این ویلچر تولید شرکت داینامیک نیوزلند می باشد و از دو موتور پرقدرت 500 وات تایوانی بهره مند است . باتری های این دستگاه 4 عدد هستند که  بین 20 الی 25 کیلومتر را همراهی می نمایند . البته نسبت به سنگینی شخص و شیب زمین میتواند این کیلومتر کمتر یا بیشتر شود . افراد سنگین وزن که نیاز به ویلچر الکتریکی و برقی دارند بهترین گزینه آن همین ویلچر قامت است چرا که تا 120 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید . سرعت حرکت این دستگاه تا 10 کیلومتر بر ساعت افزایش می یابد و امکان تغییر ارتفاع دیجیتالی تا 95 سانتی متر از سطح زمین نیز میسر می شود . برای ارسال  به سراسر ایران ، با ما تماس بگیرید .

 

یکی از جذابیت های ویلچر ها در زمینه الکترونیکی ، حرکت اتوماتیک توسط چرخش اهرم آن می باشد . همچنین امکان تنظیم سرعت نیز بسیار کاربردی بوده و توسط یک پیچ در کنار اهرم جهت دهی است که به سادگی می توان آن را چرخاند و تنظیم نمود . این فرامین توسط شخص استفاده کننده میسر است و نیازی به حضور و مراقبت نفر دوم نمی باشد . کامپیوتر ویلچر به صورت الکترونیکی این پیام ها را به لوازم فیزیکی و موتور ها مخابره می نماید و ویلچر به حرکت در می آید .

این ویلچر برقی که در این صفحه از سایت به شما معرفی می کنم بسیار پر امکانات بوده و فرد کم توان یا نا توان با استفاده از این ویلچر به تنهایی می تواند تمام نیاز های حرکتی خود را از منزل تا سفرهای درون محله ای براورده سازد . به طوری که پس از خروج از منزل به راحتی داخل آسانسور می رود و تا طبقه پارکینگ می رود ، سپس با باز کردن درب پارکینگ توسط ریموت به بیرون آمده و تا 20 الی 25 کیلومتر را می تواند با باتری پر خود بپیماید .

یعنی حدودا 12 کیلومتر رفت و 12 کیلومتر برگشت که برای سفرهای درون شهری و محله ای بسیار مناسب است چرا که نهایتا برای خریدو یا فعالیت های فرهنگی و هنری به بیرون می رود و به نزدیکترین امکان نسبت به خانه می توان اکتفا نمود . مهم ترین مزیت این دستگاه این است که دوستدار طبیعت است و به دلیل برقی بودن برای محیط زیست هیچگونه ضرری ندارد .

 

خصوصیات ویلچر برقی الکترونیکی پیشرفته با دو موتور تایوانی مارک قامت

 • تولید سیستم الکترونیکی شرکت Dynamic نیوزلند
 • سرعت حرکت تا 10 کیلومتر بر ساعت
 • سنگینی ویلچر به همراه موتور ها و باتری ها حدود 80 کیلوگرم
 • امکان تحمل وزن تا 120 کیلو گرم
 • دارای 4 منبع تغذیه باتری های اسیدی دارای 12 ولت و 42 آمپر
 • مجهز به دو موتور 500 وات تایوانی
 • ارتفاع متغیر دیجیتالی تا 95 سانتیمتر
 • تغییر ارتفاع سه حالته جا پایی
 • غیر قابل تاشو
 • دوستدار محیط زیست
 • دارای یک سال گارانتی
 

این ویلچر برقی با برند قامت دارای امکان جذاب تغییر دادن ارتفاع تا 95 سانتی متر از سطح زمین است که توسط تکنولوژی پیشرفته داینامیک ، تعادل خود را حفظ می نماید و شما می توانید با بیشترین سرعت ممکن در میان سایر ویلچر های برقی تا 10 کیلومتر بر ساعت را تنظیم نموده و بپیمایید . توان موتور ها و باتری های این ویلچر نسبت به سایر محصولات موجود در بازار بسیار بیشتر بوده و شما را تا مسیر های طولانی همراهی می نماید . درصورتی که باتری آن تمام شود می توانید به سادگی آن را به برق شهری زده و منتظر شوید تا شارژ شود تا بتوانید ادامه مسیر را پیش بر ، لطفا برای اطلاع از لوازم طبی مانند  کیف امداد ، دستگاه فیزیوتراپی نوازادان در قسمت بالای سایت جستجو نمایید .

در صورتی که بخواهید ویلچر برقی تاشو باشد به دلیل کوچک شدن باتری ها و موتور ها دیگر متراژ کمتری را مکان پیمودن خواهد داشت و از قیمت بسیار ارزان تری برخوردار می شود که با تماس به شماره تلفن راهنما می توانید درخواست ارسال محصول را بدهید . کالاهای پزشکی مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن از طریق پست ویژه و ارزان در سراسر ایران تحویل داده خواهد شد .