نصب محافظ پلاستیک کرونا در بانکها سوپرمارکت داروخانه

نصب پلاستیک کرونا داروخانه سوپرمارکت

کد محصول x3220

تومان 80.000

راهنما 09339100544

قیمت 80.000

بسیاری از ادارات ، شرکتها ، مغازه ها ، فروشگاه های بزرگ ، بانک ها ، درمانگاه ها ، بیمارستان ها و سایر مراکز در کشور وجود دارند که با مشتریان و ارباب رجوع زیادی سرو کار دارند و در این تلاطم و طوفان کرونا ترس از انتقال ویروس به پرسنلشان را دارند که ترسی کاملا بجا و عاقلانه است . برای این مهم بسته ای کاربردی وجود دارد که به شما عزیزان ارائه میشود . شامل نایلون ضد پلاستیک کرونا به ابعاد بزرگ با چهارچوب اختصاصی که از سقف تا زمین یا تا روی میز بدون هیچ درزی نصب میشود .

 

این نایلون مراقبت از انتقال ویروس یکی از راحت ترین و از لحاظ ظاهری شیک ترین روش ها که بسیار موثری واقع شده است می باشد .. در بسیاری از مراکز به دلیل نصب غیر حرفه ای نایلون ها بدون هیچگونه چهارچوبی موجب کشیدگی نایلون و چروک افتادن به نواحی مختلف آن شده است و یا به دلیل جنس نایلون نامناسب برای ویروس موجب کدر شدن آن بعد از مدتی شده است . همچنین برخی شرکت ها و ادارات باید با ارباب رجوع کاغذ ها و پرونده های را رد و بدل کنند که از این نایلونی امکان پذیر نبوده و موجب بهم زدن نظم نصب آن میشود .

 

همچنین وقتی نایلون ها در جلوی صورت پرنسل شما نصب هستند برای مراقبت از نفوذ کرونا می باشد و چگونه میتوان وسایلی را بدون اعمال مواد ضدعفونی کننده از دست ارباب رجوع تحویل گرفت و نگران نفوذ ویروس منحوس پلاستیک کرونا نبود ؟ حتی برای کاغذ و پرونده نمیتوان اسپری ضدعفونی مانند مواد حاوی الکل یا کلر استفاده نمود چرا که به اسناد آسیب جدی وارد میشود . پس راهکار چیست ؟ یکی از راهکار بسیار کم هزینه تر از مواد ضدعفونی استفاده از دستگاه ازن ژنراتور می باشد که مفتخر به تولید آن با تکنولوژی روز دنیا به صورت شرکت دانش بنیان توسط تیمی از دانشجویان نخبه کشور هستیم .

 

همچنین محفظه مخصوص اسناد که برای تبادل اسناد بین ارباب رجوع و پرسنل پشت میز در نظر گرفته شده تا دیگر عامل انسانی برای دست به دست کردن این کاغذ ها و پرونده یا هر کالای دیگری وجود نداشته باشد و ظرف چند ثانیه کاملا از هرگونه ویروس ، قارچ و میکروب عاری  گردد . لذا میتوانید با شماره همراه پشتیبانان ما در همین صفحه تماس بگیرید و درخواست کنید تا توضیحات دقیقی بشما ارائه کنند .

 

به دلیل درخواست بالای هم‌میهنان از سراسر ایران و قیمت مقرون بصرفه بسته های محافظت از کرونا برای محیط های بسته ، برای مشتریان زمان نصب تعریف شده و در اولین فرصت بصورت حضوری با تمام مواد و تجهیزات مورد نیاز به محل شما اعزام صورت میپذیرد . برای مراکزی که دارای شعبات زیادی هستند مانند بانک ها ، دانشگاه ها ، فروشگاه های زنجیره ای و غیره تخفیفات ویژه در نظر گرفته ایم . لطفا با ما تماس بگیرید ، کارشناسان ما مشتاق شنیدن صدای کرمان هستند .

 

 براي اكنون مطلبي يافت نشد