واکر سالمندان صندلی چرخدار رولیتورساده و مدل سبد دار

واکر سالمندان ایرانی خارجی ساده چرخدار

کد محصول x1685

تومان 390.000

راهنما 09339100544

قیمت 390.000

واکر سالمندان در انواع و اقسام گوناگونی در دسترس شما مشتریان محترم میباشد .این واکر ها در مدل های تاشو و غیر تاشو میباشد. مدل های تاشو دارای تنظیم ارتفاع و مزیت های گوناگون است که خود را به پر فروش ترین مدل های واکر تبدیل کرده است. نکته مهم دیگر که در خرید واکر مهم است جنس آن است . واکر ها در جنس های آلومینیومی و آهنی موجود است.

واکر سالمندان تاشو دارای تنظیم ارتفاع هستند که این مزیت باعث میشود سالمند ارتفاع آن را به راحتی با قد خود تنظیم میکند و استفاده از آن بسیار راحت تر از نمونه های دیگر میباشد. همچنین این واکر سالمند از چنس آلومینیومی است که باعث میشود بسیار سبک باشد. سبک بودن واکر باعث میشود سالمند انرژی کمتری برای حرکت بسوزاند.

رولیتور سری جدید واکر های موجود در بازار را گویند که در این مطلب برند خارجی مرغوب و نیز ایرانی  را برای معرفی انتخاب کردیم . جدیدا متوجه شدید که این وسیله در خانه بسیاری افراد مخصوصا اشخاص کم توان دیده می شود . امکانات فوقالعاده این وسیله باعث شده از طرفداران زیادی بهره مند شود. برای انتخاب واکر سالمند با تنوع خوبی مواجه هستید . حتی مدل های ثابت ارتفاع تنظیم نیز موجود میباشد.

محصولی مانند رولیتور بسیار مناسب برای خارج خانه است ، البته که بسیاری از مشتریان از این محصول دو عدد خریداری کرده اند که یکی از آن را نیز از خانه بیرون نبرند . شما وقتی با این واکر چهار چرخ به بیرون می روید مثلا برای خرید ، قابلیت هایی دارد که بسیار به شما کمک می نماید ، برای مثال سبد محصوص حمل بار دارد که علاوه بر تکیه خود و راه رفتن ، میتوانید لوازم خریداری شده را داخل آن قرار دهید .

برخی واکر سالمندان امکان داشتن ۴ چرخ شش اینچی میباشند و  به سادگی میتوانید با آن حرکت کنید . برخی از این واکر ها دارای دو ترمز دستی همانند دوچرخه برای شما تعبیه نموده که می توانید به سادگی آن ها را بفشارید و حتی قفل کنید . هر ترمز دو چرخ را موظف به کنترل می باشد . این واکر به دلیل راحتی در زمان هایی که فرد می خواهد از رختخواب بیرون بیاید نیز به کار می آید .

طراحی این واکر پیشرفته به نحوی است که درد ل خود جای یک صندلی با تکیه گاه پشت را دارد و بسیار نرم و راحت است که هر زمان شخص خسته شد بتواند بر روی آن بنشیند . دسته های این واکر نیز قابل تنظیم است و نسبت به قد شخص می تواند در دسترسش قرار گیرد و به راحتی ارتفاع آن بالا یا پایین رود . همچنین حرکت این واکر با فشار دادن ترمز ها امکان پذیر می شود و زمانی که دسته ها را رها می کنید به صورت کامل می ایستد.

 

برخی از مشخصاتی که واکر سالمندان میتواند داشته باشد

 • امکان تاشو بودن
 • بسیار مستحکم قابلیت تحمل وزن تا ۹۰ کیلو
 • امکان تغییر ارتفاع بین ۹۰ الی ۹۶ سانت
 • طول و عرض واکر در حالت باز ۶۲ سانتی متر
 • دارای ترمز چرخهای عقب و جلو به صورت مجزا
 • همراه با ۴ هدد چرخ شش اینچ
 • بهره مندی از سبد خرید
 • طراحی به همراه صندلی دارای تکیه گاه نرم
 • مورد تایید استاندارد ایران و جهان
 • دارای مجوز اف دی ای ایران
 • دریافت جواز سی ای اروپا

 

تاشو بودن واکر سالمند یکی از امکانات فوق العاده کاربردی است ، چرا که در سفر ها و همچنین حمل و نقل های شهری پرکاربرد هست و در آژانس یا خودرو شخصی به سادگی با کمترین فضای اشغالی جا می شود . شما میتوانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با شماره راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست مشاوره کنید تا راهنمایی های لازم را برایتان ارائه دهیم .

همچنین وسیله ای برقی و کاربردی برای استفاده از توالت های فرنگی برایتان پیشنهاد می کنیم . این وسیله هم میتواند با مخزن مخصوص در کنار تخت خواب باشد و هم بدون مخزن روی توالت مدل فرنگی منزلتان قرار گیرد و کابرد آن این است که با زدن یک دکمه ارتفاع توالت فرنگی به اندازه ایستادن شما بالا می آید و با زدن دکمه دیگر به آرامی ارتفاع توالت خارجی کم می شود تا جایی که شما نیاز داشته باشید . سپس به راحتی بعد از تخلیه مزاج می توانید با رولیتور ۴ چرختان تا رختخواب راه بروید .

 

برای سفارش محصول کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید و درخواست ارسال محصول داشته باشید . این محصولات در تهران کمتر از ۲ ساعت کاری و در شهرستان حدود ۱۲ ساعت به دستتان خواهد رسید . در صورتی که پرداخت به مامور پست را درخواست کنید محصول در شهرستان با تاخیر به حضورتان خواهد رسید اما در صورتی که پرداخت کارت به کارت داشته باشید می توانید به سادگی کمتر از ۲۴ ساعت محصولتان در هر شهرستانی تحویل بگیرید و . همشهریان تهرانی نیز همان کمتر از ۲ ساعت کاری محصولشان را تحویل میگیرند و می توانند به مامور تحویل کالا مبلغ آن را پرداخت نمایند .براي اكنون مطلبي يافت نشد