چگونگی کار با دستکاه بخور سرد بویژه ایرانی آموزش تصویری

راهنما 09339100544

 

دستگاه های بخور اکثرا روند کار یکسان با یکدیگر دارند که امروز می خواهیم نحوه فعالیت با یکی از آن ها را به شما توضیح دهیم . شما می توانید با مشاهده ویدئوی این صفحه به صورت تصویری از آموزش مدیریت فروش وب سایت آی طب جناب آقای عبداله پور بهره مند شوید و یا با مطالعه این متن از نکات کلیدی و تکمیلی ویدئوی بالا استفاده کنید .

در ویدئو آموزش نحوه استفاده از دستگاه های بخور اپتیما را برایتان شرح می دهیم . از خصوصیات این بخور ایرانی می توان به قیمت بسیار رقابتی و مقرون به صرفه آن نسبت به محصولات حتی چینی اشاره کرد و همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه که در عملکرد نهایی هیچ تفاوتی با سایر دستگاه های موجود در بازار ندارد .

اولین کاری که باید پس از باز کردن جعبه دستگاه و بیرون آوردن دستگاه انجام دهیم برداشتن سر پخش کننده بخور از روی دستگاه است که بتوانید به راحتی تانکر آب دستگاه را خارج کنید ، اگر قسمت سر دستگاه را برندارید ممکن است آن قسمت به زمین بیافتد و موجب شکستن آن شود که در آن صورت یکی از اصلی ترین قسمت های دستگاه را از دست می دهید اما نهایتا جای نگرانی نیست چون این محصول ایرانی از گارانتی و خدمات پس از فروش بهره می برد.

تانکر بخور اپتیما سیستم سرد به راحتی از روی کفی دستگاه بلند می شود و باید دقت کنید که آب را از دهانه زیر آن که در پیچی دارد وارد کنیم . بعضی از افراد به اشتباه آب را از دهانه بالا که برای خروج بخور سرد می باشد وارد می کنند و متاسفانه باعث عمل نکردن دستگاه و یا آسیب به آن می شوند . زمانی که درب پیچی آن را باز کردید می توانید به داخل آن آب وارد کنید .

 

آب های توصیه شده برای استفاده از بخور سرد

  • آب تصفیه شده (بهترین گزینه )
  • آب جوشیده سرد شده
  • آب معدنی
  • آب مقطر

اگر هیچ کدام از آب های بالا وجود نداشت می توانید از آب آشامیدنی معمولی شیر استفاده نمایید . اما بهتر است برای جرم نگرفتن دستگاه و استشمام بخور خالص سرد توسط شما و عزیزانتان از آب تصفیه شده توسط دستگاه های تصفیه آب معتبر استفاده نمایید . نکته بسیار مهم این است که در دستگاه های بخور سیستم سرد برخلاف مدلهای بخور گرم شما نمی توانید از اسانس ، خوشبو کننده و یا روغن گیاهی بکار برید چرا که این دستگاه ها به دلیل سرد بودن دچار مشکل در عملکرد نهایی آن می شود .

 

آیا در دستگاه بخور سرد می توان اسانس یا خوشبو کننده محیط استفاده کرد ؟

بعضی از دستگاه های بخور سرد خارجی وجود دارند که شما می توانید از اسانس ، خوشبو کننده و روغن های مخصوص استفاده کنید که برای اطلاع از مدل و قیمت آن ها می توانید با شماره مندرج در همین صفحه از سایت تماس حاصل نمائید . میزان آب مجاز داخل هر تانک پر کردن آن تا آنجایی که یک سانت از بالا خالی بماند ، به این دلیل که هوای پشت آب باعث می شود به سطح آب فشار بیاورد و آب تمام کفی دستگاه را پر کند و با قدرت بیشتری به تولید بخور بپردازد .

 

دلیل خرابی دستگاه بخور سرد و پس دادن بخور از اطراف مخرن آب چیست ؟

پس از آنکه آب را داخل تانک ریختید میتوانید در آن را با پوشش پیچی مخصوص خود ببندید و خیلی آرام میگذارید روی کفی و در جای خود قرار می دهید . اگر در هنگام استفاده از دستگاه مشاهده کردید که بخور از کناره های سمت پایین تانک بیرون می زند باید دقت کنید که تانک به درستی با کفی مچ نشده و در جای صحیح قرار نگرفته است .

در این صورت بعضی مشتریان عزیز فکر می کنند دستگاهشان خراب است ولی این طور نیست که شما با کمی تکان دادن به تانک و جا افتادن آن مشکلتان برطرف می شود . پس از گذاشتن درپیج می توانید دستگاه را به برق بزنید . یک پیج بر روی دستگاه است که با چرخاندن آن می توانید خروجی سیستم بخور را تنظیم کنید . نسبت به زمان استفاده و متراژ محیط شدت دستگاه را از کم به زیاد می توانید تغییر دهید .

 

دستگاه بخور سرد باید در چه متراژ یا اتاق چند متری استفاده شود ؟

به صورت نرمال دستگاه های بخور سر حدود سه و نیم لیتر گنجایش آب دارند که این مقدار برای یک محیط حداکثر ۸۰ متری کافیست اما نسبت به نوع دستگاه می تواند مقدار متراژ بیشتر و یا کمتر را برای شما حمایت کند . بعضی دستگاه ها تا ۱۴۰ متر را نیز ساپورت می کنند . بهتر است برای فضاهای بزرگ از دو یا سه دستگاه بکار ببرید . در فضاهای کوچک مقدار شدت بخور را روی کم قرار دهید که بیش از حد هوای اتاقتان مرطوب نشود . از دستگاه اکسیژن سنج نیز می توانید جهت سنجش هوای محیط مطلع شوید .

 

بخور اپتیما تا چند ساعت بخور مداوم می تواند تولید کند ؟

حدود ۱۴ ساعت در درجه کم بخور این دستگاه با یک مخزن پر از آب فعالیت مداوم دارد و در صورتی که از خاطرتون رفت که دستگاه را خاموش کنید و یا آب آن را تکمیل کنید ، برخلاف دستگاه بخور گرم جای هیچ نگرانین نیست به دلیل اینکه این دستگاه ها به سیستم اتو اسلیپ هوشمند شده است و به صورت اتوماتیک خاموش می شوند .

 

امیدواریم از محصولات باکیفیت ایرانی همانند این بخور اپتیما حمایت کنید و نسبت به تولید و اقتصاد داخلی کشورمان ارزش قائل باشیم . دستگاه اکسیژن ساز ایرانی ساخت مهندسین و دانشجویان دانشگاه شریف نیز بسیار کیفیت مطلوب و قابل تحسین دارد که تمامی محصولات ایرانی با کیفیت بسیار بالا از قیمت فوق العاده مقرون به صرفه استفاده می کنند .

با تماس به شماره تلفن درج شده می توانید در این زمینه مشاوره های کاربردی رایگان دریافت نمایید .