دستگاه توانمند سازی زنان برند گولدن و نیز رفع بی اختیاری ادرار بانوان

توانبخشی بانوان جنسی ادرار خانمها زنان

کد محصول x1577

تومان 85.000

راهنما 09100049363

قیمت 85.000

در این مطلب به معرفی محصولی ایرانی از شرکت روناس طب ( اولین تولید کننده رسمی محصولات توانبخشی جنسی در ایران ) می پردازیم که می تواند به سادگی پس از دو هفته تمرین ، مشکلاتی از قبیل عدم توانایی جنسی ، بی اختیاری خفیف ادرار ، ایجاد درد های گوناگون و سایر معضلات خانم ها را به کلی مرتفع سازد . این مشکلات و اختلالات دلایل گوناگونی دارد که در این مطلب به دلایل آن می پردازیم و از لحاظ تجربی و علمی شما را آگاه می سازیم . این محصول با تمرین واژینال عضلات داخلی معروف به لگنی را تقویت می سازد . برای سفارش کافیست با ما تماس گرفته و درخواست ارسال آن را به سراسر ایران داشته باشید .

 

بی احتیاری تنشی بانوان چیست و چه علائمی دارد ؟

ابتدا باید بدانیم که زمان هایی که یک خانم به بیماری بی اختیاری ادرار حتی به صورت خفیف دچار می شود چه علائم و نشانه هایی دارد . معمولا در هنگام خندیدن ، سرفه کردن ، همچنین عطسه و فعالیت های فیزیکی ممکن است مقدار کمی ادرار نشتی داشته باشد که به آن بی اختیاری تنشی گفته می شود . ما در این مقاله به معرفی محصولی می پردازیم که این مشکل میلیون ها خانم را برطرف می نماید .

در دنیا میلیارد ها دلار هزینه جراحی و داروهای با عوارض شدید خرج درمان این معضل می شود چرا که بسیار آزار دهنده و باعث اذیت بانوان می شود . مهمترین نکته درباره محصولی که می خواهم به شما معرفی کنم باید بدانید این است که پس از استفاده این کالا و انجام تمرینات طی دو هفته ، آرام آرام عضلات شما تقویت می گردد و می توانید در روابط جنسی طبیعی نیز از توانایی بالاتری بهره مند شوید .

ویژگی های دستگاه توانمند سازی زنان برند گولدن ، رفع بی اختیاری ادرار بانوان

  • درمان بی اختیاری تنشی بانوان
  • بسیار مقرون به صرفه نسبت به سایر روش ها
  • درمان کاملا طبیعی توسط تمرین ورزشی
  • دستگاه طبی اختراع ایرانی تولید دانش بنیان
  • پس از دو الی 4 هفته استفاده بالا رفتن توان کنترل مثانه
 

محصول توانمند سازی زنان برند گولدن این امکان را به بانوان می دهد که تمرینات واژنی را شروع کنند و پس از چند هفته استفاده عضلات داخلی که به لگنی یا pelvic floor  معروف است ، کاملا قدرت یافته و توانایی کنترل مثانه را به خانم ها می دهد . در این تمرین کلیه عضلات واژن درگیر شده و موجب قعال شدن آنها می گردد . استحکام و تقویت عضلات ناحیه واژینال که به pabocco ccygeal معروف هستند درمان بی اختیاری تنشی ادرار بانوان و همچنین در ارتباط زناشویی نیز بسیار مفید خواهد بود .

انجام تمیرنات این دستگاه ناحیه عضلات hammock یا sling شکل و فرم گرفته و با استحکام می شوند . این عضلات داخلی که زیر کلیه اندام های لگنی قرار گرفته اند ، دو وظیفه مهم دارند ، اولین وظیفه هدایت جریان ادرار و دومین وظیفه حمایت از مثانه ، ناحیه مقعد و رحم را دارا هستند . آلت تناسلی خانم ها پس از استفاده از این محصول هیچ آسیبی ندیده و نگران مسائل فیزیکی آن نباشند .

اصول تمرینات مقاومتی زیاد شونده چیست و در چه مواردی استفاده می شود ؟

این محصول طبق اصول تمرینات مقاومتی زیاد شونده طراحی و تولید گشته است که ما در بسیاری از مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی شاهد آن هستیم . این نوع تمرینات باشگاه های بدن سازی و ورزشی ، همچنین مراکز سلامتی نیز شایع است . توضیح دقیق این نوع تمرینات این است که برای بهبود یافتن و ترمیم شدن عضلات بدن مثلا بازو یا هر کجای دیگر باید به صورت مداوم با تغییر حالت عضله و ایجاد فشار بر آن و یا تحمل وزن به شکل گرفتن آن کمک کنیم .

تقویت عضلات واژینال توسط این محصول ایرانی و دانش بنیان بر طبق اصول تمرینی مقاومتی زیاد شونده طراحی گشته و باعث انجام فرایندی طبیعی می گردد . دلیل بروز مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار تنشی و یا مشکلات جنسی و ایجاد درد های گوناگون از بین رفتن این عضلات و یا شل شدن آنها است که بر اثر کمبود استفاده و نداشتن رابطه زناشویی ، برخی زایمان های خاص ، بالا رفتن سن ، اختلالات و مشکلات عصبی و همچنین تغییرات هورمونی است ، و گفتنی است برای استفاده از لوازم مانند روکش یکبار مصرف توالت و سایر موارد میتوانید از منوهای سایت کمک بگیرید .

 

برای ارسال محصول کافیست با شماره تماس مندرج در همین صفحه تماس گرفته و آدرس خود را بفرمایید . لازم به ذکر است در صورت خجالت زدگی در هنگام تحویل کالا می توانید درخواست کنید تا در جعبه های ناشناس ارسال شود و نام کالا بر روی آن نوشته نشود . محصول در تهران طی 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 19 ساعت به دستتان خواهد رسید . نیازی به حضور شما در بازار نیست .