نوار تست دیابت گلوکو داکتر Gluco DR تاریخ مصرف و انقضاء

گلوکو داکتر نوار تست قند تاریخ مصرف Gluco DR

کد محصول x541

تومان 36.000

راهنما 09339100544

قیمت 36.000

 

شامل دو بسته نوار تست قند خون در هر کدام ۲۵ عدد موجود است و قابل استفاده در دستگاه های تست قند خون گلوکوداکتر Gluco DR می باشد . به دلیل احتیاج به میزان کمی خون در حد ۲ میکرولیتر باعث بدون درد شدن فرایند سنجش میزان قند خون در بدن می شود . بدون آسیب جدی برای انگشتان شما و حتی تماس با آنها شما میتوانید قند خون خود را به سادگی بسنجید .

 دیابت شیرین یک اختلال در سیستم سوخت و ساز بدن است . ترشح هورمون انسولین در این بیماری با مشکل به وجود می آید . مهندسین رشته مهندسی پزشکی در دنیا و همچنین ایران دست به کار شدند تا با تجهیزات و لوازم مختلف میزان قند در خون را بسنجند و همچنین به دلیل تعدد بسیار بالا در انواع پایشگر قند خون و همچنین نوار های آنها ، انتخاب نوع و مارک آن سخت شده است .

به دلیل وجود تعداد زیاد دستگاه پایشگر خون برای سنجش قند ما بر آن شدیم تا مجموعه ای از این دستگاه های و همچنین نوار های آنها را که مورد تایید وزارت محترم بهداشت و درمان ایران می باشد در این سایت مورد معرفی و ارزیابی قرار دهیم . تاریخ انقضای نوارهای تست قند خون نیز دارای اهمیت بالایی است .

گلوکو داکتر از دستگاه های بسیار خوب کره ای است که نوار های آن مانند سایر دستگاه ها برای خودش به صورت اختصاصی طراحی و ساخته شده است . همچنین ما توصیه می کنیم برای انتخاب دستگاه مناسب با شرایط شما حتما با یک مشاور حرفه ای صحبت کنید و راهنمایی بخواهید کمپانی تولید کننده این دستگاه به نام آل مدیوس در کره جزو برترین و با سابقه ترین شرکت های تولید این نوع دستگاه می باشد .

 

نکات حائز اهمیت در رابطه با نوار تست قند خون گلوکو داکتر

  • نگهداری این نوار در دمای بین چهار درجه تا سی درجه سانتی گراد انجام گیرد .
  • تعداد نوار قند خون موجود در هر محصول دارای دو بسته ۲۵ عددی است .
  • تاریخ مصرف این نوار ها از زمانی که درب آن باز می شود نهایت تا ۳ ماه می باشد .
  • نمونه خون مورد احتیاج این نوار ها بسیار اندک در حد ۲ میکرو لیتر می باشد .
 

به دلیل وجود انواع نوار تست قند خون نا معتبر و همچنین تاریخ انقضا گذشته ما پیشنهاد می کنیم حتما آن را از منبع معتبر تهیه کنید و از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید . تیم پشتیبانی وب سایت آی طب به صورت حضوری در فروشگاه مرکز شهر خود و همچنین به صورت تلفنی به شما دوستان مشاوره لازم را ارائه می کند ، لطفا از سایر محصولات و خدمات ما نیز دیدن فرمایید ، جوراب شلواری مخصوص واریس ، پوشاک حاملگی مادارن ، دستگاه وکیوم آقایان .

هموطنان داخل تهران می توانند هر نوع نوار تست قند خون و یا سایر تجهیزات و الزامات پزشکی را به صورت غیر حضوری سفارش دهند و آن را درب منزل خود تحویل بگیرند . این فرایند در کمتر از ۳ ساعت کاری اتفاق خواهد افتاد . همچنین شما اگر در هر یک از شهرستان های ایران پهناورمان هستید میتوانید ظرف مدت ۱۲ ساعت محصولات خود را تحویل بگیرید . این فروشگاه ضمانت تاییدیه مجوز های لازم را برای همه محصولات دارد .