میله دیواری برای کمک حرکت با احتیاط مدل تاشو برند Argo

ميله ديواري كمك حركت تاشو ارتفاع دلخواه

کد محصول x1791

تومان 725.000

راهنما 09339100544

قیمت 725.000

امکان تحمل وزن تا دویست کیلو گرم به دلیل وجود یک پایه زمینی همراه میله دیواری علاوه بر پیچ شدن روی دیوار که از جنس آلمینیوم سخت می باشد . قابلیت جمع شدن روی دیوار و بسیار کمجا نیز می باشد . طول این میله دیواری کمکی 75 سانتی متر که در ارتفاع دلخواه امکان نصب آن وجود دارد . در مراکز لوکس و لاکچری مورد استقبال قرار میگیرد چرا که با روکش براق و ضد میکروب باعث حفظ امنیت و بهداشت می گردد ، همچنین تولید کشور آلمان است دارای گواهینامه های استاندارد معتبر می باشد .

داستان های زیادی وجود دارد تا یک محصول فرایند تجاری سازی اش پیش برود و به مرحله ظهور برسد . مهمترین نکته این است که بدانیم در صنعت پزشکی بسیار خلاقیت ها و اجناس جدید تولید می شود اما کمتر پیش می آید که یک محصول در تیراژ بالا مورد توجه و حمایت مردم قرار گیرد ، در واقع هر محصولی که در این صنعت پر محصول به مغازه ها وارد می شود قطعا مراحل زیادی را طی کرده تا رضایت مشتری را به دست آورده است که یکی از آنها انواع دستگیره های فلزی برای کمک می باشد .

 

خرید اینترنتی لذتی دارد که همه ما آن را تجربه کردیم و همچنان در حال استفاده از این احساس خوب هستیم . فرض کنید در خانه نشستید و با یک تلفن به ما سفارش دستگیره می دهید و تاکید می کنید که ما نصاب هم لازم داریم تا برایمان روی دیوار نصب نماید . تیم پشتیبانی ما به صورت تلفنی و در کمترین زمان ممکن مشاوره رایگان به شما داده و محصولات خواسته شده شما را برایتان در هر جای ایران ارسال می نماید .

 

ویژگی میله دیواری تاشو برای حرکت با احتیاط برند Argo

  • استفاده از آلمینیوم در بدنه اصلی
  • مخصوص سرویس بهداشتی
  • دارای روکش آنت باکتریالیک
  • قابلیت لولادار
  • جمع شونده یا تا شدنی
  • به همراه یک پایه برای افزایش مقاومت
  • مدلی بسیار لوکس
  • این محصول تا دویست کیلو را تحمل می نماید
 

خرید این میله دیواری کمکی شامل کاربرد های فراوانی است که مهمترین آن حفظ تعادل سالمند و حرکت بدون نیاز به شخص دوم است . در راهرو های منزل و حتی مراکز درمانی می تواند مدل سفید استاتیک که ارزان تر از مدل استیل است به دیوار الصاق شود و در توالت و حمام که میله ها در معرض خیسی و آب هستند ، از مدل های استیل بهره مند شویم که در قبال آن در رطوبت آن مناطق آسیب پذیر نیستند .

شماره تماس پشتیبانی ما در بالای صفحه به رنگ نارنجی نوشته شده که می توانید با برقراری ارتباط کاملا آگاهانه آدرس خود را ارسال کنید و پس از صحبت با کارشناس از ارسال کالای خود ظرف دو ساعت کاری در تهران و همچنین 12 ساعت در سایر شهر ها مطمئن شوید . لازم به ذکر است که پس از سفارش محصول دستگیره کمکی می توانید سایر محصولات و تجهیزات پزشکی مانند دستگاه بخور سرد و یا انواع ترازو دیجیتال را قیمت گیری کنید و به سفارشتان اضافه کنید .