ویلچر ایرانی برقی تاشو اتوماتیک مدل بتاتیک تعویض قطعات

ویلچر ایرانی تعویض قطعات زیرپایی

کد محصول x1703

تومان 22.400.000

راهنما 09339100544

قیمت 22.400.000

تومان 22.400.000

باتری این محصول در صورتی که به برق 220 ولت متصل شود تنها در مدت زمان پنج ساعت به صورت کامل شارژ می گردد و موتور های تایوانی این ویلچر ایرانی می تواند بین 10 الی 15 کیلومتر را به صورت متوالی طی نماید . البته قطعا نسبت به سنگینی شخص و همچنین شیب خیابان مصرف باتری نیز متفاوت خواهد بود . تحمل وزن این ویلچر برقی ایرانی تا 90 کیلوگرم است . وزن خود ویلچر نیز 50 کیلوگرم است و خطر افتادن و عدم حفظ تعادل در هنگام سرعت را می کاهد . زیر پایی و زیر آرنجی این ویلچر امکان جدا شدن دارد . این ویلچر با یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود . در صورت نیاز به خرید ویلچر برقی ایرانی تاشو و یا دریافت مشاوره در هر کجای ایران با شماره تماس درج شده تماس حاصل نمایید .

 

در این مطلب به معرفی یکی از محصولات ایرانی در زمینه ویلچر می پردازیم و موارد بسیاری را برای توضیح امکانات و قابلیت های آن شرح می دهیم . ابتدا باید با این موضوع شروع کنم که تمامی قطعات این محصول به جز دو موتور 250 واتی آن سایر قطعاتش تولید ایران می باشد و با مونتاژ موتور های تایوانی با کیفیت روی این ویلچر ، قابلیت کاربری آسان و جابجایی به صورت اتوماتیک را برای شما فراهم می آورد .

اما این ویلچر از چه مزایایی برخوردار است و چه امکاناتی دارد که می توان آن را نسبت به مدل های خارجی ترجیح داد ؟ این سوال بسیار مهم و خوبیست که می خواهیم در این مقاله به آن پاسخ دهیم . در این قسمت ابتدا از امکان تاشوندگی آن برایتان می گوییم که در مدل های ویلچر برقی و الکترونیکی کمتر دیده شده است . این مزیت در هنگام سفرهای درون شهری و یا خارج از شهر و کشور بسیار پرکابرد است چرا که در صندوق اتومبیل و اتوبوس به سادگی جا می شود .

 

خصوصیات ویلچر ایرانی برقی تاشو اتوماتیک برند فراتک مدل بتاتیک

 • وزن ویلچر به همراه موتور ها و باتری حدود 50 کیلوگرم
 • تحمل وزن انسان تا 90 کیلوگرم
 • مجهز به کنترل اهرمی
 • دارای کامپیوتر مرکزی
 • مجهز به تکنولوژی عیب یابی اتوماتیک
 • دارای دو عدد باتری 12 ولت و 22 آمپر
 • دارای 2 موتور 250 وات تایوانی
 • سرعت تا 8 کیلومتر بر ساعت
 • قابلیت تاشوندگی به همراه باتری
 • دارای امکان جدا شدن زیرپایی و زیر آرنجی
 • دارای یک سال ضمانت نامه معتبر
 

این محصول به دلیل اطمینان از صحت عمل کرد تا 5 سال دارای خدمات پس از فروش خواهد بود و همچنین تا یک سال گارانتی خرابی خواهد داشت . در صورتی که طی یک سال خراب نشود و به صورت صحیح کار کند ، از آن پس نیز مشکلی برایش پیش نخواهد آمد ولی در صورتی که قطعه ای نیاز به تعویض پیدا کند تا پنج سال پس از تاریخ فاکتور قطعاتش به فروش رسیده و موجود خواهد بود .

اما واقعا چرا از این محصول ایرانی خریداری کنیم ؟ مهمترین دلیلش ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن قیمت ویلچر برقی ایرانی با موتور خارجی است که مقدار زیادی با مدل های خارجی آن قابل قیاس است . از لحاظ کیفی نیز مهمترین قسمت این دستگاه موتور های آن می باشد که موتور این محصول وارد شده از کشور تایوان است . پس از لحاظ کیفی احتمال بروز مشکل بسیار کم است که با وجود گارانتی آن این معضل حل می شود .

همیشه ژاپنی ها در خانواده های خود به جدیت گفته اند که محصول با کیفیت کشور خودشان را خریداری کنند . این فرهنگ چند نسل است که در ژاپن به ارث می رسد و نتیجه آن کیفیت بالای محصولات تولید ژاپن می باشد و همچنین اقتصاد کشورشان ،  از برترین اقتصادهای جهان است، پس بیاییم با خرید محصولات با کیفیت ایرانی این فرهنگ را به فرزندانمان آموزش دهیم تا آینده ای شگفت انگیز  به همراه رونق اقتصادی در انتظارشان باشد .