ویلچر برقی الکترونیکی پیشرفته با دو موتور تایوانی مدل قامت

ویلچر برقی الکترونیکی اتوماتیک پیشرفته

کد محصول x1706

تومان 65.000.000

راهنما 09339100544

قیمت 65.000.000

تومان 65.000.000

یکی از تولیدات کمپانی داینامیک نیوزلند سیستم برقی و الکترونیکی ویلچر می باشد و از دو موتور پرقدرت 500 وات تایوانی بهره مند است .  این دستگاه 4 عدد باتری مجهز می باشد که بین 20 الی 25 کیلومتر مسیر را می توان با بهره گیری از آنها طی نمود. البته نسبت به سنگینی شخص و شیب زمین میتواند حداکثر کیلومتر پیمایش شده را کمتر یا بیشتر کرد. افراد سنگین وزن که نیاز به ویلچر الکتریکی و برقی دارند بهترین گزینه آن همین ویلچر قامت است چرا که تا 120 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید . سرعت حرکت این دستگاه تا 10 کیلومتر بر ساعت افزایش می یابد و امکان تغییر ارتفاع دیجیتالی تا 95 سانتی متر از سطح زمین نیز میسر می شود . برای ارسال  به سراسر ایران ، با ما تماس بگیرید .

 

یکی از جذابیت های ویلچر ها در زمینه الکترونیکی ، حرکت اتوماتیک توسط چرخش اهرم آن می باشد . همچنین امکان تنظیم سرعت نیز بسیار کاربردی بوده و توسط یک پیچ در کنار اهرم جهت دهی است که به سادگی می توان آن را چرخاند و تنظیم نمود . این فرامین توسط شخص استفاده کننده میسر است و نیازی به حضور و مراقبت نفر دوم نمی باشد . کامپیوتر ویلچر به صورت الکترونیکی این پیام ها را به لوازم فیزیکی و موتور ها مخابره می نماید و ویلچر به حرکت در می آید .

این ویلچر برقی که در این صفحه از سایت به شما معرفی می کنم بسیار پر امکانات بوده و فرد کم توان یا نا توان با استفاده از این ویلچر به تنهایی می تواند تمام نیاز های حرکتی خود را از منزل تا سفرهای درون محله ای براورده سازد . به طوری که پس از خروج از منزل به راحتی داخل آسانسور می رود و تا طبقه پارکینگ می رود ، سپس با باز کردن درب پارکینگ توسط ریموت به بیرون آمده و تا 20 الی 25 کیلومتر را می تواند با باتری پر خود بپیماید .

یعنی حدودا 12 کیلومتر رفت و 12 کیلومتر برگشت که برای سفرهای درون شهری و محله ای بسیار مناسب است چرا که نهایتا برای خریدو یا فعالیت های فرهنگی و هنری به بیرون می رود و به نزدیکترین امکان نسبت به خانه می توان اکتفا نمود . مهم ترین مزیت این ویلچر برقی سازگار بودن آن با محیط زیست و عدم آلودگی زیست محیطی می باشد و به دلیل برقی بودن برای محیط زیست هیچگونه ضرری ندارد .

 

خصوصیات ویلچر برقی سیستم پیشرفته برقی الکترونیکی با دو موتور تایوانی مارک قامت

 • تولید سیستم الکترونیکی شرکت Dynamic نیوزلند
 • سرعت حرکت تا 10 کیلومتر بر ساعت
 • سنگینی ویلچر به همراه موتور ها و باتری ها حدود 80 کیلوگرم
 • قابلیت بالای تحمل وزن تا 120 کیلو گرم
 • 4 منبع تغذیه باتری اسیدی دارای 12 ولت و 42 آمپر
 • مجهز به دو موتور 500 وات تایوانی
 • ارتفاع متغیر دیجیتالی تا 95 سانتیمتر
 • تغییر ارتفاع سه حالته جا پایی
 • غیر قابل تاشو
 • سازگار با محیط زیست
 • دارای یک سال گارانتی
 

این ویلچر برقی با برند قامت دارای امکان جذاب تغییر دادن ارتفاع تا 95 سانتی متر از سطح زمین است که توسط تکنولوژی پیشرفته داینامیک ، تعادل خود را حفظ می نماید و شما می توانید با بیشترین سرعت ممکن در میان سایر ویلچر های برقی تا 10 کیلومتر بر ساعت را تنظیم نموده و بپیمایید . توان موتور ها و باتری های این ویلچر نسبت به سایر محصولات موجود در بازار بسیار بیشتر بوده و شما را تا مسیر های طولانی همراهی می نماید .ارزان ترین ژل صورت را تنها از ما بخواهید. درصورتی که باتری آن تمام شود می توانید به سادگی آن را به برق شهری متصل کنید و منتظر شارژ شدن آن بشوید تا بتوانید ادامه مسیر را طی کنید لطفا برای اطلاع از لوازم طبی مانند  کیف امداد ، دستگاه فیزیوتراپی نوازادان در قسمت بالای سایت جستجو نمایید .

در صورتی که بخواهید ویلچر برقی تاشو باشد به دلیل کوچک شدن باتری ها و موتور ها دیگر متراژ کمتری را می توانند طی نمایند و از قیمت بسیار ارزان تری برخوردار می شوند که با تماس به شماره تلفن راهنما می توانید درخواست ارسال محصولات شاخه کمک درمانی و تجهیزات مورد نیاز پزشکان و بیماران را بدهید . کالاهای پزشکی مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن از طریق پست ویژه و ارزان در سراسر ایران تحویل داده خواهد شد .