لوازم طبی درمانی سر و گردن بینی ارتوپدی انواع اسفنجی و سخت

لوازم طبي درماني سر گردن فروش اينترنتي

راهنما 09339100544

 

برای سفارش محصولات طبی محافظت از بینی در زمان های حساس مثل بازی های ورزشی خطرناک و یا پس از عمل جراحی و زیبایی بینی و همچنین خرید انواع آتل و گردن بند اسفنجی و یا مدل های سخت و نیمه سخت و همچنین بالشت های گردنی یک لایه یا سه لایه که به پانوماتیک معروف است کافیست با شماره تماس ما ارتباط بگیرید . محافظ های بینی از 15 تا 75 هزار تومان نسبت به مدل موجود است و همچنین سایر لوازم طبی در ناحیه سر و گردن که با قیمتی رقابتی نسبت به بازار و هزینه بسیار پایین در سراسر ایران ارسال می گردد .

در این مطلب به معرفی اجمالی و کوتاه انواع لوازم طبی و پوشاک مخصوص سر و گردن می پردازیم . این نوع کالا ها به دلیل طبی بودن و کاربردی بودن بسیار دارای ارزش برای پزشکان و متخصصین این حوزه است . البته با استقبال زیادی از طرف مردم جهان و بیماران روبرو شده است چرا که با بستن مثلا یک آتل گردن و یا گردنبند های پانوماتیک بسیار ساده و راحت می توان در این حوزه به درمان و بهبودی کامل دست یافت .

 

انواع محصولات شاخه لوازم ارتوپدی سر و گردن برای درمان به صورت طبی

  • انواع محافظ های بینی
  • گردنبند و کش های گردن پانوماتیک سه لایه
  • بالشت های گردنی
  • گردنبد های اسفنجی
  • آتل گردن سخت
  • آتل گردن نیمه سخت
  • ماسک عینکی ژله ای گرماده
  • دستگاه کشش گردن
 

ما در این دسته از محصولات به فروش سراسر ایران و ارسال ارزان قیمت محصولات می پردازیم به صورتی که خرید حضوری شما در بازار از لحاظ قیمت هیچ تفاوتی با خرید تلفنی از ما نخواهد داشت و چه بسا بسیار راحت تر و با اعتماد بالاتری می توانید محصولات خود را انتخاب کنید و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید چرا که زمان برای سفر درون شهری صرف نمی کنید . در این هوای آلوده بهتر است برای پاک شدنش دغدغه داشته باشیم و کمتر به داخل شهر سفر کنیم .

در دسته محصولات و لوازم طبی محافظ های بینی 5 الی 8 محصول متفاوت وجود دارد که از ارزان قیمت در حدود 15 هزار تا مدل های لوکس کاربردی در حدود 75 هزار تومان به فروش می رسد . این محصولات بسیار ساده و مفید برای بینی ها و دماغ های عمل شده و یا جراحی های خاص بینی و همچنین در بازی های ورزشی خطرناک قابل استفاده است . افرادی که بینی خود را عمل می نمایند باید همیشه از آن مراقبت کنند چرا که پس از عمل جراحی بینی بسیار آسیب پذیر خواهد شد .

انواع آتل گردن و گردنبند های سفت و نیمه سفت و حتی بالشت های گردنی سه لایه که به پانوماتیک معروف شده و همچنین مدل های یک لایه برای خوابی ساده تر که به صورت طبی از گردن شما مراقیمت نمایند نیز در انبار ما موجود میباشد که در کنار آن ممکن است دستگاه کشش گردن آبی به صورت وزنه به تمرین های عضلانی گردن می پردازد به کارتان بیاید و یا پزشکتان تجویز نموده باشد . برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید به سادگی با ما تماس بگیرید .

 

لازم به ذکر است سایر لوازم ارتوپدی و فیزیوتراپی نیز در انبار ما موجود است که به سادگی می توانید از ما خرید کنید . یعنی لوازم طبی بالاتنه و پایین تنه و حتی کفش های طبی و کفی های کفش نیز به فروش می رسد که جوراب واریس نیز در کنار آنها برای پیشگیری از بیماری واریس و زیبایی پوشاک بسیار کاربردی خواهد بود . بهتر است در زمان تماس با شماره مندرج در سایت درخواست ارسال همه محصولات پزشکی و ورزشی مورد نیازتان را بفرمایید تا هزینه ارسال نیز برایتان به صرفه تر باشد . در تهران کمتر از 2 ساعت کاری و در شهرتان حدود 12 ساعته به دستتان می رسد .

شهر خلوت تر ، هوای پاک تر ..براي اكنون مطلبي يافت نشد