محافظ طبی بینی مدل ورزشی اسپورت اوتک انتقال نرم ضربه روی گونه ها

محافظ بینی طبی ورشی عمل جراحی ضربه گیر

کد محصول x470

تومان 90000

راهنما 09339100544

قیمت 90000

محافظ طبی بینی اسپورت ورزشی مدل اوتک ساخت شرکت مولیر در آمریکا علاوه بر جلوگیری از ضربات شدید وارده و فشارهای احتمالی به صورت خیلی نرم و راحت بروی گونه ها می نشیند . بندهایی که برای آن تعبیه شده کشی است و به سادگی آن را با صورت شما همگام می سازد و در حرکت و انجام کارهای روزانه یا ورزشیتان باعث لغزش یا تکان خوردن نمی کند . این پد قابل شسشتو نیز است .

جراحی بینی دلایل مختلفی دارد ، بعضی از اشخاص صرفه جهت زیبایی عمل بینی انجام می دهند . بعضی دیگر به دلیل انحراف بینی عمل بینی را می پذیرند زیرا در تنفس آن ها مخصوصا در خواب اختلال ایجاد می شود . بعضی ورزشکاران حرفه ای برای اصلاح سیستم مجرای تنفسی بینی خود عمل جراحی بینی را انجام می دهند .

شرایط استفاده از محافظ طبی بینی عمل شده

یکی از معضلات افرادی که عمل جراحی بینی انجام میدهند این است که ممکن است پس از عمل آسیب های جدی به آن وارد شود و به دلیل حساسیت بیشتر بینی بعد از عمل احتمال شکستگی و نیاز به عمل مجدد بالا می رود . به همین دلیل یکی از نگرانی های خانم ها و آقایانی که بینی خود را عمل می کنند حفاظت از آن می باشد . این محصول برای موارد بسیاری قابل استفاده است که در زیر برخی از آن را نام می برم :

  • کارهای روزمره در خیابان و سطح شهر
  • کاربرد ویژه در شلوغی مانند مترو و اتوبوس
  • انواع فعالیت های ورزشی که احتمال آسیب به بینی توسط توپ را بازیکنان است
  • در هنگام رانندگی و محیط های عمومی و ادارات
  • هنگام خواب
  • در مهمانی ها
  • و بسیاری از فضاهای مورد نیاز دیگر

این محصول از پلاستیک شفاف و با مقاومت بالا و محکم ساخته شده که در هنگام محافظت از بینی زاویه دید شما را محدود نمی سازد . این محصول رایج در بازار است و به دلیل کیفیت مناسب مورد توصیه پزشکان قرار گرفته است . تولید این محصول در شرکت مولیر آمریکایی صورت میگیرد و توسط برترین کیلینیک ها و آزمایشگاه های جهان مورد بررسی قرار گرفته و بهترین رتبه های کیفی را دریافت کرده است ، ضمنا تولیداتی و تجهیزات پزشکی مانند تشک گرمازا ، ابزار تشخیص قند خون ، جرم گیر با متد ذرات آب برای دندانها نیز از محصولات خوب میباشد .

شما برای خرید این محصول و یا سایر پد های دیگر و همچنین مشاوره در باره انواع تجهیزات پزشکی و ورزشی میتوانید با شماره تلفن مندرج در سایت تماس گرفته و محصول خود را سفارش دهید . سپس ما آن ها را در کمترین زمان ممکن حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران و همچنین ۱۲ الی ۴۸ ساعت در شهرستان شما تحویل می دهیم .