میله کمکی سالمند با زاویه ۱۲۰ درجه بسیار محکم مدل پیرکس

میله دستگیره حمام ضد آب کمکی سالمند

کد محصول x1809

تومان 170.000

راهنما 09339100544

قیمت 170.000

این وسیله یا میله کمکی از جنس استیل با یک بازوی افقی و یک بازوی عمودی که درجه آنها نسبت به هم 120 می باشد ، تولید گشته است . مهمترین امکان این وسیله تحمل وزن تا 150 کیلوگرم است . بازوی افقی 35 سانتیمتر و ارتفاع محصول 27 سانت است . فاصله آن با دیوار ده سانت می باشد . درپوش مخصوص مخفی نمودن رولپلاک و پیچ دارد که باعث زیبایی و یکپارچگی می شود چرا که با میله ای براق و استیل که روکش ضد زنگ زدگی دارد باعث ترکیب بندی خوبی می گردد .

 

محصولات متنوعی در شاخه دستگیره سالمند وجود دارد از جمله دستگیره  که در ادامه سایر انواع آن را برایتان شرح می دهم و قابلیت این میله کمکی خاص را در این صفحه از سایت می توانید مطالعه کنید . دو نکته قابل توجه است که این محصول با اینکه بسیار جدید است و به تازگی برای مردم رونمایی شده است اما مورد استقبال اکثر افراد و پزشکان قرار گرفته است .

اگر به دنبال پرداخت اینترنتی یا زدن دکمه افزودن به سبد خرید در این سایت هستید باید بگویم که وجود ندارد . وقت شما برای ما دارای اهمیت است و برای همین یک شماره تلفن گذاشته ایم تا شما به سادگی با آن تماس بگیرد . کافیست درخواست ارسال کالاهای مورد استفاده خود خانوادتان را بدهید تا در کم ترین زمان هر کجای ایران که تشریف دارید ، تحویلتان دهیم . هزینه تماس تلفنی با ما با دیگر تماس های شما هیچ تفاوتی ندارد .

 

ویژگی های میله کمکی سالمند با زاویه 120 درجه مقاوم و محکم مدل پیرکس

  • اندازه بازوی افقی 35 سانتی متر
  • سایز بازوی اریب 27 سانتی متر
  • بسیار کاربردی برای هتل ها و منازل لوکس
  • نصب توسط پیچ و رولپلاک داخل جعبه
  • فاصله میله کمکی تا دیوار 10 سانت
  •  استیل براق و تولید با کیفیت داخلی
  • تحمل وزن تا 150 کیلوگرم
 

این کالای ایرانی بسیار زیبا و براق است چرا که از جنس استیل می باشد ، البته رنگ سفید آن نیز در همه ابعاد وجود دارد که در صورت درخواست برایتان ارسال می شود اما باید بدانیم که قیمت پایین رنگ سفید به این دلیل است که ممکن است زیر دوش مستقیم آب قرار بگیرد ، پس از مدتی آسیب ببیند . نسبت به همین مورد با شما خواهیم بود تا سایر مزیت های این محصول را توضیح دهیم .

تلفن های ما در همین صفحه از سایت برایتان گرد آوری گشته که می توانید به سادگی برای ثبت درخواست محصول و خرید آن با ما تماس بگیرید . در این 50 سال خدمتی که در این صنعتی یعنی کالا ها و ملزومات طبی پزشکی داشته ایم ، همیشه لطف شما مردم شامل حال ما بوده و منت بر سر ما گذاشتید چرا که اعتماد اول را شما پذیرفتید . شماره های ما را به عزیزانتان بدهید تا هر زمان لوازمی خواستند حدود کمتر از 14 ساعت کاری به دستشان برسانیم .