نکات آموزشی دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل سوپر سنسور

راهنما 09339100544

 

کنترل شخصی قند خون یک متد موثر برای معین کردن میزان قند خون شماست  این روش نقش مهمی را در کنترل دیابت بازی می کند . نتایجی که شما از دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor دریافت می کنید ، می تواند شما و پزشک مراقبتان را در مورد دغدغه خاطر سلامتی تان ، کمک کند . همچنین عادتهای رفتاری شما را با کنترل دیابت سازگار کند . این دستگاه به طور منظم میزان قند خون شما را نشان می دهد .

دستگاه تست قند خون Gloco Dr مدل SuperSensor با بهره گیری از یک نمونه بسیار کوچک خون ، نتایجی دقیق در ده ثانیه دریافت می کند . در نهایت اینکه دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor به شما تنظیم آسان و مفید قندخون را برای مراقبت از سلامتیتان ارائه می دهد . این دستگاه برای استفاده آسان و مفید است و میزان معتبری از قند خون شما را نشان می دهد .

 

از دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor :

  • تنها برای استعمال خارجی استفاده کنید ( تشخیص آزمایشگاهی یا invitro )
  • تنها به همراه نوار تست دستگاه و محلول کنترل آن استفاده کنید
  •  فقط برای اندازه گیری قند خون استفاده کنید
  • برای کلیه خون سرخرگی ، سیاهرگی و مویرگی سالم بهره ببرید

اقدامات احتیاطی برای استفاده

دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل سوپر سنسور در تغییرات سریع دما ممکن است نتایج نادرست ایجاد کند . قبل از شروع تست دستگاه را به مدت ۳۰ دقیقه رها کرده تا با دمای محیطی به تعادل برسد . دستگاه را نیاندازید و یا دها نکنید . ممکن است با ضربه خوردن دستگاه آسیب هایی به آن وازد شود .

همچنین دستگاه را باز نکنید زیرا بخش های حسی ممکن است صدمه ببیند و ضمانت آن بی اعتبار خواهد شد . قوطی های نوار تست را در مکان خشک بین ۱-۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید و آنها را از نور مستقیم خورشید و گرما دور نگهدارید . نوار های تست قند خون را تنها در قوطی های اولیه شان نگهداری کرده و آنها را به مکان دیگری منتقل نسازید .

پس از خارج کردن یک نوار تست از قوطی به سرعت درب آن را ببندید و آن را به گونه ای که توصیه شده نگداری کنید . نوار تست را با دستان مرطوب لمس نکنید . نوار های تست را بعد از تاریخ انقضا ی درج شده بر روی قوطی استفاده نکنید . به هیچ وجه نوارهای تست را خم نکنید ، نبرید و تغییر ندهید . زیرا باعث اشتباه در عملیات و آسیب رساندن به دستگاه می شود .

 

نگهداری ایمن

دستگاه سوپر سنسور را بین صفر تا چهل درجه سانتی گراد و در کمتر از رطوبت نسبی ۸۵٪ نگهداری کنید . از تمیز بودن وسایل دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل Super Sensor اطمینان حاصل کنید . زمانی که استفاده نمی شود آنها را در مکانی مطمئن نگهداری کنید . دریچه تست را دور از کثیفی، خون یا آب نگهدارید .

دستگاه و یا نوار تست را در حمام و یا یخچال نگهداری نکنید . دستگاه ، قوطی های نوار تست و وسایل سوراخ کن را از دسترس اطفال دور نگهدارید . از الکل ( ایزوپذوپیل (و یا پاک کننده ملایم و آب برای پاک کردن دستگاه استفاده کنید . دستمال کاغذی خیلی مرطوب به کار نبرید چرا که رطوبت زیاد ممکن است به دستگاه های الکترونیکی آسیب بزند .

 

 شما برای خرید این دستگاه می توانید با شماره های مندرج در صفحه تماس گرفته و حتی درباره سایر دستگاه های موجود در بازار هر سوالی دارید بپرسید ، کارشناسان آی طب تمامی محصولات با اصالت موجود در بازار را برایتان شرح می دهند و کمکتان می کنند نسبت به نیاز و درخواستتان انتخاب ساده تری در بین دستگاه های تست قند خون داشته باشید .