واکر اطفال و کودکان ، مخصوص بچه ها و نوجوانان ، چرخدار تاشو

واكر مناسب اطفال كودكان نوجوانان تاشو

کد محصول x1845

تومان 130.000

راهنما 09339100544

قیمت 130.000

واکر مناسب برای اطفال ، کودکان و نوجوانان با امکان تغییر ارتفاع نسبت قد باعث تسلط بچه ها در هنگام استفاده می شوند . برای راه رفتن ساده فرزند و تقویت عضلات پاها و دستان بسیار مناسب است . دارای دو چرخ در دو پایه جلویی که قابلیت جدا کردن آن را نیز دارد ، همچنین دارای ترمز برای ایستادن و حفظ تعادل توسط دو پایه عقبی که پاشنه پلاستیکی ضد لغزش دارند . امکان تا شوندگی برای مسافرت و کم جا بودن و با وزن بسیار پایین به دلیل جنس آلمینیوم آن که تحمل وزن بسیار بالایی را نیز در بر می گیرد .

واکر اطفال وسیله ای برای حرکت کودک کم توان است که با تکیه بر آن می تواند قدم به قدم به سمت جلو یا حتی عقب بردارد . بسیاری از مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها یا معلولین ، برای حرکت نیاز به کمک دارند که واکر حس استقلال بیشتری به آنان می دهد ، چون نیازی به شخص دوم ندارند تا وابسته او بشوند . از این رو در این مطلب به معرفی یکی از محصولات کودکانه در این شاخه از تجهیزات و لوازم پزشکی می پردازیم .

در صورتی که فرصتی برای خواندن این پست ندارید ، کافیست با شماره تلفن مندرج به نام راهنمای سایت ، تماس گرفته و درخواست کنید تا توضیحات تکمیلی ویلچر ایرانی ، بخور سرد و گرم ، لوازم طبی پزشکی را برایتان ارائه دهند ، در این شیوه بسیار زمان کمتری خواهد برد و شما راحت تر میتوانید انتخاب خود را داشته باشید ، ما در پشتیبانی تلفنی آی طب بر این باوریم که شما میتوانید آدرس خود را به سادگی بدهید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید ، هیچ فرقی نمیکند که کجای ایران و یا کشور های همسایه باشید .

 

ویژگی های واکر اطفال و کودکان ، مخصوص بچه ها و نوجوانان ، چرخدار تاشو

  • امکان تغییر ارتفاع نسبت به قد کودک
  • دارای دو چرخ در زیر دو پایه جلویی واکر
  • دارای ترمز با پلاستیک ضد لغزش در دو پایه عقبی واکر
  • امکان باز کردن چرخ های واکر
  • کاملا تاشو و کمجا
  • جنس آلمینیوم متراکم درجه یک
  • بسیار سبک وزن
  • با قابلیت تحمل وزن بالا
  • مناسب برای سفرهای گوناگون شهری و برون شهری
 

پس از مطالعه لیست ویژگی های این واکر اطفال متوجه می شویم که چقدر انواع گوناگونی از این محصول در بازار وجود دارند و یا از برند های محتلف با امکانات گوناگونی تشکیل شده اند ، اما باید بدانیم که واکر کودک وسیله ای است که فشار را از روی پاها کم می نماید و برای ضعیف شدن زانوها یا سایر مفاصل و حتی عضلات از این وسیله استفاده می شود ، در صورتی که پای شما شکسته باشد ، پیشنهاد ما عصای زیر بغلی است و واکر کودک به کار شما نخواهد آمد ، لوازم طبی و ایمنی آنها را از ما بپرسید دستگیره توالت و حمام با  امکان شستشو ، روکش توالت های فرنگی و بسیاری دیگر .

نحوه راه رفتن با واکر چرخدار تاشو اینگونه است که دو پایه عقب را از زمین بلند می کنیم تا دو چرخ جلوی آن آزاد شود و به اندازه قدمی که می خواهیم برداریم آن را به جلو می بریم ، پس از گذاشتن دو پایه بر زمین واکر کودک دیگر راه نمی رود و می توانید دو دسته آن را محکم بگیریم و خود را از روی زمین بلند کنید و مقداری به جلو بیاییم ، با این روش تمام وزن بر دست ها و بازو ها وارد می شود ، پاها بدون فشار از قدم قبل به قدم بعد می آید .

برای سفارش این محصول کافیست با شماره تماس ما ارتباط بگیرید ، این روش بسیار ساده تر از پیچیدگی های سایت های اینترنتی است و ما در تهران در کمتر از 3 ساعت کاری و در شهرستان حدود 13 ساعته برایتان محصولات پزشکی و طبی مورد نیازتان را به دستتان می رسانیم ، در صورتی که پرداخت کارت به کارت داشته باشید این زمان امکان پذیر است ، چون مامورین تحویل دارای دستگاه پوز ، نسبت به تعداد سفارشات تعداد کمتری هستند و ممکن است تا 4 روز کاری تاخیر در تحویل به وجود بیاید .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد