چگونه با دستگاه اکستندر طول آلت آقایان افزایش می یابد ؟

راهنما 09125305299 - 09339100544

 

تفاوت دستگاه وکیوم مردانه با دستگاه اکستندر آلت آقایان

دستگاه وکیوم با اکستندر ( لارجر باکس ) چه تفاوتی می کند؟ یکی از سوالاتی که با تماس تلفنی به کارشناسان ما می توانید جواب آن را با توضیحات کامل دریافت نمایید . اختلالات جنسی یکی از شایع ترین معضلات موجود در جامعه است . افراد بسیاری در سراسر ایران با این معضل روبرو هستند و متاسفانه تاثیرات روانی برای عدم پیشرفت مالی و معنوی هم میهنان داشته است . سلامت جنسی نیز همانند سلامت تغذیه در رده اول نیازهای انسان قرار دارد تا بتوان از ظرفیت جسمی و ذهنی تمام بهره وری را در طول زندگی داشت .

درگذشته هیچ ابزار پزشکی وجود نداشت و تنها روانپزشکان و روانشناسان با تکیه بر رفتار درمانی و حتی دارو های پر عوارض برای درمان این مشکلات اقدام می نمودند و خلع عدم وجود تجهیزات پزشکی در رابطه با درمان ناتوانی های آمیزشی احساس می شد . گذشت زمان و پیشرفت علوم پزشکی و همچنین لزوم استفاده از ابزارات آلات کمک درمانی در رسته پزشکی ، موجب شد که با در نظر گرفتن تمامی اصول و استاندارد های لازم در موسسات تحقیقاتی تولید این گروه تجهیزات با کمترین عوارض به عنوان یک هدف تلقی گردد .

 

و با توجه به تقاضای بسیار گسترده آقایان و مردان برای بهبود سایز و عملکرد آلتشان ، آخرین تجهیزات فیزیوتراپی و اورولوژی را برای بهره وری عمومی و درمان کامل ارائه می نماییم . دستگاه کشنده عضو تناسلی یا همان اکستندر دیوایس که به صورت خلاصه مکانیزم این دستگاه به صورت کششی یا ترکشن می باشد ، و همانطور که در فیلم بالا می بینید از دیر باز همراه انسان بوده و با استفاده از کشش برای افزایش طول گردن و سایر اعضا استفاده می شده است که مورد اثبات قرار گرفته است .

از این روش کششی می توان برای افزایش طول و قطر آلت با سیستم بافت سازی ، به ساخت عروق جدید در آلت پرداخت که موجب ارگاسم بالاتر و عمیق تر نیز می شود . این تغییر حجم به دلیل افزایش بافت های اسفنجی و عروقی جدید در آلت تبدیل حجمی ماندگار و بدون بازگشت است .

 

نحوه استفاده از دستگاه اکستندر تناسلی آقایان

در اولین روز خرید این دستگاه ، آلت مورد نظر را در بزرگترین حالت خود به صورت عادی اندازه گیری کنید . سپس از بعد مدت چند دقیقه که آلت از حالت نعوظ به حالت اولیه یا اسلیپ بازگشت ، از حلقه اول رد کرده ، سر گرنس را با نوار سیلیکون نگهدارنده بر قسمت سیلیکونی دستگاه نسب می کنید ، سپس توسط پیچ های تعبیه شده بر روی دستگاه ، آلت را به نحوی کشش می دهیم که تا 4 سانتیمتر از سایز نعوظ اندازه گیری شده کمتر باشد .

در حقیقت این حالت در حدود 600 گرم نیروی کششی به آلت مرد وارد می نماید ، سپس طبق دستورات درج شده در پکیج آموزشی داخل جعبه ، سیکل مدت زمان درمانی را ادامه می دهید تا به نتیجه برسیم و سپس استفاده از این دستگاه را قطع می کنیم . توصیه می شود قبل و حین استفاده از این وسیله با پزشک متخصص خود مشاوره داشته باشید . این محصول با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان به تولید شرکت پزشکی روناس طب رسیده است .

 

تفاوت اصلی دستگاه وکیوم با اکستندر

هر دو وسیله به بزرگتر شدن اندام جنسی مرد کمک می نماید اما شایان ذکر است که کار تخصصی دستگاه اکستندر بزرگ نمودن و بافت سازی آلت است که تا 4 سانتیمتر تضمین شده است و قابل برگشت نمی باشد اما دستگاه وکیوم صرفا عمل طبیعی نعوذ را شبیه سازی می نماید و باعث می شود پس از انزال نیز تا برنداشتن کش انتهای آلت ، نعوظ شما حفظ شود و بتوانید به ارگاسم شریک زندگی خود بپردازید و تا حداقل 30 دقیقه نعوظ خود را حفظ نمایید .

ما در این وب سیات علاوه بر ارائه لوازم به نکات و توصیه های سلامتی در زمینه آمیزش همسران و افراد مزدوج می پردازیم تا در آینده از آرامش بیشتر و انگیزه های بالاتری برای راه اندازی فعالیت های اقتصادی و یا پیشرفت تکنولوژی در ایران بهره مند شوید . زمانی که نیاز های اولیه هر انسان به خوبی تامین گردد قطعا چه مرد خانواده و چه زن ایرانی ، توان ذهنی و جسمی بیشتری برای حرکت به سمت تحقق آرزوها و رویاهای خود خواهد داشت و این مهم یکی از دغدغه های مسئولین و حتی افراد عام جامعه است که ما نیز برایمان اهمیت والایی دارد .

 

برای داشتن اطلاعات بیشتر کافیست با شماره تماس درج شده در این صفحه تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاور متخصص به صورت رایگان بهره مند شوید . این مجموعه تمامی لوازم تجهیزات پزشکی خانگی از جمله فشارسنج بازویی دیجیتال و حتی تشک مواج تا هزاران کالای دیگر موجود دارد ، دستگاه وکیوم مردانه نیز در این مجموعه با قیمت بسیار مقرون به صرفه به فروش می رسد .

 

فکر بلبل همه آن است که گل شد یارش   /   گل در اندیشه که چون عشوه کند در کارش

دلربایی همه آن نیست که عاشق بکشند   /   خواجه آن است که باشد غم خدمتکارش

حافظ