ویلچر ارزان قیمت معمولی استاندارد جنس استیل مدل راناتیک

ویلچر ارزان استیل چرخدار اینترنتی

کد محصول x1690

تومان 1.400.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.400.000

 

امکانات این ویلچر تا شو بودن آن می باشد و در صورتی که تا بشود عرض آن از 60 سانتی متر به 23 سانت می رسد که می تواند در صندوق اتومبیل و اتوبوس جا گردد . امکان تیوب لس بودن آن این مزیت را دارد که در سفر های درون شهری یا خارج از کشور خیالتان از پنچر شدن آن آسوده خواهد بود چرا که لاستیک های این ویلچر تو پر هستند و نمی توانند پنچر شوند . تحمل وزن این مدل یعنی راناتیک تا 100 کیلوگرم است که مدل بزرگتر آن به نام اوراتیک تا 130 کیلوگرم را تحمل می نماید .

 

ویلچر وسیله برای گشتو گذار داخل و خارج از منزل به همراه بیمار با توان حرکتی کم یا بدون امکان حرکت می باشد . این وسیله برای خانواده های افراد کم توان یا بدون حرکت بسیار مفید می باشد . بسیاری از سالمندان نیز از نشستن بر روی ویلچر و گشت زدن در سطح شهر بسیار لذت می برند . علاوه بر آن در محیط های وسیع مذهبی مانند حرم امام رضا (ع) و همچنین حرم حضرت معصومه (ع) به امانت ولیچر به سالمندان داده می شود تا بتوانند در سحنو سرای بارگاه ملکوتی طواف کنند .

این ویلچر که از جنس استیل مقاوم تعبیه شده و مدل آن به نام راناتیک معروف می باشد ، به دلیل استحکام بالای آن توان تحمل وزن تا حدود بیش از 100 کیلوگرم را دارا است . همچنین این ویلچر در دو سایز گوناگون ارائه می شود چرا که اگر سایز لگن و ران پای بیمار بزرگ است و بر روی این ویلچر نمیتواند بنشینید و یا از وزن بالاتری برخوردار است می تواند درخواست دهد که مدل اوراتیک برایش ارسال گردد .

مدل اوراتیک از لحاظ ظاهری بسیار شبیه همین مدل است و فقط در اندازه نشیمنگاه بزرگتر است . البته قسمت زیر نشیمنگاه از لحاظ آهن دوبل می باشد که به همین دلیل منجر به تحمل وزن تا 130 کیلوگرم می شود . این ویلچر قابلیت تاشو بودن نیز دارد که شما به سادگی می توانید آن را در صندوق ماشین و یا اتوبوس قرار دهید . در ادامه با سایر امکانات این ویلچر ارزان قیمت بیشتر آشنا خواهید شد .

 

خصوصیات ویلچر ارزان قیمت معمولی استاندارد جنس استیل مدل راناتیک

 • از جنس استیل با روکش آب کروم
 • وزن قابل تحمل حدود 100 کیلوگرم
 • قابلیت تاشوندگی
 • وزن کم
 • جنس قسمت نشیمنگاه از فوم
 • دارای امکان تکیه دادن از جنس فوم
 • مزیت دسته دار بودن
 • مجهز به زیرپایی های آلومنیومی
 • دارای کمربند مخصوص استراحت در ساق پا
 • مجهز به تیوب لس یا همان لاستیک تو پر
 • دارای نشان استاندارد
 

این ویلچر دارای امکانات پایه و استاندارد می باشد و علاوه بر آن از چرخ های با لاستیک تو پر بهره مند شده که در هیچ زمانی امکان پنچر شدن آن از بین می رود . به این نوع لاستیک ها برای چرخ ها تیوب لس گویند . این امکان بسیار کاربردی در استفاده های درون شهری و همچنین مسافرت ها می باشد که در زمینه جابجایی و حملو نقل با پنچری مواجه نشوید .

ابعاد این ویلچر در صورتی که بسته نشده باشد در عرض 60 سانتی متر و در طول 106 سانتی متر می باشد ، همچنین ارتفاع آن 87 سانت می شود که قسمت تکیه گاه 41 سانتی متر است . لازم به توضیح است که در زمان های تا شدن این محصول که به صورت جمع شده قرار می گیرد ، فقط از عرض کوچک شده و به حدود 23 سانت می رسد که بسیار کم حجم و کاربردی می باشد .

 

برای سفارش این محصول و همچنین مدل های بزرگتر یا ویلچر برقی می توانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . در کمترین زمان ممکن محصول در سراسر ایران ارسال شده و مبلغ آن به صورت حضوری در محل به هنگام تحویل تسویه می گردد چرا که شما پس از بررسی محصول و صحت بسته بندی آن می توانید کاملا نو و آکبند آن را تحویل بگیرید .