ماسک هوا پزشکی و درون شهری کاغذی پارچه نانو نخی

ماسک صورت فیلتر هوا پارچه کاغذی نانو

راهنما 09339100544

ماسک های کاغذی و پارچه ای که از دو جنس گوناگون می باشد ، دارای مدل های ماسک N95 ، ماسک های سه لایه کش دار ، بیمارستانی ، ساده که به سطح پوست می چسبد و همچنین مدل های کاسه ای که فضای آن وجود دارد تا بینی و لب ها با ماسک فاصله داشته باشند . سری ماسک های فیلتردار و سوپاپ دار که بسیار تخصصی در جهت حذف آلودگی هوا مخصوصا مدل های فیلتر دار به نام اکتیوکربن که برای افراد جامعه و پزشکان و یا حتی کارگران کارخانه جات صنعتی بسیار مفید می باشد .

 

هوای آلوده کلان شهر ها باعث شده است تا پزشکان برتر به تجویز انواع ماسک بپردازند . این ماسک ها که تنوع بالایی در فرشگاه های مختلف بازار و سطح شهر دارند باعث شده تا انتخاب دشواری داشته باشیم . لذا در این صفحه از سایت انواع ماسک های خانگی ، سطح شهر ، بیمارستانی و تخصصی را برای شما شرح خواهیم داد تا به صورت اجمالی و مختصر از کلیات این نوع محصول آگاه شوید .

یکی از مهمترین مسائلی که گردشگران را از ورود به تهران و کلان شهر های ایران دور می سازد و یا میزان اقامت آنان را کمتر می کند همین آلودگی هوا می باشد که بسیاری از شغل ها مانند هتل ها را با رکود مواجه ساخته است . در صورتی که گنجایش و ظرفیت لوازم نقلیه عمومی بسیار کمتر از تقاضا و نیاز این نوع شهر ها مانند تهران ، قم ، مشهد ، اصفهان وغیره می باشد .

 

انواع ماسک هوا ایرانی و خارجی برای استفاده پزشکان ، بیمارستانی و درون شهری

 • مدل های ماسک از جنس کاغذ
 • ماسک های جنس پارچه ای

یکی از بزرگترین گروه های شهرسازی ژاپن پس از دعوت به وسیله مسئولین کشورمان و ارائه مشاوره کارشناسانه برای بهبود ترافیک و در نتیجه کاهش آلودگی هوا ،  بیان داشتند که هیچ راه حلی برای شهر تهران وجود ندارد به جز تخریب 100 % آن و ساخت مجدد شهر از نو تا بتوان این ظرفیت از اتومبیل و جمعیت را بدون آلودگی هوا در خود جای دهد ، تجهیزات پیشگیری و ایمنی بلایای طبیعی ، کیف نجات و لوازم طبی را برایتان ارسال مینماییم .

یکی از نکاتی که این متخصصین در نظر گرفتند ، لوازم نقلیه عمومی به میزان ده برابر حال حاضر با پوشش 3 برابری شهر تهران که باعث می شود در کمتر از نیم ساعت هر فرد از دورترین نقطه شهر و آن سر شهر دسترسی پیدا کند و ناچارا همه مردم به دلیل هزینه بالای طرح ترافیک ، به جز رانندگان تاکسی و حمل و نقل عمومی ، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند .

لذا به دلیل اینکه این رویا احتمالا هیچگاه عملی نخواهد شد ، ما نیز مجبوریم یا شهر تهران را ترک کنیم و یا اگر به دلایل مختلف در آن زندگی می کنیم از ماسک های فیلتر کننده آلودگی هوا استفاده کنیم . البته حدود 5 الی 7 ماه در سال به صورت کلی آلودگی شدید می شود اما طبق آمار ، تعداد روزها در حال افزایش است .

 

امکانات و ویژگی های اجمالی ماسک صورت مخصوص آلودگی هوا

 • مدل های ساده که با سطح پوست در تماس هستند
 • ماسک مخصوص بیمارستان
 • مدل های فیلتر دار معمولی
 • سری های ماسک سوپاپ دار
 • ماسک اکتیوکربن
 • مدل ماسک تاشو
 • انواع ماسک کاسه ای
 • ماسک سه لایه کش دار
 • ماسک N95

ماسک های تاشو برای استفاده و همراه داشتن در سطح شهر بسیار راحت تر مورد استفاده قرار می گیرند اما مدل های کاسه ای از فضای بالایی استفاده می کنند که در صورت نداشتن کیف و یا داشتن کیف کوچک احتمال بالا ، دست و پا گیر شده و مجبور می شویم در زمان هایی آن را دور بیاندازیم . البته پزشکان تاکید دارند که روزانه اگر از صبح تا شب در خیابان یا فضای باز هستید ، از 2 ماسک نو استفاده کنید .

یکی معضلاتی که بسیاری از هموطنان با آن مواجهند و باعث می شود که از ماسک استفاده نکنند این است که در زمان استفاده از ماسک ، محوطه ای که از صورت زیر آن قرار می گیرد بسیار گرم و زجر آور می شود و همچنین در هنگام نفس کشیدن بوی بد دهان خود را احساس می کنند . که در این صورت بهتر است از مدل های ماسک پارچه ای نازک و نخی استفاده کنید .

البته پیشنهاد ما این است که مسواک درهر وعده غذایی زده شود و آب نمک قرقره کنید تا در هنگام استفاده از ماسک های پیشرفته فیلتردار ، بوی بد دهانتان اذیتتان نکند . برخی دیگر از هموطنان که عینکی هستند در هنگام نفس کشیدن زیر ماسک ، شیشه عینکشان بخار می کند که این اتفاق باعث می شود دیگر از این وسیله الزامی استفاده نکنند . راه حل این مشکل این است که این دوستان نیز از مدل های ساده نخی ( بیمارستانی ( استفاده کنند .

 

شما هر تعداد ماسک از هر نوعی که لازم داشته باشید ، چه مصرف شخصی برای سطح شهر و چه مدل های تخصصی یا بیمارستانی ، کافی است تا با شماره تلفن اینجا تماس گرفته ( در بالای صفحه نوشته شده است ) و همچنین آدرس خود را در هر کجای ایران پهناور به کارشناسان ما داده تا محصولات مورد نیازتان را ارسال نمایند .

 ماسک فیلتر دار صورت یکبار مصرف

کد-محصول x2697

تومان 1.200

ماسک پزشکی تاشو یکبار مصرف فیلتر دار سفید مدل 3M که برای بیمارستان و مریض ها یا حتی افراد سالم در جامعه مورد استفاده قرار میگیرد ، این ماسک فیلتردار و دارای فیلترکربن می باشند و میتوان آن را به سادگی استفاده نمود . .. ماسک فیلتردار به نام 3M معروف است که نسبت به سه لایه کشدار ضخامت بیشتری ...ادامه مطلب

دارد و محافظت بالاتری را از شخص انجام میدهد . این نوع ماسک هم مدل معمولی دارد و هم مدل ان 95 که تا 95 درصد ذرات را با اطمینان فیلتر مینماید . ماسک های فیلتر دار هم مدل فیک دارند و هم مدل اصلی که تشخیص آن به ظاهر غیر ممکن است . برای تشخیص اصل یا قلابی بودن ماسک فیلتر دار افراد خبره هم با تردید میتوانند نظر بدهند اما یکی از راهکار ها این است که قسمت گرد روی فیلتر را بشکافید و داخل فیلتر را ببینید ، اگر از ذغال سیاه رنگ استفاده میشود در اکثر مواقع اصلی بوده و میتوان به آن ماسک صورت اطمینان حاصل نمود . البته برخی آزمایشگاه ها هستند که میتوانند به راحتی تشخیص دهند که این ماسک چند درصد ذرات را عبور مدهد .   ویژگی های ماسک فیلتردار تاشو استفاده از مواد نانو برای بهبود عملکرد فیلتر رنگ پارچه سفید دارای ذغال سیاه رنگ ( فیلتر کربن ) تاشو و کمجا یکبارمصرف کش نرم برای دور سر امکان ارائه تک و تعداد   یکی از موارد بسیار مهم که پزشکان در زمان خرید از ما میخواهند این است که ماسکی باشد با پارچه نانو که ضد حساسیت باشد و افرادی که حساس و دارای آلرژی هستند با مشکل مواجه نشوند . برای ورود آلاینده ها ، مواد شیمیایی و برخی ذرات دیگر در کارخانه ها و مراکز مختلف نیز از این ماسک ها بسیار استفاده میشود . شما ماسک صورت را وقتی استفاده میکنید باید به دور انداخته و آن فضا به نحوی باشد که در تعامل با افراد نباشد . برخی دیده میشود کنار خیابان یا فضاهای عمومی مانند رستوران ها یا فست فود ها ماسک را می اندازند و آن ماسک صورت که مرطوب شده خودش بسیار آلوده تر از صاحبش می باشد و یا دیده میشود از یک ماسک در دو مرتبه مختلف استفاده میشود که این نیز میتواند به شخص استفاده کننده آسیب مجزا وارد کند . مخصوصا در زمان هایی که یک بیماری در جامعه اپیدمی شده و زیاد دیده میشود که واگیر دار هم هست ، باید بیشتر دقت شود . ماسک های 3M انواع مختلفی دارند که در این مطلب مدل فیلتردار پزشکی که تاشو نیز است را به شما معرفی میکنیم . معمولا این ماسک ها به صورت یکبار مصرف در محافل عمومی و بیمارستان ها توسط افراد متخصص یا حتی بیماران و افراد سالم عادی در جامعه مورد استفاده قرار میگیرد . امیدواریم که شما در مقابل ویروس های آنفولانزا ، سرماخوردگی ، کورونا ، هپاتیت ، کزاز و سایر قرار نگیرید . برای سفارش یک عدد ماسک ، تا بسته بندی 3 عددی و یا بسته های 50 یا 100 عددی و حتی کارتن های 2000 تایی یا 6000 تایی ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . به سرعت برای شما محصول مورد نظرتان ارسال میگردد حتی اگر تعداد بسیار بالاتری را سفارش داده باشید . ما در عمل ثابت کرده ایم که در این 4 سال اخیر توانسته ایم بهترین کیفیت را با قیمت مناسب به شما ارائه کنیم .