ماسک صورت سه لایه کشدار مناسب بیمارستان ها اماکن عمومی

ماسک صورت سه لایه کشدار بیمارستانی

کد محصول x2696

تومان 260

راهنما 09339100544

قیمت 260

ماسک صورت سه لایه کش دار یکی از ماسک های مراقبتی نسبت به ویروس ها و باکتری ها میباشد که در بیمارستان ها و محیط هایی که عمومی هستند مانند شهر ، اتوبوس ، مترو ، تاکسی و غیره بسیار میتواند مورد استفاده قرار بگیرد . در صورتی که خاطرتان باشد در بیماریی هایی که واگیر دار بوده و در جامعه اپیدمی میشود به دلیل ارزان بودن این نوع ماسک نسبت به ماکس های دیگر استقبال زیادی میشود .

دقت کنید که ماسک هایی که تولید شده اند دارای جواز مورد تایید توسط وزارت بهداشت باشند و این مورد با خرید از مراکز و فروشگاه های معتبر تضمین شده اند . شیوه تولید این نوع ماسک که بسیار نازک و لطیف میباشد ، با دستگاه های تمام اتماتیک است که میتواند به صورت 24 ساعته تولید را انجام دهد . این دستگاه ها نسبت به نوع و مارکشان از دقیقه ای 60 عدد تا دقیقه ای 120 عدد امکان تولید دارند .

البته جنس مواد اولیه آن بسیار مهم است که از چه محصولاتی استفاده میشود و چه درجه کیفی دارد . ماسک های سه لایه کش دار معمولا یا از جنس کاغذی هستند که به ماسک کاغذی معروفند یا از جنس پارچه ای تولید میشوند که این جنس برای گرفتن ذرات گرد و غبار و ویروس ها بسیار کاربردی بوده و در بیمارستان ها کمتر از مدل کاغذی استفاده میشود .

   

ویژگی های ماسک صورت سه لایه کش دار

  • ضد حساسیت
  • با استفاده از مواد اولیه بی بافت پنبه ای
  • تولید در فضای استریل شده
  • طراحی آسان و کاربردی مطابق با ارگونومی صورت
  • سه لایه محافظ سبک و نازک برای جلوگیری از گرد و غبار و ویروس ها
 

ذرات معلق در هوا یکی از معضلات افراد حساس و آلرژیک می باشد که به دلیل جنس پارچه پنبه ای این مدل ماسک میتوان به سادگی آن را استفاده نمود که موجب حساسیت برای شخص نشود . طراحی کاربردی و ارگونومیک آن موجب استفاده آسان از این ماسک شده که بسیار نسبت به مدل های ماسک فیلتر دار و ماسک ان 95 راحت تر بوده و حتی تنفس نیز به راحتی صورت می پذیرد .

ماسک به دلیل اینکه بعد از مدتی مرطوب میشود و این مرطوب بودن موجب جذب میکروب ها و سایر ذرات ریز کمتر از 3 دهم میکرون میشود ، یکبار مصرف تلقی شده و تمامی پزشکان بر این باورند که باید فقط از هر ماسک یکبار استفاده شود . نکته دارای اهمیت این است که بعد از استفاده ماسک را در جیب خود نگذارید و آن را در هرجایی نیاندازید چرا که خود آن منبعی از ویروس ها بوده و میتواند آن را به افراد سالم انتقال دهد .

برخی دیگر از ماسک های 3 لایه کشدار هر طرف آن یک رنگ دارد ، یعنی جلوی آن سفید و پشت آن مثلا صورتی یا آبی است که میتواند کاربرد استفاده گوناگون داشته باشد . این نوع ماسک ها جنس آن طوری انتخاب شده که طرف سفید را اگر روی بینی و دهان خود قرار دهید میکروب را از بیرون به داخل تنفس شما جلوگیری میکند و موجب عدم دریافت ویروس میشود ولی اگر خودتان بیمار هستید و میخواهید در مکان های عمومی به دیگران ویروستان را انتقال ندهید ، قسمت سفید آن را بیرون میگذارید و قسمت رنگی را روی بینی و دهان قرار میدهید .

 

جهت گردش هوا در طراحی این نوع ماسک لحاظ شده که موجب استفاده بسیار زیاد از آن در بیمارستان ها ، مطب ها ، مراکز آموزشی ، مکان های عمومی و غیره شده است . برای سفارش میتواند از یک عدد تا بسته های 50 تایی و بسته های 100 تایی تا حتی کارتن های 2000 تایی سفارش دهید که نسبت به تعداد درخواستی شما محصولات با تخفیف ویژه خدمتتان ارائه شده و از درب کارخانه برایتان ارسال میگردد .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد