واکر تاشو چرخدار سبک قابل حمل در ماشین هواپیما

کد محصول x655

تومان 220.000

راهنما 09339100544

قیمت 220.000

 

یکی از جدیدترین محصولات کمک درمانی و ارتوپدی واکر تاشو مدل چرخدار می باشد که با وجود تاشو بودن آن بسیار برای حمل و نقل سفری مناسب و راحت است و شما با خیال آسوده می توانید در هواپیما ، قطار ، اتوبوس یا خودرو شخصی آن را حمل کنید چرا که به دلیل جنس آلومینیومی آن بسیار سبک و محکم است و تا حدود ۱۱۵ کیلوگرم وزن را تحمل می نماید .

ابعاد این واکر از ارتفاع بصورت متغیر بین ۷۸ سانتی متر الی ۸۶ سانتی متر و از طول در حالت کاملا باز ۵۰ سانتی متر و عرض واکر ۳۲ سانتی متر می باشد . این محصول تولید یکی از کمپانی های معروف ایرانی به نام سرو پیکر توس است . همچنین چرخدار بودن آن باعث شده تا واکر بسیار ارزنده ای از لحاظ کارایی شود .

 

طریقه استفاده درست از واکر جدید تاشو مدل چرخدار

در کنار واکر دسته هایی تعبیه شده که با نگاه داشتن و کشیدن آن به سمت عقب می توانید واکر را باز کنید و یا تا کنید . سپس با قرار گیری خار در سوراخ نسبت به اندازه و باز شدن واکر اقدام نمائید . اندازه ارتفاع واکر را باید انتخاب نمائید که این مهم اصولی دارد به اینگونه که اگر دسته های آن هم سطح با لگن سالمند یا بیمار باشد بسیار عالیست .

درواقع زمانی که سالمند دستش را روی دسته می گذراد باید آرنج آن بین ۱۵ الی ۴۰ درجه نسبت به راحتی فرد تا شده باشد تا بتواند با واکر راه برود نه اینکه واکر او را به دنبال خود بکشاند . همچنین در هنگام راه رفتن با واکر بصورت صاف حالت بدنتان را کنترل کنید و به جلو خم نشوید چرا که به استخون ها و مفاصلتان فشار وارد می شود .

برای تا کردن واکر باید اول دکمه فنری را با دستتان فشار دهید و دو دسته واکر را به سمت هم یعنی به طرف داخل جمع کنید تا واکر به صورت کامل بسته شود . این واکر با وجود بدنه سبک اما تا وزن صد و پانزده کیلوگرم را می تواند تحمل نماید . کافیست زمانی که می خواهید وزنتان را روی واکر بیاندازید ، دقت نمایید که تمامی پایه های آن روی زمین باشد و هر زمان خواستید به جلو راه بروید کافیست پایه های عقب را فقط از روی زمین بردارید و قدم بعدی را بگذارید تا پایه های جلو توسط چرخ ها با شما همراه شوند .

مشخصات و ویژگی های واکر جدید تاشو مدل چرخدار

  • امکان بسته شدن و تا کردن واکر به کمترین عرض ممکن حدود ۳۲ سانتی متر
  • بسیار سبک
  • تحمل وزن های بسیار بالا حدود ۱۱۵ کیلو
  • تغییر ارتفا بین ۷۸ الی هشتادو شش سانتی متر
  • دارای دو عدد چرخ جلو برای راحتی در حرکت دادن واکر
 

در صورت کم توانی سالمند و یا بیمار می توانید به سادگی با شماره گیری تلفن ما از محصولات و ملزومات طبی پزشکی آی طب بهره مند شده و از تخفیف های آینده برای باشگاه مشتریان ما استفاده کنید . همچنین به مناسبت اعیاد مختلف در قرعه کشی های متعدد و ارزنده آی طب شرکت داده خواهید شد .