ویلچر برقی اتوماتیک جی ایکس ۲ جکدار قابلیت تنظیم ارتفاع

ویلچر برقی اتوماتیک تایوانی تعادل سرعت

کد محصول JX2

تومان 9.300.000

راهنما 09339100544

قیمت 9.300.000

15ویلچر برقی موتور تایوانی فراتک مدل ، به دلیل دارا بودن پشتی کمری قابل تنظیم و نشیمن(صندلی) بسیار راحت سهولت استفاده را برای بیمار بالا برده و از این رو میتوانید سرعت مناسب، تعادل، قدرت را هم زمان با در دست داشتن ویلچربرقی موتور تایوانی فراتک مدل ، ساخت ایران تجربه کنید. از جمله امکانات لازم در هر خانه ای که دارای افراد سالمند و بیمار می باشد داشتن مجموعه ای از وسایل توانبخشی است .

 

یکی از کارامدترین آنها ویلچر برقی می باشد. همانطور که می دانید انواع ویلچرهای متفاوتی وجود دارد که در این قسمت به اختصار در مورد کارایی و نحوه عملکرد ویلچر برقی موتور تایوانی فراتک مدل فاتح می پردازیم ، این نوع ویلچر برقی علاوه بر سهولت استفاده قابلیت های بی شماری دارد که این امکان را به بیمار می دهد که به راحتی بتواند سرعت حرکت ویلچر با توجه به کنترل که برروی دسته ویلچر تعبه شده تنظیم کرده و به هر سمتی که مایل باشد حرکت کند و به نفر دومی برای کمک به حمل ویلچر نبوده و با فشار یک دکمه به راحتی در مسیر دلخواه خود جا به جا می شود .

هر زمان و در هر مکان که شارژ باتری ویلچر به اتمام رسید اصلا نگران نباشید شارژر باتری قابل ححمل بوده و به راحتی می توانید اقدام به شارژ مجدد نمایید و از آن استفاده کنید، ویلچربرقی موتور تایوانی فراتک مدل ، قابلیت حمل افراد در شیب های زیاد حدود 12 درجه را با رعایت تعادل و سرعت مناسب را داراست و توانایی جا به جایی بیمار تا وزن 140 کیوگرم را دارند که نشان دهنده قدرت مندی ویلچر در حمل بیماران سنگین وزن بدون کوچکترین آسیب به بیمار و ویلچر می باشد، و صندلی این ویلچر در ارتفاع 95 سانتی متری از سطح زمین قرار دارد .

 

    jx2 ویژگی های برجسته ویلچر برقی موتور تایوانی مدل

  • مجهز به کامپیوتر مرکزی
  • سیستم عیب یاب مرکزی
  • قابلیت حمل تا وزن 140 کیلوگرم
  • دارای دو موتور قدرتمند 500 وات
  • قابلیت تنظیم پشتی کمری و ارتفاع
  • طول و عرض و ارتفاع ویلچر به ترتیب : 115 سانتی متر - 69 سانتی متر - 121 سانتی متر

شما عزیزان بمنظور اطلاع از لوازم طبی صندلی حمام ، دستگیره کمک سالمندی ، دستگاه میکرودرم ، میتوانید با شماره روی سایت براحتی تماس بیگیرید و درب منزل دریافت نمایید .

از این رو با خرید این محصول علاوه بر حمایت از تولید ملی، با کمترین هزینه می توانید به تمام لوازم یدکی مورد نیاز ویلچر دسترسی داشته و بدون فوت وقت خریداری نمایید. کافی است برای سفارش این محصول و اطلاع از سایر وسایل توان بخشی با شماره راهنما موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا در هر جای ایران هستین توسط پیک ارزان قیمت ما در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزین درب منزل تحویل گرفته خبر خوب دیگر اینکه میتوانید پرداخت را درب منزل هنگامی که محصول را دریافت کرده پرداخت نمایید، هدف ما جلب رضایت مشتری است.