مایع ضد عفونی کننده دست کیفیت مطمئن آنتی ویروس باکتریال

مایع ضد عفونی کننده دست آنتی ویروس

کد محصول x2697

تومان 50.000

راهنما 09339100544

قیمت 50.000

مایع ضد عفونی کننده دست مناسب برای از بین بردن تمامی باکتری ها و ویروسهای مضر برای انسان ، سادگی مصرف و در دست رس بودن آسان . شستشوی دست با آب و صابون معمولی در اکثر موارد ویروس ها و میکروبها را از صحنه خارج میکند اما بکار گرفتن مواد ویژه و تخصصی آنتی ویروس و آنتی باکتریال میتواند اطمینان به های جین یعنی پاکی را افزایش دهد و نیز دامنه تاثیر بر روی انواع جانداران ریز میکروسکوپی را افزایش دهد .

در این میان روشهای گوناگونی برای مبارزه با ویروسها در هنگام مبادرت به تماس و احتمال ورود به سیستم بدن انسان بکار گرفته میشود ، در این میان ساده ترین و در عین حال موثر روش میتوان از مصرف موضعی الکل بر روی مناطق مشکوک نام برد . الکل از گذشته های دور بخاطر خاصیت ضد میکروب و ضد ویروس کاربرد داشته است .

  • محلول ضد عفونی کننده دست و سطوح دیگر
  • مناسب بیمارستانی ، خانگی
  • تولید ایرانی ، آلمانی ، فرانسه
  • بصورت مایع ، ژل و اسپری
  • 80ml 250ml یک لیتری

برخی دیگر از تولیدات آنتی ویروس و آنتی باکتریال از ترکیبات نانو نقره بهره میبرند که حتی بر روی زخم های باز نیز قابل استفاده میباشد . ضد عفونی کننده دست میتواند بصورت ژل و یا مایع لزج و نیز کرم باشد . برای اطلاع از انواع مایع ضد عفونی کننده دست با همکاران ما بر روی سایت تماس بگیرید و قیمت را در اندازه های و بسته بندی مناسب جویا شوید .