مراقبت ویژه از سالمندان عزیز در منزل راحت و تخصصی

نگهداری سالمندان منزل روزانه پاره وقت مراقبت

راهنما 09339100544

 

تخصص تیم های مقرون بصرفه اجرایی ما در سراسر ایران پهناور در زمینه مراقبت از سالمندان بسیار گسترده و پر انشعاب می باشد . انواع فعالیت های مراقبتی ، نگهداری ، پرستاری و پزشکی بیمار در منزل و حتی مشاوره به صورت ماهیانه یا فصلی از جمله فعالیت های گروه های مراقبت ویژه می باشد . چکاپ کامل هر از چند ماهی برای سنین سالمندی بسیار واجب و ضروریست .

 

نگهداری و مراقبت سالمند در منزل به سه دسته کلی تقسیم می شود :

 • مراقبت و نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی
 • نگهداری و مراقبت سالمند به صورت ساعتی و موردی
 • بررسی و چکاپ تخصصی توسط پزشک متخصص به صورتی موردی یا دوره ای

در هر یک از شاخه های بالا فعالیت های متفاوتی صورت می گیرید ، به دلیل تفاوت پرسنل در هر شاخه از انواع نگهداری و مراقبت سالمندان ما از لحاظ علم و تحصیل و همچنین تجربه و روحیه افراد بررسی های جدی و مفصلی را بر روی تک تک افراد تیم داریم و نسبت به مشخصات مختلف و پارامتر های گوناگون آن ها را ارزیابی می کنیم ، فعالیت های آموزش داده شده در شاخه های ذکر شده ، شامل موارد ذیل می باشند :

 • شبانه روزی

  • تهیه مواد مصرفی مورد نیاز منزل
  • تهیه غذا و انواع دارو ها در زمان مقرر
  • کمک به شستشو و سرویس بهداشتی سالمند
  • نظافت منزل و محیط خانه سالمند
  • اعلام انواع ارزیابی به پزشک سالمند
  • گپ و گفتگوی شاداب و روحیه بخش با سالمند
  • سنجش فشار خون سالمند به صورت منظم
  • تست قند خون سالمند به صورت منظم
 • ساعتی و موردی

  • تعویض سوند سالمند
  • کاردرمانی تخصصی
  • تعویض سرم
  • تعویض انواع پانسمان
  • رسیدگی به زخم بستر
  • تزریق انواع آمپول های تجویز شده توسط پزشک سالمند
  • خونگیری برای انواع آزمایشات
 

در صورتی که از خدمات تیم تخصصی مراقبت ویژه ما استفاده کنید ، می توانید در خواست پزشک متخصص در زمینه بیماری یا توانبخشی بیشتر سالمندتان را به صورت تلفنی بدهید و ما در اسرع وقت از بهترین پزشکان ماهر منطقه شما درخواست می کنیم تا با حضور در منزل شما به بررسی شرایط و اوضاع شما بپردازیند ، پزشکان متخصص در حوزه های ذیل به صورت حضوری در منزل سالمند ارائه خدمات می دهند :

 • پزشک متخصص اورولوژی
 • دندان پزشک متخصص جراحی
 • پزشک قلب و عروق
 • متخصص مغز و اعصاب
 • پزشک اورتوپد
 • متخصص بینایی و چشم
 • پزشک عمومی
 • متخصص پوست و زیبایی

امیدورایم با این خدمات بتوانیم باری از دوش خانواده و عزیزان سالمندان برداریم و در ارائه خدمات مانند تور مسافرتی کمک در یافتن دوست جدید روز به روز توسعه ویژگی های مثبت شما با درخواست به صورت تلفنی در هر نقطه از ایران می توانید از خدمات تیم های حرفه ای مراقبت و نگهداری ویژه از سالمندتان در منزل بهره مند شوید و حتی در صورت تمایل از دورهمی های سالمندان تحت مراقبت ما مطلع شوید و در جلسات شاد و مفرح هم سن و سالانتان شرکت کنید ، به امید روزگاری بدون افسردگی و کاستی ها  .

نیت خیر در هر کاری عاقبت آن کار را خیر می کند . نیتمان خیر است !پرستار آقا مرد در منزل نگهداری خرید تهران

پرستار آقا برای نگهداری سالمندان و حتی بیماران در منزل .. نسبت به نیاز شما فرد مورد نظر با ضمانت اعزام میگردد .. ممکن است فردی با جثه قوی نیاز باشد و یا پرستاری که انگلیسی بداند و .. ..    پرستار آقا برای نگهداری و مراقبت سالمندان عزیز و حتی بیماران در منزل یکی از نایاب ترین نوع افراد ...ادامه مطلب

می باشد . بسیاری از خانواده ها به دلیل محدودیت ها و شرایط نیازمند پرستار مرد هستند و یا در صورت وجود یک پرستار خانم اما حضور پرستار مرد نیز برای سایر کارهایی که ممکن است از دست یک خانم برنیاید ، الزامی می شود . ما در تیم پشتیبانی و پردیس سالمندان این سایت ، مجموعه های بسیاری را فراهم آوردیم تا در اقسا نقاط ایران پهناورمان خدمتگذار شما باشند . در صورت نیاز به مراقب یا  پرستار مرد برای سالمند یا حتی بیمار ، می توانید با شماره مندرج در این صفحه تماس بگیرید . نحوه فعالیت ها و توانایی هایمان را در این مطلب باز نشر می کنم .   انواع فعالیت های پرستار آقا در منزل مراقبت شبانه روزی از فرد مورد علاقه شما هم صحبتی و گپ دوستانه در جهت ایجاد روحیه و انگیزه سالمند کمک در شستشو و سرویس بهداشتی سالمند گرفتن فشار خون سنجش قند خون یادآوری و فراهم کردن دارو ها در زمان مقرر ارتباط مداوم با پزشک متخصص گردش کردن به همراه سالمند در محله و پارک ها تمیز کردن خانه خرید وسایل و مایحتاج خانه ماساژ تخصصی سالمند   هر یک از پرستار های خانم یا آقا توانایی های منحصر به فردی در خود دارند که دیگری ممکن است نداشته باشد . ما بر روی توانایی تیم های زیر مجموعه خود بسیار کار کرده ایم و نسبت به تجربه ، مجوز ، ضمانت و مسائل امنیتی به شما اطمینان کامل می دهیم و قطعا زیر نظر وزارت بهداشت و همچنین سازمان بهزیستی فعالیت هایمان کنترل می شود . یک پرستار آقا به دلیل توان فیزیکی بالا می تواند برای افراد سنگین وزن پرستاری ویژه و مراقبت ویژه ای داشته باشد . همچنین یک پرستار خانم می تواند در پخت و پز غذاهای توصیه شده توسط پزشک بسیار حرفه ای عمل نماید و حتی بسیاری از مردم به دلیل داشتن خط قرمز های مذهبی و اعتقاداتشان بسیار از وظایف را به پرستار هم جنس سالمند محول می نمایند . امیدواریم در این مجموعه یاری رسان سالمندان عزیز کشورمان باشیم و قوت قلبی استوار در این راه به آن ها دهیم . تا این لحظه مدیون لطف و انرژی خود شما هستیم چرا که نظرات و پیام های شما و تماس های شما انرژی بخش ما بوده و باعث شده تا تک تک افراد این مجموعه در هر وظیفه ای که خدمتگذاری می کنند با انرژی بیشتری و عشق واقعی به کارشان ادامه دهند . با ما در ارتباط باشید . نظراتتان گرما دهنده راه ماست !

نگهداری مراقبت سالمندان در منزل تهران

نگهداری و مراقبت سالمندان گرامی در منزل .. عزیزانی که بدلیل مشغله فرصت مراقبت از بزرگان فامیل را ندارند میتوانند این وظیفه را به ما و تیم مهربان و با تجربه بسپارند .. دقت در استفاده داروها خرید روزانه منزل و البته هم صحبتی با پرستارانی که قاعده دوستی را میدانند .. .. ..   بیماران و سالمندارنی که به ...ادامه مطلب

مختلفی در منزل مراقبت می شوند ، نیاز به رسیدگی مداوم دارند . سالمندان اکثرا به دلیل پرورش عاشقانه فرزندانشان همین عشق را از طرف آنها دریافت می کنند . خانواده هایی هستند که با وجود مشغله های بسیار زیاد اما عاشقانه به پدران و مادران و حتی پدربرزگ ها و مادربزرگ ها کمک می کنند و علاوه بر اینکه برایشان پرستار استخدام کردند خودشان نیز نوبت به نوبت آنها را تنها نمی گذراند . نسبت به نوع بیماری و میزان سلامتی سالمند خدمات و تجهیزاتی توسط متخصصین این حوزه ارائه می گردد که می تواند زندگی را هم برای شخص بیمار و سالمند راحت تر کند و هم برای عزیزانشان که کمک کننده آنها هستند . در این مطلب می خواهیم توضیح اجمالی نسبت به این شاخه از خدمات و محصولات بدهیم . شما میتوانید از تیم ها و گروه های مراقبت سالمندان در منزل و همچنین گروه های همیاری آنها کمک گرفته و به جای اینکه تمامی کارها را خود به تنهایی انجام دهید ، این بار را بر دوش گروه های تخصصی این رشته بگذارید و انرژی خود را برای محبت کردن به بیمار و سالمند خود صرف کنید . همچنین تجهیزاتی هستند که این مراقبت را برای شما در منزلتان آسان تر و دلچسب تر می نماید ، از روزانه منزل گرفته تا اموری که شما تاکید نمایید براحتی اجرا میگردند .   مراقبت در منزل تو سط تیم مهربان و مقرون بصرفه از بیمار و سالمندان نیاز به حوصله دارد و ما میتوانیم این فرایند را سهل تر و حرفه ای تر نماییم . در این حوزه علم مهندسی پزشکی نیز وارد شده و شرایط خوبی را توسط محصولات برایمان مهیا ساخته است . برای مثال تشک های مواج در این زمینه بسیار به بیمارانی که نمی توانند حرکت کنند ، بسیار فوق العاده است . زیرا در جهت جلوگیری از ایجاد زخم بستر بدون نیاز به حرکت بیمار عمل می کند .   محصولات و تجهیزات مراقبت بیمار و سالمند در منزل تشک مواج یا ضد زخم بستر پوشینه های بی اختیاری تخت بیمار لوازم مصرفی هر کدام از شاخه های ذکر شده محصولات بسیار متنوع و گوناگون حتی در زمینه برند آنها وجود دارد که ما با تلاش تیم متخصص توانستیم معتبر ترین برند ها هم از لحاظ کیفیت و هم گارانتی را گردهم آوریم و شما میتوانید با خیال راحت از کارشناسان وب سایت آی طب کمک بگیرید و انتخاب صحیحی نسبت به بودجه خود و نوع کالا انجام دهید که به صورت تلفنی و حضوری امکان پذیر است .   ما این امکان را در تهران به وجود آوردیم تا برای مشتریانی که ارسال محصول را بسیار سریع نیاز دارند و احتمالا به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند ، محصولات را ظرف مدت دو الی سه ساعت در محل تحویل می دهیم . حتی اگر حجم و وزن بالایی مانند تخت بیمار داشته باشند . همچنین در شهرستان ها امکان ارسال بسیار سریع در حدود ۱۲ ساعت نیز میسر شده است که به صورت عادی ۴۸ ساعته بوده است . مشاوران سات آی طب منتظر تماس شما و شنیدن صدای گرم شما هستند ..

پرستار خانم زن اعزام مراقبت در منزل تهران

پرستار خانم با تجربه و مطمئن برای سالمندان گرامی شما .. اعزام پرستار جهت مراقبت بصورت تمام وقت و یا پاره وقت در تهران و شهرستانها .. ..   ما در اقسا نقاط تهران و اکثر شهر های ایران تیم ها و گروه های حرفه ای جهت پشتیبانی از بیمار و یا سالمندان داریم که در صورت نیاز شما هم ...ادامه مطلب

صورت شبانه روزی و هم به صورت روزانه یا ساعتی می توانند خدمات خاصی را ارائه نمایند . در این میان مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل به صورت ویژه نیازمند افرادیست که از لحاظ خانم یا آقا بودن ، سالمند احساس راحتی کند .   برای مادران سرزمینمان که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند پرستار خانم بسیار کارامد خواهد بود و بسیاری از خانواده ها به دنبال یک پرستار خانم برای مراقبت و نگهداری از سالمندشان هستند که بسیار در این دوران سخت پیدا می شود . ما این افتخار را داریم تا با تماس تلفنی شما بتوانیم تیم مراقبت های ویژه و همچنین خانم پرستار را برایتان اعزام نماییم . این تیم در حوزه های مختلف سالمند را تحت ارزیابی قرار می دهد و پس از آن یک پرستار خانم یا آقا که مورد نیاز شما باشد با وسایل کامل مراقبت در محل حاضر می شود . هر روز یا هر هفته نسبت به نیاز و شرایط سالمند مواردی مثل میزان قند خون و همچنین میزان فشار خون را به پزشک تیم یا پزشک سالمند اعلام می کند .   در صورت نیاز به دادن ورزش و نرمش به سالمند ، تعویض سوند ، شستشو و حمام ، تعویض انواع پانسمان و همچنین پخت و پز مواد غذایی و ختی خرید خانه و یاداوری دارو ها تمامی این فرایند را به صورت کامل بر عهده می گیریم و شخص مراقب به تمامی این فعالیت ها می رسد . البته طبق قوانین مراقب نباید از منزل خارج شود که برای خرید خانه از تلفن های سوپر مارکت های محل برای ارسال محصولات استفاده می شود . بسیاری از سالمندان عزیز به دلیل مشغله های فرزندانشان در خانه تنها می شوند که این امر موجب اهمیت حضور یک مراقب شبانه روزی برای سالمندان می شود . حتی تمیز ماندن خانه از گردگیری تا نظافت فرش ها و غیره نیازمند فردی است که در کنار کارگر نظافتی باشد و قسمت به قسمت بررسی نماید که این اتفاق با حضور پرستار امکان پذیر می شود .   برای سالمندان عزیز در صورتی که مراقبت ویژه از تیم ما نیازمند هستند می توانید تماس تلفنی گرفته و درخواست اعزام نیرو یا هر گونه سوال در این زمینه باشد بپرسید . حتی تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما به سرعت فراهم گشته و در محل شما در سراسر ایران پهناورمان تحویل خواهد شد . برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت های فوق العاده به صرفه ما می توانید تماس برقرار نمائید . مراقبت از سالمند شما وظیفه ماست !