محافظ بینی ورزشی نرم شفاف کشی اوتک مدل سان پرفکت

محافط بيني ورزشي كش محكم پد نرم شفاف

کد محصول x1626

تومان 95000

راهنما 09339100544

قیمت 95000

این محصول دارای کش های محکم و پد نرم پلاستیکی شفاف است که باعث پوشاندن پیشانی ، بینی ، گونه ها و کناره های چشم ها می گردد و با داشتن حفره هایی در قسمت چشم باعث محافظت از نیمی از چهره می گردد . برای تمیز کردن محافظ بینی می توانید با دستمال نرم و مرطوب به سادگی آن را تمیز کنید ، علاوه بر اینکه در جلوی چشمان سطحی نیست که بخواهد دید را مختل یا کم سازد .

 

محافظت از بینی یکی از لزومات در عرصه ورزشی به شمار می آید و همچنین برای افرادی که عمل جراحی بینی انجام می دهند مناسب است . این عضو حساس بدن پس از ضربه های شدید به سادگی منجر به شکستن می گردد و کسانی که عمل جراحی بینی داشته اند بسیار بیشتر در معرض آسیب دیدگی این ناحیه می باشند . در همین راستا به معرفی یکی دیگر از محصولات محافظت کننده دماغ می پردازیم .

برای ورزشکاران مخصوصا در زمینه رزمی بسیار سخت است که به دلیل آسیب دیدگی بینی نتوانند تا ماه ها در میدان نبرد ظاهر شوند . مخصوصا اگر این آسیب دیدگی در زمان تمرینات اتفاق بیافتد و به فرد به مسابقه اصلی نتواند برسد بسیار زجر آور خواهد بود . از این رو تیم پشتیبانی وب سایت آی طب بر آن شد و تمامی مدل های این محصول را در انبار خود موجود ساخته تا شما عزیزان با یک تماس بتوانید آن را خرید نمایید .

 

خصوصیات محافظ سطح بینی ورزشی مدل اوتک سان پرفکت

  • مناسب برای بینی های آسیب دیده یا عمل شده
  • قابلیت استفاده برای زمان های احتمال آسیب به بینی
  • وسیله ای طبی و ورزشی
  • دارای میدان دید بالا
  • بسیار پر مقاومت در برابر ضربات شدید
  • به همراه پد های نرم و با زخامت نازک
 

این مدل از محافظ برند اوتک otec طرح سان پرفکت برای سایر ورزشکاران مانند فوتبال و بسکتبال نیز کاربرد دارد . در بسیاری از مواقع دیده شده که با ضربات محکم توسط توپ آسیب دیدگیهای جدی به بینی وارد شده است که می توانید حداقل برای تمرینات از این محافظ بینی استفاده کنید و در صورتی که در مسابقات اصلی داور منع نمی نمود ، از آن همچنان بهره مند شوید .

این محصول به طریق کش به پشت سر متصل می شود و به صورتی که نه زیاد محکم و نه به صورت آزاد ثابت می گردد . همچنین برای تمیز نمودن آن از پارچه های نرم و مرطوب یا از اسپری های مخصوص پاک سازی شیشه عینک استفاده کنید تا کاملا تمیز شود . این وسیله تا قسمتی از پیشانی و کناره صورت را نیز محافظت می نماید و با حفره قسمت چشم باعث دید بالایی می گردد .

 

برای ارسال محصول کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست نمایید تا برایتان در سراسر ایران پهناورمان ارسال کنیم . در این هوای پاکیزه حیف است که بیرون بیاییم و آن را آلوده کنیم ، پس زمان خود را صرف خانواده کرده و انرژیمان را هدر ندهیم . از طریفی تیم دلیوری و ارسال ما در سراسر ایران افراد بسیاری را به استخدام دارد که با هزینه بسیار ارزان محصولات را به دستتان می رساند و باب خیری در جهت ایجاد شغل می شود . در تهران ظرف دو ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت محصول به دستتان می رسد . در صورت درخواست پرداخت در محل با کمی تاخیر محصولات به دستتان خواهد رسید .