نبولایزر آسم و بیماری های تنفسی سرماخوردگی آی ایچ ۲۱

نبولایزر بیماری تنفسی آسم سرماخوردگی

کد محصول x407

تومان 245.000

راهنما 09339100544

قیمت 245.000

ریه ها یکی از حیاتی ترین قسمت های بدن ما است . گلبول های قرمز در خون ما احتیاج به اکسیژن دارند که وظیفه تامین اکسیژن به و دریافت آن از محیط بر عهده ریه های ما است . بعضی مواقع این عضو حساس به درستی وظایف خود را انجام نمیدهد ، یا در تامین اکسیژن و یا در دفع دی اکسید کربن کوتاهی هایی دارد و این اتفاق باعث ایجاد دشواری هایی خواهد شد و همچنین در فرایند سایر اعضا هم تاثیرات منفی می گذراد که در این شرایط استفاده از روش های سریع درمان بسیار موثر است .

علم مهندسی پزشکی به کمک بیماران آسم ، مجاری تنفسی و حتی سرماخوردگی آمده است و باعث مب شود در روند بهبود و تسکین این نوع بیماری ها سرعت و تاثیر بهتری ایجاد شود . دستگاه بخور سرد به بیماران مجاری تنفسی فوقانی کمک شایانی می کند اما این بیماران برای استفاده بعضی دارو ها نیاز به استعمال و استنشاق آن ها دارند .

در این مطلب میخواهم به معرفی یکی از دستگاه های معتبر بیولایزر در جهان بپردازم و امکانات آن را برای شما شرح دهم . این دستگاه تولید شده توسط کمپانی معتبر آلمانی به نام بیورر می باشد . این کمپانی برای خریداران این دستگاه کارت گارانتی ۲ ساله طلایی ارائه خواهد داد و شما تا ۱۰ سال میتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

روش استنشاقی انواع دارو مخصوصا برای بیمارانی که در بالا نام بردیم بسیار مورد توصیه پزشکان است و در روند بهبود آنها کمک شایانی می کند . این دستگاه امکانی را به شما می دهد که از طریق دو دهانه مختلف که یکی از آنها ماسک می باشد به استعمال دارو های تجویز شده توسط پزشکتان بپردازید .

 

یکی از مزایای این دستگاه استفاده آن توسط تمامی سنین میسر می باشد .

شما با دریافت مشاوره از کارشناسان آی طب میتوانید در مورد امکا اولتراسونیک این دستگاه توسط شماره تلفن مذکور سوال کنید و  اطلاعات خود را بالا ببرید . این دستگاه زمانی که دارو در آن قرار میگیرد با بروز ترین تکنولوژی مدرن دنیا آن را فشرده می سازد و توسط بخار کردن آن در هوای خروجی دستگاه ، در اختیار شما می گذارد .

این دستگاه از سیستم هوشمند آتو اسلیپ استفاده می کند که باعث می شود در زمان هایی که از دستگاه استفاده نمی شود برای حفظ انرژی و صرفه جویی در مصرق برق به صورت خودکار خاموش شود . همچنین این قابلیت را نیز دارد که مواد ضدعفونی کننده را پخش کند . شما میتوانید برای جلوگیری و پیشگیری از حملات بالا و پایین فشار هوا از آن برای بیمار خود استفاده کنید .

 

برای سفارش این محصول و نظایر آن نوار تست ، فیلتر هوا ، دستگاه دیابت می توانید به سادگی با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس گرفته و بخواهید که آن را برای شما بفرستند و شما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری می توانید از این دستگاه استفاده کنید . همچنین برای کسانی که در تهران تشریف ندارند هم ارسال می شود که حدود ۴۸ ساعت زمان می برد تا توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان برایتان ارسال گردد .