واکر خارجی مد اسکای med sky بدون چرخ قابل تنظیم ارتفاع

واكر خارجي بدون چرخ تنظيم ارتفاع ارسال فوري

کد محصول x1847

تومان 550.000

راهنما 09339100544

قیمت 550.000

تومان 550.000

طیف تحمل وزن واکر بیش از 100 کیلوگرم نیز میسر می شود و افراد بدون دلنگرانی می توانند وزن خود را روی آن بیاندازند ، وزن 2 کیلوگرمی آن به دلیل جنس آلمینیومی به شدت پایین است و برای حمل آن بسیار راحت خواهید بود ، قابل تنظیم ارتفاع از 76 الی 95 سانت می باشد که دارای دو سیستم قدم رو و بلند شو با تغییر ضامن پین روی بدنه میسر می شود . امکان تاشوندگی نیز دارد که برای مسافرت و گذاشتن در اتومبیل بسیار ساده خواهد بود . همچنین دارای مجوز از استاندارد ایران و اروپا می باشد .

 

یکی دیگر از محصولات پر کاربرد کمک حرکتی را در این صفحه به شما معرفی می کنیم تا از شرح دقیق امکانات و قابلیت های آن مطلع شوید ، برای اینکه بتوانیم این واکر خارجی از دسته واکر ها را برایتان توصیف کنیم ، ابتدا باید تعریفی یک سان از کاربرد واکر داشته باشیم . بعضی ها فقط بر این باورند که واکر تنها برای افراد ناتوان می باشد اما اینطور نیست چرا که افراد کم توان یا بیمارانی هستند که در حال تقویت عضلات پاهایشان در جهت به دست آوردن قدرت راه رفتن هستند و از انواع واکر استفاده میکنند .

برای خواندن این مطلب به طور کامل حتما دلیلی جدی دارید ، واکر یکی از محصولاتی است که نسبت به آن اطلاعات لازم دارید اما چرا وقت و انرژی خود را بیش از اندازه صرف کنید ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان نمایید ، سپس هر کدام را که می پسندید به کارشناس بگویید تا به آدرس شما در هر جای این سرزمین پارسی ارسال نمایند و شما درب منزل یا محل کارتان محصولات مورد نیازتان را تحویل بگیرید .

 

ویژگی های مارک مد اسکای med sky بدون چرخ و قابلیت تنظیم نمودن ارتفاع

  • جنس محصول از آلمینیوم سبک
  • دارای وزن 2 کیلوگرمی
  • امکان تحمل وزن های بالای 100 کیلوگرم
  • ارتفاع بین 76 سانت الی 95 سانت و تنظیم آن در 4 سطح مختلف
  • دارای دو سیستم قدم رو و بلند شو
  • تاشو با قابلیت حجم کم در هنگام بسته بودن
  • دارای مجوز از استاندارد ایران و اروپا
  • تایید توسط اف دی ای FDA آمریکا
 

متخصصان ارتوپدی در زمان هایی که تجویز واکر برای مراجعین خود دارند ، درواقع آن شخص به هر دلیلی باید فشار وزن بدنش را در هنگام راه رفتن از روی پاها بر دارد اما برای شکستگی پاها قطعا واکر وسیله مناسبی نیست و تجویز نمی شود ، حال در این مدل های فراوان با برند های ارزان و گران انتخاب محصول کمی مشکل است که وجود نسخه پزشک و نیاز شما که شرایطتان در آن تاثیر گذار هست ، می توانید انتخاب  را برای واکر داشته باشید .

زمانی که میخواهید با این واکر با کیفیت حرکت کنید باید ابتدا قد آن را نسبت به نیازتان تنظیم کنید، سپس آن را در جلوی خود قرار دهید به نحوی که کاملا به آن مسلط باشید . به دلیل آن که واکر چرخ ندارد باید آن را بلند کنید و به مقداری که می خواهید قدم برادرید ، جلو تر یا متمایل به جهتی خاص قرار دهید . طوری باشد که زیاد دور نشود تا سختتان شود ، بعد از آن دسته ها را محکم بگیرید و کل بدن را از روی زمین بلند کنید و آرام به جلو حرکت کنید .

اگر این واکر بدون چرخ را روی پین عمودی بدنه تنظیم کنیم ، می توانیم از قابلیت حلزونی یا قدم روی آن بهره مند شویم و در صورت که پین را روی قسمت افقی بدنه بگذاریم می توانیم برای استفاده ثابت یا به اصطلاح بلندشو استفاده کنیم . ابعاد این واکر خارجی از عرض 57 سانتی متر و در طول 48 سانتی متر است که ارتفاع آن در 4 سطح می تواند از 76 سانت به 95 سانتیمتر برسد .

 

تلفن ما را در دفتر تلفن گوشی همراهتان ذخیره کنید تا به سادگی بتوانید از مزایای فروش تلفنی ما و خرید  بوتاکس مصپورت اورجینال در هر دسته کالای پزشکی بهره مند شوید . کافی است تنها با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول در سراسر ایران را داشته باشید.