نحوه استفاده کاربرد کمربند بارداری در دوره حاملگی مادران

نحوه استفاده طرز کاربرد کمربند بارداری

راهنما 09339100544

کافیست سایز دور کمر مادر را به پشتیبان سایت ما از طریق ارتباط تلفنی بگویید تا راهنمایی های لازم را برایتان داشته باشند . سپس به سایز مورد نظر شما محصول ارسال می گردد و شما میتوانید به سادگی چسب آن را باز کنید و دور کمر مادر قرار دهید و اندازه آن را نسبت به کمر فیکس کنید . بهتر است قبل از بستن کمربند بارداری در زیر آن لباس نخی بپوشید . پس از آن کافیست با بستن چسب باریک جلو شکم و همچنین چسب پهن کنار پهلو کاملا محکم آن را به کمر مادر فیکس کنید تا باعث حفظ حالت صحیح کمر در هنگام نشستن ، راه رفتن و بلند شدن مادر شود . این امر باعث ایجاد راحتی و آرامش و تسکین درد های احتمالی می شود .

 

تفاوت اصلی کمربند بارداری با شکمبند بارداری در نوع طراحی این محصولات است . کمربند بارداری برای محافظت از کمر طراحی شده اند و از فشار آمدن به قسمت بالای لگن و ستون فقرات جلوگیری می کنند به این صورت که مادر با وجود کمربند نمیتواند حالت اشتباه بنشیند و یا راه برود که موجب درد کمر گردد ، در واقع حالت درست و صحیح کمر را حفظ می نماید .

شکمبند های بارداری به این صورت هستند که با توجه به داشتن قسمت کمر اما از فضای مخافظ بیشتری برای شکم استفاده می کنند . در واقع وزن جنین را از کمر به سمت لگن هدایت می کنند . به صورت عادی مخصوصا در بلند شدن مادر و همچنین راه رفتن این وزن به شکم فشار می آورد و مادر باید از کمر خود کمک بگیرد تا بتواند نوزاد داخل رحم را بلند کند .

 

طریقه استفاده از کمربند بارداری در دوره حاملگی برای مادران

  1. لباس زیر کمر بند بهتر است نخی باشد
  2. ابتدا چسب های محصول را باز کنید
  3. آن را دور کمر مادر نگاه دارید
  4. اندازه کمربند را نسبت به سایز مادر تغییر دهید
  5. در صورتی که سایز دور کمر را دارید حتما قبل از خرید ما را در جریان بگذارید
  6. سپس چسب جلویی شکم را ببندید
  7. در نهایت چسب کنار پهلو را محکم ببندید
 

در این صورت کمر در حالت صحیح فیکس شده و در هنگام قدم زدن ، برخاستن و نشستن مشکلی در آن ایجاد نمی شود . در نتیجه احساس درد کاهش یافته و پس از مدتی به بهبودی کامل می رسد . لازم به ذکر است که برای استفاده صحیح از هر نوع محصول می توانید به کاتالوگ داخل جعبه مراجعه نموده و یا با تماس به شماره تلفن راهنما در همین صفحه از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند گردید .

برای ارسال هر نوع کمربند و یا حتی شکم بند کافیست با ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را بفرمایید . در اولین فرصت حدود دو ساعت کاری در تهران و 12 ساعت در شهرستان محصول در محل به شما تحویل داده خواهد شد . در این هوای پاکیزه شهر با خرید های اینترنتی و تلفنی موجب ماندگاری بیشتر هوای پاک شویم و از ایجاد ترافیک نیز جلوگیری کنیم .

کمربند و شکم بند های بارداری میان تمام وسایل کمکی مادران در دوران بارداری پرفروش تر است .