لنز رنگی چشم به صورت فصلی مدل هورا

لنز رنگی چشم دور خط طبیعی مرطوب فصلی

کد محصول x461

تومان 50.000

راهنما 09339100544

قیمت 50.000

مزایای لنز رنگی چشم سه ماهه :

  • میتوانید هر سه ماه یک رنگ تازه ای را برای چشمان خود انتخاب نمایید
  • دارای تنوع ۲۱ گانه رنگ
  • ایجاد کننده خطوط شفاف و روشن در چشم - سه تون
  • دارای تکنولوژی پیشگیری کننده از خشکی چشم
  • نامشخص بودن استفاده از لنز
 

زیبایی چشم از زمان های گذشته بسیار مورد توجه همگان بوده است مخصوصا برای خانمها که در ابیات کهن ادبیات کشورمان نیز بارها و بارها شعر های گوناگون در این زمینه سروده شده است . همانطور که شاعر کهن ، سعدی می فرماید : ای چشم تو دلفریبو جادو / در چشم تو خیره چشم آهو - در جشم منی و غایب از چشم / زان چشم همی کنم به هر سو - این شعر زیبا و عاشقانه را در دیوان سعدی به صورت کامل از دست ندهید .

 

در این مطلب میخواهیم محصولی را به شما معرفی کنیم که بسیار با کیفیت و از برند های معتبر کره ای می باشد و باعث زیباتر شدن چشم شما و متفاوت شدن چشم شما می شود . این محصول به صورت فصلی استفاده می شود و بعد از سه ماه انقضای آن فرا می رسد . اما به دلیل قیمت پایین و مقرون به صرفه آن بسیاری از مردم به استفاده از آن هجوم آورده اند .

این لنز رنگی از مدل سافت و نرم می باشد که به صورت کاملا طبیعی رنگ چشمان شما را تغییر می دهد . از مزایای آن می توان به جلوگیری از خشک شدن چشمتان نام برد . همچنی گوناگونی رنگ های موجود از این لنز و ترکیب بسیار زیبای رنگ عسلی روشن آن دل ها را می رباید . این گوناگونی رنگ تا ۲۱ رنگ متفاوت را شامل می شود که در تصویر این مطلب قابل بررسی می باشد .

از بهترین و مرغوب ترین کیفیت لنز های موجود در بازار است که بهتر است از منابع معتبر خریداری کنید تا نسخه تاریخ گذشته و یا غیر معتبر به شما ندهند . کیفیت این محصول از جنس پلی هما می باشد . درصد آب رسانی آن نیز فوق العاده است که شامل ۴۲ درصد می شود . منحنی پایه بی سی آن حدود ۸  و نیم میلیمتر است و قطر لن دیای آن ۱۴ میلیمتر می باشد .

کمپانی تولید کننده کره ای به نام دریم کن یا خیال کن است که در دنیا مشهور است و مدل سه تون را برای این محصول در نظر گرفته است . مدل سه تون تفاوتی با مدل یک تن دارد و آن رگه های روشن در چشم ایجاد می کند و شما را دلربا تر می سازد ولی مدل یک تون به صورت ساده و عادی چشم شما را رنگی می کند ، گذاشته از زیبایی میتوانید لوازم طبی و ورزشی مناسب را نیز از ما بخواهید محافظ بینی ، کمربند طبی ، اسکی فضایی داخل اتاق و بسیاری دیگر .

شما میتوانید این محصول یا لنز سالانه را توسط شماره نوشته شده در این صفحه سفارش دهید و همچنین مشاوره های لازم را از کارشناسان آی طب دریافت کنید . در حدود ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران به دست شما خواهد رسید و هموطنان زیبا روی ما در خارج از تهران می توانند ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت این لنز را برای میهمانی یا سایر موارد استفاده کنند .