ماسک هوا پزشکی و درون شهری کاغذی پارچه نانو نخی

ماسک صورت فیلتر هوا پارچه کاغذی نانو

راهنما 09339100544

ماسک های کاغذی و پارچه ای که از دو جنس گوناگون می باشد ، دارای مدل های ماسک N95 ، ماسک های سه لایه کش دار ، بیمارستانی ، ساده که به سطح پوست می چسبد و همچنین مدل های کاسه ای که فضای آن وجود دارد تا بینی و لب ها با ماسک فاصله داشته باشند . سری ماسک های فیلتردار و سوپاپ دار که بسیار تخصصی در جهت حذف آلودگی هوا مخصوصا مدل های فیلتر دار به نام اکتیوکربن که برای افراد جامعه و پزشکان و یا حتی کارگران کارخانه جات صنعتی بسیار مفید می باشد .

 

هوای آلوده کلان شهر ها باعث شده است تا پزشکان برتر به تجویز انواع ماسک بپردازند . این ماسک ها که تنوع بالایی در فرشگاه های مختلف بازار و سطح شهر دارند باعث شده تا انتخاب دشواری داشته باشیم . لذا در این صفحه از سایت انواع ماسک های خانگی ، سطح شهر ، بیمارستانی و تخصصی را برای شما شرح خواهیم داد تا به صورت اجمالی و مختصر از کلیات این نوع محصول آگاه شوید .

یکی از مهمترین مسائلی که گردشگران را از ورود به تهران و کلان شهر های ایران دور می سازد و یا میزان اقامت آنان را کمتر می کند همین آلودگی هوا می باشد که بسیاری از شغل ها مانند هتل ها را با رکود مواجه ساخته است . در صورتی که گنجایش و ظرفیت لوازم نقلیه عمومی بسیار کمتر از تقاضا و نیاز این نوع شهر ها مانند تهران ، قم ، مشهد ، اصفهان وغیره می باشد .

 

انواع ماسک هوا ایرانی و خارجی برای استفاده پزشکان ، بیمارستانی و درون شهری

 • مدل های ماسک از جنس کاغذ
 • ماسک های جنس پارچه ای

یکی از بزرگترین گروه های شهرسازی ژاپن پس از دعوت به وسیله مسئولین کشورمان و ارائه مشاوره کارشناسانه برای بهبود ترافیک و در نتیجه کاهش آلودگی هوا ،  بیان داشتند که هیچ راه حلی برای شهر تهران وجود ندارد به جز تخریب 100 % آن و ساخت مجدد شهر از نو تا بتوان این ظرفیت از اتومبیل و جمعیت را بدون آلودگی هوا در خود جای دهد ، تجهیزات پیشگیری و ایمنی بلایای طبیعی ، کیف نجات و لوازم طبی را برایتان ارسال مینماییم .

یکی از نکاتی که این متخصصین در نظر گرفتند ، لوازم نقلیه عمومی به میزان ده برابر حال حاضر با پوشش 3 برابری شهر تهران که باعث می شود در کمتر از نیم ساعت هر فرد از دورترین نقطه شهر و آن سر شهر دسترسی پیدا کند و ناچارا همه مردم به دلیل هزینه بالای طرح ترافیک ، به جز رانندگان تاکسی و حمل و نقل عمومی ، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند .

لذا به دلیل اینکه این رویا احتمالا هیچگاه عملی نخواهد شد ، ما نیز مجبوریم یا شهر تهران را ترک کنیم و یا اگر به دلایل مختلف در آن زندگی می کنیم از ماسک های فیلتر کننده آلودگی هوا استفاده کنیم . البته حدود 5 الی 7 ماه در سال به صورت کلی آلودگی شدید می شود اما طبق آمار ، تعداد روزها در حال افزایش است .

 

امکانات و ویژگی های اجمالی ماسک صورت مخصوص آلودگی هوا

 • مدل های ساده که با سطح پوست در تماس هستند
 • ماسک مخصوص بیمارستان
 • مدل های فیلتر دار معمولی
 • سری های ماسک سوپاپ دار
 • ماسک اکتیوکربن
 • مدل ماسک تاشو
 • انواع ماسک کاسه ای
 • ماسک سه لایه کش دار
 • ماسک N95

ماسک های تاشو برای استفاده و همراه داشتن در سطح شهر بسیار راحت تر مورد استفاده قرار می گیرند اما مدل های کاسه ای از فضای بالایی استفاده می کنند که در صورت نداشتن کیف و یا داشتن کیف کوچک احتمال بالا ، دست و پا گیر شده و مجبور می شویم در زمان هایی آن را دور بیاندازیم . البته پزشکان تاکید دارند که روزانه اگر از صبح تا شب در خیابان یا فضای باز هستید ، از 2 ماسک نو استفاده کنید .

یکی معضلاتی که بسیاری از هموطنان با آن مواجهند و باعث می شود که از ماسک استفاده نکنند این است که در زمان استفاده از ماسک ، محوطه ای که از صورت زیر آن قرار می گیرد بسیار گرم و زجر آور می شود و همچنین در هنگام نفس کشیدن بوی بد دهان خود را احساس می کنند . که در این صورت بهتر است از مدل های ماسک پارچه ای نازک و نخی استفاده کنید .

البته پیشنهاد ما این است که مسواک درهر وعده غذایی زده شود و آب نمک قرقره کنید تا در هنگام استفاده از ماسک های پیشرفته فیلتردار ، بوی بد دهانتان اذیتتان نکند . برخی دیگر از هموطنان که عینکی هستند در هنگام نفس کشیدن زیر ماسک ، شیشه عینکشان بخار می کند که این اتفاق باعث می شود دیگر از این وسیله الزامی استفاده نکنند . راه حل این مشکل این است که این دوستان نیز از مدل های ساده نخی ( بیمارستانی ( استفاده کنند .

 

شما هر تعداد ماسک از هر نوعی که لازم داشته باشید ، چه مصرف شخصی برای سطح شهر و چه مدل های تخصصی یا بیمارستانی ، کافی است تا با شماره تلفن اینجا تماس گرفته ( در بالای صفحه نوشته شده است ) و همچنین آدرس خود را در هر کجای ایران پهناور به کارشناسان ما داده تا محصولات مورد نیازتان را ارسال نمایند .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد