نبولایزر آسم و بیماری های تنفسی سرماخوردگی آی ایچ ۲۱

نبولایزر بیماری تنفسی آسم سرماخوردگی

کد محصول x407

تومان 245.000

راهنما 09339100544

قیمت 245.000

تومان 245.000

ریه از اعضای حیاتی بدن برای تنفس، گردش خون و جریان هوا  است. در خون ما گلبول های قرمز ی وجود دارند که به اکسیژن نیاز دارند، جداسازی کربن دی اکسید از خون و  اکسیژن رسانی به خون و دریافت آن از محیط بر عهده ریه ها است . بعضی مواقع این عضو حساس به درستی وظایف خود را انجام نمیدهد ، یا در تامین اکسیژن و یا در دفع دی اکسید کربن با مشکلاتی روبرو می شود و عملکرد نامناسب ریه باعث ایجاد مشکلاتی برای بدن خواهد شد و همچنین در فرایند سایر اعضا هم تاثیرات منفی می گذراد که در این شرایط استفاده از روش های سریع درمان بسیار موثر است .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید تنها با یک تماس ساده میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای مقرون به صرفه این محصول را درب منزل دریافت نمایید.

  • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο
  • تسریع روند درمان بیماران مبتلا به آسم،مجاری تنفسی و حتی سرماخوردگی *
  • ساخت کشور آلمان *
  • دارای 2 سال گارانتی طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش *
  • امکان اضافه کردن مواد استنشاقی به آن *

علم مهندسی پزشکی با اختراع تجهیزات پزشکی مورد نیاز به کمک بیماران مبتلا به آسم، مجاری تنفسی و حتی سرماخوردگی آمده است. دستگاه نبولایزر با کمک علم مهندسی پزشکی ساخته شده است و در روند بهبود و تسکین بیماری های ریوی، آسم و مشکلات تنفسی تاثیر شگرفی داشته است . دستگاه بخور سرد به بیماران مجاری تنفسی فوقانی کمک شایانی می کند اما این بیماران برای استفاده بعضی دارو ها نیاز به استعمال و استنشاق آن ها دارند .

در این مطلب به معرفی نبولایزر بیورر برند معتبر آلمانی می پردازم و امکانات آن را برای شما شرح دهم . کمپانی بیورر برای خریداران سنجش وزن دستگاه نبولایزر کارت گارانتی ۲ ساله طلایی ارائه خواهد داد و شما تا ۱۰ سال میتوانید از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید .

روش استنشاقی انواع دارو مخصوصا برای بیمارانی که در بالا نام بردیم بسیار مورد توصیه پزشکان است و در روند بهبود آنها کمک شایانی می کند . این دستگاه امکانی را به شما می دهد که از طریق دو دهانه مختلف که یکی از آنها ماسک می باشد به استعمال دارو های تجویز شده توسط پزشکتان بپردازید .

 

یکی از مزایای دستگاه نبولایزر برای درمان آسم، بیماری های تنفسی و ریوی استفاده آن توسط تمامی سنین میسر می باشد .

شما با دریافت مشاوره از کارشناسان آی طب میتوانید در مورد امکا اولتراسونیک این دستگاه توسط شماره تلفن مذکور سوال کنید و  اطلاعات خود را بالا ببرید . این دستگاه زمانی که دارو در آن قرار میگیرد با بروز ترین تکنولوژی مدرن دنیا آن را فشرده می سازد و توسط بخار کردن آن در هوای خروجی دستگاه ، در اختیار شما می گذارد .

این دستگاه از سیستم هوشمند آتو اسلیپ استفاده می کند که باعث می شود در زمان هایی که از دستگاه استفاده نمی شود برای حفظ انرژی و صرفه جویی در مصرق برق به صورت خودکار خاموش شود . برای اطلاع از انواع مارک دستگاه بخور سرد ایرانی تماس بگیرید. همچنین این نبولایزر معرفی شده قابلیت را نیز دارد که مواد ضدعفونی کننده را پخش کند . شما میتوانید برای جلوگیری از حملات بالا و پایین فشار هوا از آن برای بیمار خود استفاده کنید .

 

برای خرید نبولایزر بیورر و نظایر آن نوار تست ، شکم بند بارداری قیمت، فیلتر هوا ، دستگاه دیابت می توانید به سادگی با شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس گرفته و بخواهید که آن را برای شما بفرستند و شما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری می توانید از این دستگاه استفاده کنید . همچنین برای کسانی که در تهران تشریف ندارند هم ارسال می شود که حدود ۴۸ ساعت زمان می برد تا توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان برایتان ارسال گردد .