محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح نیم لیتری پمپی

محلول ضدعفونی کننده لیتری دست سطوح

کد محصول x2731

تومان 40.000

راهنما 09339100544

قیمت 40.000

بهترین محلول ضدعفونی کننده آن مدل هایی هستند که در آن الکل طبی استفاده شده است و به آن پایه الکلی گفته میشود که این نام را اصطلاح تخصصی پزشکان می باشد . لذا دقت کنید که حتی اگر ماده ای به نام منیزیم اویل در آن باشد خوب است اما مهمتر از آن الکل است . این محلول مناسب ضدعفونی نمودن دست ها ، صورت و سطوح است .

بسیاری از بیمارستان ها با استفاده این محلول مطمئن میشوند که در حال ضدعفونی نمودن خودشان هستند چرا که به این نوع محلول زوداثر میگویند و در سی ثانیه منجر به از بین رفتن تمامی میکروب ها و ویروس ها و باکتری ها و حتی قارچ ها میگردد . این محصول با نام معروف است که بسیاری از مراکز درمانی و حتی برای مصرف منازل مورد استفاده قرار میگیرد .

 

ویژگی های محلول ضدعفونی کننده

  • مناسب برای منازل ، بیمارستان ها ، مراکز درمانی و غیره
  • شامل 500 میل محلول ( نیم لیتر )
  • حاوی گیلیسیرین برای نرم کنندگی پوست و مانع خشکی که موجب جذب میکروب نگردد
  • دارای بوی مطبوع و خوشایند
  • پایه الکلی
  • و نیز انواع محلول ضد عفونی کننده غیر الکلی - کلر اکسیژن نقره
 

در ضمن جدا از مواد و محلول ضد عفونی کننده ، این محلول دارای مواد نرم کننده پوست نیز می باشد . شما اگر محلول هایی که فقط الکل دارند یا مواد محلول ضد عفونی به تنهایی دارند را مداوم استفاده کنید ، پوست دست و صورتتان خشک میشود و خود این موجب جذب باکتری نیز می گردد ، اما با بکار گیری مواد نرم کننده این معضل را حل نموده است .

اثر ضد میکروبی مداوم آن که به آن فلورنرمال شده پوست میگویند ، این محلول حاوی ترکیبات نرمال پروپانل ، ایزو پروپانل ، اتانول ، گیلیسیرین ، بنزال کانیوم کلراید و سایر افزودنی های مجاز که مناسب میکروب زدایی میگردد . این محلول بوی بسیار ملایم و مطلوبی دارد که موجب رضایت مشتری و مصرف کننده می گردد . شما میتوانید با سفارش کارتنی این محصوص از تخفیفات ویژه برخوردار شوید .

لطفا در جهت سفارش محصولات ضدعفونی کننده و سایر تجهیزات پزشکی مانند تب سنج دیجیتالی غیر تماسی یا همان ترمومتر ، همچنین تخت بیمارستانی و غیره با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و راهنمایی لازم برای پرداخت را بخواهید . ما در تهران کمتر از سه ساعت کاری و در شهرستان حدود 24 ساعت محصولات را به دستتان خواهیم رساند .

   

براي اكنون مطلبي يافت نشد