لوازم و تجهیزات کمک طبی حمام – زیرپایی دستگیره صندلی

لوازم حمام دستگیره صندلی زیرپایی کمکی

راهنما 09339100544

انواع صندلی حمام که قابلیت ضد لغزش دارند و مدل هایی از آن تنظیم ارتفاع می شوند و همچنین برخی دیگر از صندلی حمام که دارای دسته و پشتی محکم هستند و تا 130 کیلوگرم را نیز تحمل می نمایند . سایر تجهیزات طبی و  کمکی برای حمام مانند دستگیره های کمکی که به صورت تاشو یا روی دیوار نصب می شوند و همچنین دارای زوایای 90 درجه و 120 درجه هستند . مدل های ساده به رنگ سفید و سیلور نیز موجود هستند . زیرپایی کودک و یا ویلچر و واکر ضد آب و زنگ زدگی برای سالمندان هم بسیار کاربردی هستند که همگی با پیک ارزان در سراسر ایران ارسال می گردد .

در این صفحه با انواع لوازم و تجهیزات طبی مورد استفاده و کاربردی حمام آشنا می شوید . به صورت اجمالی توضیحی در مورد انواع دسته بندی این محصولات برایتان ارایه می کنیم و شما پس از مطالعه این مطلب متوجه می شوید چه محصولاتی با حدود قیمت آن در بازار موجود هستند . لازم به ذکر است که در زیر این مطلب محصولات مرتبط را می توانید مشاهده کنید و به صورت دقیق از قیمت آنها مطلع شوید . برای دریافت مشاوره رایگان فقط با شماره ما کافیست تماس بگیرید .

 

انواع دسته بندی لوازم و تجهیزات طبی حمام راهنمای خرید و قیمت

  • انواع صندلی حمام
  • مدل های گوناگون دستگیره کمکی
  • نوار ضد لغزش
  • زیرپایی کودک
  • واکر ضد زنگ زدگی
  • ویلچر توالت ضد آب
 

خرید هر نوع لوازم جانبی توالت فرنگی و ایرانی شامل ارتفاع دهنده ، روکش و نوار توالت فرنگی ، دستگیره های کمکی و حتی خودشور و بیده دیجیتالی از طریق شماره تلفن ما میسر می شود و شما با قیمتی رقابتی و تحویل سریع توسط پست و پیک ارزان می توانید آن را تحویل بگیرید . در انتخاب محصول مورد نظر می توانید به پند ویژگی کلی نگاهی داشته باشید و در مورد آن با افراد خانواده مشورت کنید .

تقریبا 50 درصد انتخاب نسبت به نوع و اندازه حمام شما است و 50 درصد دیگر به سلیقه اشخاص بستگی دارد . بهتره برای انتخاب محصول ابتدا دقت کنید که مثلا دستگیره کمکی را برای کجا احتیاج دارید و یا از لحاظ تجربی کدام قسمت دیوار حمام شما نصب گردد . این مشاوره را میتوانید از کارشناسان ما توسط تماس تلفنی بگیرید و نسبت به نیاز از مدل های میله ای ساده یا مدل های تاشو و همچنین سری های 90 درجه یا 120 درجه استفاده کنید .

 

کابرد این تجهیزات طبی و کمکی حمام بیشتر برای جلوگیری از لیز خوردن افراد مخصوصا سالمندان در حمام است . برای اینکه بتوانید خیال خود و خانوادتان را راحت کنید که در هنگام استفاده از حمام آسیبی به کسی نرسد بهتر است از دستگیره های کمکی در حین استفاده از حمام و حتی دستشویی بهره مند شوید . مهمترین نکته این است که برای استفاده از حمام تمامی تجهیزات را بشناسید تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید . برای مثال صندلی های مخصوص حمام بسیار مناسب برای استفاده زیر دوش هستند و باعث جلوگیری از خستگی و همچنین عدم لیز خوردن و افتادن می شود .

برای سفارش انواع محصولات مرتبط به حمام که به ما کمک می کند تا راحت تر به شستشوی خود و مخصوصا افراد سالمند بپردازیم و حتی افراد سالمند بتوانند استقلال بیشتری را احساس کنند و تنها به حمام بروند ، کافیست با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس گرفته و سوالات خود را دریافت کنید . ارسال محصول در این ترافیک و آلودگی هوا بسیار به صرفه است و بهتر است شما زمان خود را برای خانواده تان صرف کنید چرا که قیمت های ما بسیار رقابتیست و تفاوتی با خرید حضوری شما در بازار نخواهد کرد .

ارسال محصولات توسط پست و پیک سریع بسیار ارزان می باشد ..براي اكنون مطلبي يافت نشد