میله کمکی دو لایه تاشو استیل دستشویی بیمارستانی مدل شاین پک

ميله كمكي تاشو استيل دستشويي بيمارستان

کد محصول x1804

تومان 850.000

راهنما 09339100544

قیمت 850.000

میله کمکی محافظ توالت ایرانی و توالت فرنگی با امکان تحمل وزن ها تا 130 کیلوگرم را داراست . ضد زنگ زدگی از قابیلیت های منحصر به فرد آن است که به صورت پیشرفته از لولاهای قدرتمند و نرم استفاده می کند و افراد کم توان می توانند به سادگی آن را باز یا جمع کنند . برای توالت های کوچک و یا حمام استخر ها و بیمارستان ها بسیار مناسب است تا از خطرات افتادن افراد جلوگیری شود .

 

تجهیزات کمکی سالمند چه انواع لوازم کمک حرکتی مانند عصا واکر ویلچر ، چه مدل های جدید دستگیره کمکی نیز بسیار دارای ارزش و فروش بالا شده اند . خرید این کالا ها به صورت اینترنتی ممکن میباشد است که در مورد نحوه استفاده و میزان کارایی آن برایتان توضیحات دقیقی ارائه می نماییم . مهمترین خصوصیات این دستگیره ها کمک به سالمندان برای حفظ تعادل و بلند شدن از روی سرویس بهداشتی می باشد که در ادامه بیشتر این محصول را توضیح می دهم .

مدیران اورگان ها ، سازمان ها ، مراکز درمان ، بیمارستان ها ، هتل ها و حتی استخر ها خبر خوش برایتان داریم . در صورت خرید تعداد بالای 10 ، 50 و 100 عددی این نوع دستگیره ها به مراتب تخفیفات ویژه تری برایتان در نظر گرفته ایم . چون این دستگیره ها تولید ایران است برای دادن تخفیف دستمان باز است . لازم به ذکر است فروش تکی هم وجود دارد که همگی با تماس تلفنی شما به شماره مندرج در این مطلب امکان پذیر می شود .

 

مشخصات میله کمکی دو لایه تاشو دستشویی بیمارستانی مدل استیل پک

  • کم شدن ریسک خطر افراد کم توان برای افتادن یا عدم تعادل
  • امکان استقلال در زمان های توالت و حمام سالمندان بدون نیاز نفر دوم
  • تحمل مناسب وزن تا 130 کیلوگرم
  • قطر و زخامت لوله سه سانت و دو میل
  • بسیار مقاوم در برابر رطوبت
  • ضد زنگ زدگی
  • بسیار براق و زیبا
  • مناسب بمنظور کنار دوش حمام ، توالت ایرانی و فرنگی
  • دارای محافظ جهت مخفی شدن پیچ ها
 

محصول مورد نظر دارای تنوع کالایی است و به شما این اختیار را می دهد که بتوانید به سالمند خانه خود حس استقلال بدهید و سبک زندگی متفاوتی را برایش ایجاد کنید . افراد سالخورده ممکن است خجالت بکشند که برای هر بار دستشویی یا حمام رفتن مزاحم افراد خانواده و یا حتی پرستارشان بشوند ، از این رو دو مدل استیل و استاتیک هم برای استفاده توالت و دستشویی و هم برای مسیر اتاق خواب تا آنجا می تواند هر یک متر یک بار روی دیوار محکم نصب شود تا خیال همه از حمام رفتن سالمند راحت باشد .

خرید از سایت ما فعلا فقط توسط شما تماس بالای سایت امکان پذیر است و کارشناسان نشسته اند منتظر صدای گرم شما ، پس از تماس لطفا سفارش خود را بفرمایید تا ثبت شود و در صورتی که این رویه به درستی مثل همیشه انجام شود ، کالا ها تا کمتر از 3 ساعت کاری در تهران به شما خواهند رسید و می توانید در هنگام تحویل مبلغ آن را بپردازید و در شهرستان نیز بین 19 الی 48 ساعت محصول را به شما تحویل می دهیم .