ماسک یکبار مصرف ایزی ماسک بسیار سبک و راحت

ماسک یکبار مصرف ایزی ماسک

کد محصول x2747

تومان 1.000

راهنما 09339100544

قیمت 1.000

یکی از نیاز های بشر برای مقابله با میکروب ها و ذرات ریز آلوده مانند ویروس ها که در زمره موجودات زنده بشمار می آید ، ماسک است . اگر مشکل انسان دود یا گازهای سمی باشد نیاز به ماسک های نسبتا گران قیمت مانند مدل ماسک فیلتر دار دارد ، اما درصورتی که برای مقابله با میکروب و ویروس ها لزوم استفاده از ماسک است بهتر است از مدل ماسک های ماسک یکبار مصرف ارزان یا ایزیماسک استفاده نماید .

بسیاری از ماسک ها به دلیل داشتن فیلتر برای ویروس کارایی ندارند چرا که هم گران قیمت هستند و نمیشود به محض مرطوب شدن آن ها را دور ریخت و همچنین تک لایه و سنگین هستند و موجب میشود که کاربر مدام به آن دست بزند و ویروس های جمع شده روی لایه بیرونی ماسک را انتشار دهد .

 

این قسمت در تاریخ 25 فروردین 1399 بروزرسانی شده است

 • در جلسه عمومی روز دوشنبه 1399/01/25 سازمان بهداشت جهانی ذکر شده است که به دلیل کمیاب و گران بودن ماسک های طبی و ماسک فیلتردار ، مردم اجازه دهند که این نوع ماسک ها در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار بگیرد .
 • مورد تاکیدقرار گرفت که ماسک های خانگی برای عموم جامعه کاربرد دارد و حتی اگر از شال یا روسری یا هر نوع پارچه نخی مانند جوراب نازک و غیره برای حضور در جامعه استفاده شود میتواند مفید قرار بگیرد .
 • همچنین از لحاظ علمی آقای تدروس اعلام کردند که ماسک ها اگر زیر بینی یا زیر چانه قرار بگیرند اصلا هیچ فایده ای نداشته و حتی خطر آفرین هستند . ماسک باید از بالای دماغه ی بینی تا زیر چانه برسد . در ادامه گفتند دست زدن به ماسک کاری بسیار خطرناک است و میتواند موجب انتشار بیشتر ویروس کرونا شود .
 • در نهایت با اعلام اینکه بسیاری از کشور ها برای حضور در جامعه ماسک را اجباری کرده اند ، باید دانست که ماسک از مبتلا شدن ما به اینصورت میتواند جلوگیری کند که شاید افرادی باشند که مبتلا به کوید 19 یا همان SARS-COV-2 باشند و خودشان مطلع نباشند و با زدن ماسک احتمال انتقال به دیگران را بسیار کاهش میدهند . ( و نه برعکس )
 • برای تماشای کلیپ این جلسه میتوانید روی واتساپ پیام داده تا برای شما ارسال شود . به شماره راهنما در بالای همین صفحه
 • این صفحه را هر هفته چند بار پیگیری نمایید و در صورت اخبار صحیح و مهم در همین قسمت بروزرسانی خواهد شد .
 

ویژگی های ماسک یکبار مصرف جدید ایزی ماسک یا همان ezmask

 •  بسیار ارزان قیمت
 • تولید کارگاه های محلی ( بدون استفاده از چرخ خیاطی که موجب آلودگی نشود )
 • چینهای پارچه توسط دستگاه منگنه ( ضدعفونی شده ) انجام شده
 • فیری سایز مناسب تمام اندازه صورت ها
 • سبک وزن که موجب میشود در حین صحبت پایین نمی آید و کاربر نیاز نیست مدام با دست خود ماسک را مکررا جابجا نماید
 • عدم انتشار ویروس ها به دلیل اینکه نیاز نیست کاربر به ماسک دست بزند
 • یکبار مصرف بودن و امکان دور انداختن ماسک
 • معمولی ( تک لایه ) و اختصاصی ( دولایه )
 • لایه دوم از دستمال کلنکس استفاده میشود .
 • امکان ارسال به تمام نقاط ایران و جهان

ماسک یک بار مصرف کمک ضد ویروس کرونا

یکی دیگر از مشکلاتی که ماسک های فیلتر دار برای جلوگیری از ویروس دارد این است که گران تمام میشود و نمیشود به عنوان یکبارمصرف از آن استفاده نمود . لذا در اپیدمی های جهانی که ویروسی مانند کرونا یا همان COVID-19 شیوع پیدا می کند موجب شده تا ابده ماسک های جدید مورد استفاده و استقبال مردم عام و حتی پزشکان برای استفاده در بیمارستان ها قرار گیرد .

این محصول به دلیل امکان ارزان بودن و همچنین سبک بودن ، به راحتی این امکان را به کاربر میدهد که پس از چند ساعت استفاده و مرطوب شدن ، با خیال راحت آن را از بند گرفته و به سطل زباله انداخته و ماسک جدید استفاده کند . چرا که بسیار ارزان و قیمت مناسب بوده است و موجب اصراف نمیشود .

 

حتی در شرایط عادی و غیر بحرانی نیز در اقسا نقاط دنیا از easy mask استفاده میکنند و موجب شده تا از مدل دو لایه که لایه داخلی آن دستمال کلنکس است استفاده گردد . easymask که با مخفف ezmask روانه بازار گشته با طراحی بسیار جالبی روبرو است چرا که موجب شده تا کاربر به هیچ در حین استفاده به آن دست نزند و ویروس را منتشر نسازد . چگونه ؟

به این صورت که به دلیل طراحی خاصی که دارد و استفاده نکردن از کش ، وزن آن بسیار سبک شده و دیگر در هنگام صحبت کردن ماسک به پایین حرکت نمکند و در نتیجه دیگر کاربر دست خود را نیاز نیست مدام به ماسک بزند و روی بینی را محکم کند تا ماسک سر جایش بایستد . بنابراین انتشار ویروس ها و میکروب ها در جامعه و حتی محیط های آزمایشگاهی به صفر رسیده است .

 

برای سفارش ez mask یا همان ایزی ماسک یکبار مصرف کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید از ده عدد تا هر چند تا که بخواهید برایتان به تهران و سایر شهرها ارسال میشود .

با آرزوی سلامتی برای شما هممیهنان عزیزبراي اكنون مطلبي يافت نشد