مخزن آب و تانکر دستگاه بخور، نکات فنی تعویض و تعمیرات خانگی

مخزن آب تانکرآب تانکر آب بخور تعمیرات

راهنما 09339100544

 

برای تماس با شرکت های گارانتی و خدمات پس از فروش ، خرید و استعلام قطعات دستگاه های بخور ، پس از اطلاع از مارک دستگاه بخور خود می توانید به سادگی به سایت ما مراجعه کنید و با شماره ای که در بالای همین صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید . قیمت مخزن آب دستگاه بخور ایرانی از خارجی بسیار ارزان تر است . حدود 20 هزار تومان قیمت تانکرآب بخور ایرانی مدل اوپتیما می باشد و همچنین در صورتی که مدل های خارجی داشته باشید از انواع الپکس ، امسیگ ، بیورر ، زیکلاس و غیره که در حدود 180 هزار به بالا نسبت به مدل آن می شود . تعمیر ترک و یا شکستگی مخزن آب نیز امکان پذیر است که با تماس تلفنی کارشناسان ما راهنماییتان می نمایند .

دستگاههای بخور دارای قطعات مختلفی هستند که در این مطلب به صورت مختصر و مفید به شرح انواع مخزن و تانکرآب می پردازیم . در صورتی که نیاز به تعویض و تعمیر و نکات فنی تانکرآب بخور خود دارید کافیست با شماره تماس راهنمای سایت که به رنگ نارنجی نوشته شده است تماس گرفته و مدل دستگاه خود را به کارشناسان آی طب بگویید .

 

انواع خدمات پس از فروش برند های مخرن آب دستگاه های بخور خانگی

  • برند اوپتیما OPTIMA
  • مارک امسیگ emsig
  • انواع مدل گرم و سرد
  • همه دستگاه های بیورر Beurer
  • مارک زیکلاس zycklusmed
  • مدل های بخور آلپس alp x
  • و سایر مدل های موجود در بازار
 

در صورتی که کارت گارانتی دستگاه های بخور خود را دارید و تاریخ آن همچنان باقیست می توانید با تماس تلفنی از امکانات و خدمات شامل گارانتی مطلع شوید و تانکر آب یا سایر قطعات خراب را تعویض نمایید . اما اگر کارت آن را در اختیار ندارید و یا تاریخ گارانتی به اتمام رسیده بهتر است برای بهره نندی از خدمات پس از فروش با ما تماس گرفته و مشکل دستگاه را بفرمایید تا قطعه مورد نظرتان را برایتان ارسال کنیم .

همچنین امکان تعمیرات تخصصی دستگاه بخور نیز میسر است که کارشناسان آی طب هم به صورت حضوری و هم در دفتر ما اقدام به تعمیر می نمایند . در ادامه مطلب با مطالب تخصصی تری نسبت به تانکر آب بخور و نکات فنی آن برایتان گردآوری کردیم تا در صورت امکان مشکل را خودتان تشخیص و حل نمایید . البته تانکر های آب سیستم بخور با جنس پلاستیک ساخته شده اند و این مهم باعث قیمت مقرون به صرفه آن می شود .

 

رفع شکستگی تانکر آب و تانکر آب دستگاه و سیستم بخور

 در صورتی که بر اثر افتادن مخزن آب و یا ضربه محکم به آن منجر به شکستگی شود و تاریخ گارانتی شما تمام شده باشد دو را بیشتر نیست .

  1. تعمیر دستگاه توسط چسب ویژه و آب بندی
  2. خرید مجدد تانکر یا همان مخزن آب دستگاه

در صورتی که دستگاه توسط چسب ویژه و آب بندی مجدد قابل استفاده شود ممکن است پس از مدتی باز به پس دادن آب بیوفتد و نیاز به تعمیر داشته باشد . برای  شکستگی های خیلی ریز که دیده نمیشود و باعث پس دادن آب می شود نیز مجبوریم تانکر آب را به صورت کامل تعویض کنیم . حتی اگر کیت الکترونیکی دستگاه دچار اشکال شده باشد نیز قابل تعمیر است .

 

قیمت تعمیرات بخور سرد و گرم

قطعا مقرون به صرفه بودن این نوع دستگاهها باعث شده تا تعمیرات آن با شک و تردید انجام شود . کارشناسان ما در صورتی که هزینه تعمیر دستگاه شما بالا برود پیشنهادات خاص و به صرفه ای را برایتان در نظر میگیرند . البته بعضی مشتریان هستند که به دلیل ارزنده بودن دستگاهشان هزینه تعمیر آن را میپذیرند اما سایر مشتریان با خرید دستگاه جدید هم از یک الی سه سال گارانتی نسبت به مدل خریداری شده استفاده می کنند و هم از خدمات پس از فروش 10ساله آن بهره مند می شوند .

لازم به توضیح است که مبلغ مخرن یا همان تانکر آب اگر مدل ایرانی باشد حدود 20 هزار تومان است و اگر خارجی باشد از 80 هزار شروع شده و نسبت به مدل بخور شما بالاتر هم می رود . یکی از قابلیت های حمایت از دستگاه های بخور با کیفیت ایرانی همین قیمت مقرون به صرفه قطعات آن است که در هر صورت بسیار کابردی تر و ماندگار تر برایمان خواهد بود .

 

شما کافیست با تماس به شماره تلفن راهنمای سایت هر نوع مشاوره در زمینه تجهیزات و لوازم پزشکی مانند تشک برقی ، لنز چشم ، شیرینی دیابتی و از این قبیل را به صورت رایگان دریافت کنید و به صورت حضوری یا غیر حضوری محصولات مورد نظرتان را ببینید و انتخاب کنید چرا که پست ویژه آی طب در سراسر ایران انواع گوناگون محصولات را برایتان ارسال می کند و هر کدام را که مورد پسندتان بود به شما تحویل داده و مبلغ آن را دریافت می کند . سایر مدل های پسندیده نشده را نیز برای ما پس می آورد .

مخزن آب یا همان تانکر آب دستگاه بخور یکی از قطعات است که به استفاده طولانی منجر می شود .