واکر تاشو دیجی کالا و بسیاری فروشگاه های اینترنتی

راهنما 09339100544

یکی از جدیدترین محصولات Walker Folding Therapy Model Orthopedics Wheel است که با وجود انعطاف پذیری ، راحتی و راحتی در سفر دارد و می توانید با خیال راحت آن را با هواپیما ، قطار ، اتوبوس یا ماشین شخصی حمل کنید. به لطف ماده آلومینیومی بسیار سبک و قوی است و می تواند وزنی در حدود ۱۱۵ کیلوگرم را تحمل کند.

اندازه این واکر تاشو دیجی کالا از ۷۸ سانتی متر تا ۸۶ ۸۶ سانتی متر طول ، ۵۰ سانتی متر از موقعیت کاملاً در معرض و ۳۲ سانتی متر از عرض واکر متغیر است. این محصول توسط یکی از شرکت های معتبر ایرانی با نام عمده فروش عمده طوس ساخته شده است. او چرخ خود را به یک ردیاب عملکردی ارزشمند تبدیل کرد.

نحوه استفاده صحیح از واکر چرخ تاشو
دستهایی در پیاده رو وجود دارد که می توانید آن را نگه دارید و بکشید تا واکر تاشو دیجی کالا باز شود یا به آن بپیچد. سپس با ترک قلعه در گودال ، کار اندازه گیری و باز کردن عابر پیاده را ادامه دهید. شما باید اندازه ارتفاع عابر پیاده را انتخاب کنید که اساساً مهم است ، زیرا اگر توپ برابر با لگن قدیمی یا زخم باشد عالی است.

در حقیقت ، وقتی یک فرد مسن دست خود را روی آرنج خود می گذارد ، آرنج او باید بین ۱۵ تا ۴۰ درجه کج شود تا بتواند با واکر راه برود ، نه واکر پشت سر او. هنگام راه رفتن با واکر ، وضعیت بدن خود را هموار کنترل کنید و به جلو خم نشوید زیرا این فشار به استخوانها و مفاصل شما وارد می شود.

برای برداشتن قدم ، ابتدا باید دکمه بهار را با دست خود فشار داده و دو بازوی عابر پیاده را به سمت یکدیگر یعنی یعنی به سمت داخل خم کنید تا حرکت کاملاً متوقف شود. با وجود داشتن بدنی سبک ، می تواند یکصد و پنجاه کیلو را تحمل کند. وقتی می خواهید وزن خود را روی واکر تاشو دیجی کالا بگذارید ، مطمئن شوید که تمام پایه ها روی زمین قرار دارند و وقتی می خواهید به جلو حرکت کنید ، کافی است پای خود را در پشت خود قرار دهید و فقط آنها را روی زمین بگذارید و مرحله بعدی را با چرخ جلوی خود بگیرید.

ویژگی های نصب شده Ropeway Wheel:

وزن حدود ۱۱۵ کیلوگرم
ارتفاع را از ۷۸ به ۲۶ سانتی متر تغییر دهید
پیاده رو را می توان با حداقل عرض حدود ۳۲ سانتی متر تاشو کرد
بسیار آسان!
دو چرخ جلو برای عابران پیاده وجود دارد

در صورت ناتوانی سالمندان یا بیمار ، می توانید از شماره تلفن ما فقط برای استفاده از نتایج درمانی الزامات درمانی Teb i Teb استفاده کنید در آینده تخفیف های بعدی را در باشگاه پیک ما اعمال کنید. همچنین ، در تعطیلات مختلف در بسیاری از قرعه کشی های ارزشمند چشم پزشکی شرکت خواهید کرد.